Keystone logo
Prancūzija

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Prancūzija 2023

Įstaigų skaičius: 246
  • Bordeaux, Prancūzija
  • Lyon, Prancūzija
  • + 5 Daugiau

  Nuo pat įkūrimo 1993 m. ESMA siūlo CG Animation & FX ciklo mokymus, kurie nuolat tobulėjo bendradarbiaujant su kasmet mus lydinčiais animacijos profesionalais. Šis mokymas, atitinkantis prancūzų Bac + 5 lygį (RNCP lygis 7), dabar sulaukia tarptautinio profesionalaus pasaulio pripažinimo ir didžiausių animacijos gamintojų paramos. Atraskite šį kursą, siūlomą mūsų Bordo, Liono, Monpeljė, Nanto, Reno ir Tulūzos miesteliuose; Monrealis Kanadoje. Angliška mokymų versija pristatoma Liono ir Monpeljė miesteliuose.

  • Barcelona, Ispanija
  • Esch-sur-Alzette, Liuksemburgas
  • + 6 Daugiau

  Europos universitetų konsorciumas sukūrė naują ir novatorišką visos Europos programą EUMaster4HPC, daugiausia dėmesio skiriant didelio našumo sprendimams. EUMaster4HPC suburia pagrindinius HPC švietimo dalyvius Europoje, kad parengtų naujos kartos aukštos kvalifikacijos ir talentingus HPC ekspertus, kurie paskatintų Europos skaitmeninę transformaciją. EUMaster4HPC remiasi naujoviškomis mokymo programomis ir mokymo paradigmomis, akademiniu meistriškumu, pasaulinio lygio HPC ekspertais, prieiga prie superkompiuterių centrų ir stipria pramonės parama.

  • Nancy, Prancūzija

  „Mines Nancy“ yra viena geriausių absolventų inžinerijos mokyklų (9 geriausia inžinerijos mokykla Prancūzijoje) ir plačiai žinoma tarptautiniu mastu (17, 51 ir 76 vieta pagal ARWU reitingą). Mokykla skirta teikti aukščiausios kokybės išsilavinimą, daug dėmesio skiriant moksliniams tyrimams ir inovacijoms. Mūsų studentai yra mokomi būti novatoriškais inžinieriais ir vadovais, turinčiais tvirtą išsilavinimą gamtos ir humanitarinių mokslų srityse, turinčius plačias ekspertines žinias ir gebančius dirbti daugiakultūrėje aplinkoje bei spręsti sudėtingus šiandieninės visuomenės iššūkius.

  • Strasbourg, Prancūzija

  Sudėtingumas paprastas! Sudėtingų sistemų chemijos absolventų mokykla siūlo integruotą magistro ir doktorantūros studijų programą skatinančioje aplinkoje. CSC magistrantūros programa siūlo 8 mėnesių kursus, apimančius šiuolaikinės chemijos pasienio aspektus, ir 14 mėnesių moksliniais tyrimais pagrįstą stažuotę trijose laboratorijose. Be mokslinių tyrimų laboratorijų Strasbūre, galite atlikti stažuotes įmonėse ar užsienyje. Ši struktūra leidžia sustiprinti pagrindinį chemijos pagrindą, jį išplėsti ir pritaikyti programą pagal savo pomėgius. Jūsų ugdymą papildo perkeliamų įgūdžių kursai, apimantys temas nuo karjeros plėtros iki verslumo. Šios 2 metų magistro programos metu būsite paremti stipendija; baigę magistro studijas, sėkmingi studentai turi tiesioginę prieigą prie doktorantūros programų Strasbūre, chemijos karštojoje vietoje.

  • La Rochelle, Prancūzija
  • Athens, Graikija
  • + 4 Daugiau

  EU-CONEXUS – Europos pažangaus miesto pakrančių tvarumo universitetas – tai tvirta devynių universitetų, plėtojančių mokslą ir inovacijas į pažangaus miesto pakrantės tvarumo (SmUCS) kompetencijos centrą, partnerystė. EU-CONEXUS – Europos pažangaus miesto pakrančių tvarumo universitetas propaguoja bendras Europos vertybes ir sustiprintą Europos tapatybę, suburdamas naują europiečių kartą, galinčią bendradarbiauti ir dirbti skirtingose Europos kultūrose, skirtingomis kalbomis ir tarpvalstybiniu mastu.

  • La Rochelle, Prancūzija

  EIGSI La Rochelle yra bendroji inžinerijos mokykla po bakalaureato. Mokykla siūlo mokslinį, humanistinį mokymą, turintį techninių žinių ir ryžtingai vadovaudamasi ĮSA socialiniais, aplinkos ir ekonominiais aspektais. EIGSI mokosi 1500 besimokančiųjų dviejuose miesteliuose La Rošelyje Prancūzijoje ir Kasablankoje Maroke. Įkurta 1901 m. Paryžiuje, EIGSI yra viena iš seniausių inžinerijos mokyklų Prancūzijoje.

  • Paris, Prancūzija

  Amerikos aukštųjų mokyklų mokykla Paryžiuje (AGS) siūlo Amerikos aukštojo mokslo programas studentams iš viso pasaulio. AGS yra maža, elitinė absolventų mokykla, kuri sujungia visas aukščiausio lygio universiteto savybes su intymia ir daugiakultūrine mokymosi aplinka. AGS specializuojasi tarptautiniuose santykiuose ir diplomatijoje, apimanti platų dalykų spektrą, pavyzdžiui, NVO valdymą, konfliktų sprendimą, aplinkos politiką ir srities specializacijas (Afrika, Viduriniai Rytai, Azija ir Europa), be kita ko. Mokykla visapusiškai išnaudoja savo strateginę vietą dideliame tarptautiniame mieste, pavyzdžiui, Paryžiuje, rengdama svečių pokalbius, vizitus ir tinklų renginius. Išskirtinius AGS dėstytojus sudaro mokslininkai, buvę ambasadoriai ir kiti praktikuojantys asmenys iš įvairios Paryžiaus bendruomenės. Per pastaruosius dvidešimt penkerius metus AGS fakultete ir studentų bendruomenėje buvo atstovaujama daugiau nei 60 tautybių, į klasę įtraukiant įvairias perspektyvas ir skatinant dialogą bei supratimą, kurie yra pagrindinė mokyklos misija: taika per švietimą.

  • Saint-Martin-d'Hères, Prancūzija

  Grenoble INP – Pagora, UGA, yra valstybės finansuojama inžinerijos absolventų mokykla, kurios specializacija yra pluoštas, biologinės medžiagos, popierius ir spauda. Ji siūlo magistrantūros ir pameistrystės pagrindu pagrįstą inžinerinį mokymą, remiamą pagrindinių pramonės ir mokslinių tyrimų dalyvių Prancūzijoje ir užsienyje.

  • Gif-sur-Yvette, Prancūzija

  CentraleSupélec yra viešoji įstaiga pagal ministrų chartiją, skirta mokslams ir inžinerijai. Šią chartiją dalijasi Aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų ir inovacijų ministerija bei Ūkio, pramonės ir skaitmeninių technologijų ministerija.

  • Angers, Prancūzija

  Įkurta 2020 m. sausio 1 d., IAE Angers yra Anžė universiteto universiteto vadybos mokykla. Ji taip pat yra IAE Prancūzijos nacionalinio tinklo dalis.

  • Paris, Prancūzija
  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai
  • + 1 Daugiau

  Įkurtas 1970 m., Université Paris Pantheon-Assas yra „La Sorbonne“, buvusio Paryžiaus ekonomikos fakulteto nuo XIII a., paveldėtojas. Universitetas nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažintas kaip pirmaujantis Prancūzijos teisės universitetas, įsipareigojęs užtikrinti aukščiausią kompetencijos lygį visose teisės srityse.

  • Paris, Prancūzija

  1972 m. stambių nekilnojamojo turto žaidėjų sukurta ESPI grupė, įkurta pagal asociacijos statusą (1901 m. įstatymas), yra privati aukštojo mokslo įstaiga, kurios kvalifikaciją pripažįsta valstybinis 6 lygis (Bac + 3) ir 7 lygis (Bac + 5). ), arba mokyklos diplomai, registruoti Nacionaliniame profesinių sertifikatų kataloge (RNCP), turintys bakalauro ir profesinio magistro studijų ciklus (6 specializacijos). 50 gyvavimo metų leido Grupei įsitvirtinti visose nekilnojamojo turto versle. Šiandien mūsų studentai yra išsibarstę Paryžiaus, Nanto, Marselio, Bordo, Liono ir Monpeljė miesteliuose.

  • Canterbury, Jungtinė Karalystė
  • Etterbeek, Belgija
  • + 2 Daugiau

  Kento universitetas yra visame pasaulyje pripažintas universitetas. Mes įkvepiame savo absolventus daryti išskirtinius dalykus pasaulyje.

  • Paris, Prancūzija

  2003 m. Vienoje įkurta dr. Alfred Pritz, prof. Jutta Fiegl, Heinz Laubreuter ir Elisabeth Vykoukal, Sigmundo Freudo universitetas (SFU) yra privatus universitetas, oficialiai akredituotas Austrijos valstybės nuo 2005 m.

  • Montpellier, Prancūzija

  Įkurta 1897 m., MBS siūlo prancūzų ir tarptautinius talentus, unikalius savo įvairove ir kilme, puikų tarptautiniu mastu pripažintos prancūzų vadybos mokyklos mokymą. Įsipareigojusi ir įtraukioji valdymo mokykla MBS ugdo atsakingo ekonomikos perėjimo pirmtakus.