Keystone logo
Portugalija

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Portugalija 2023

Įstaigų skaičius: 85
  • Evora, Portugalija

  Évoros universitetas yra valstybinė aukštojo mokslo įstaiga, kurios ištakos siekia 1559 m. Uždarytas XVIII amžiuje, universitetas vėl atidaromas 1979 m. Šiuo metu jis suskirstytas į padalinius, sugrupuotus į mokyklas, susijusias su konkrečiomis mokslo šakomis. tokiose srityse kaip menai, mokslai ir technologijos, socialiniai mokslai, slaugos mokykla.

  • Lisbon, Portugalija

  Eiti koja kojon su besikeičiančiu laiku ir gerbti jų reikalavimus. Būti pavyzdžiu, kuriuo reikia sekti. Pripildyti pasididžiavimo tuos, kurie kartu su mumis nusprendė prisidėti prie teisingesnės ir geresnės visuomenės kūrimo. Tai NOVA School of Law įsipareigojimas.

  • Lisbon, Portugalija

  ULisboa yra atsakinga už tai, kad Lisabonos miestas taptų viena didžiausių Europos kultūros ir mokslo sostinių, nes kiekvienais metais čia atvyksta daugiau nei 9000 užsienio studentų – apie 17,8 % viso studentų skaičiaus – iš daugiau nei 100 šalių. Siekdami aukštos kokybės išsilavinimo, kitokios kultūros, puikaus oro ir svetingumo, kurį gali pasiūlyti Lisabona ir Portugalija.

  • Rio de Mouro, Portugalija

  Católica Medical School sukūrimas buvo Universidade Católica Portuguesa projektas daugiau nei 20 metų, tačiau tik dabar susidarė tinkamos sąlygos jai sukurti. Mūsų medicinos mokykla pradeda savo kelionę unikaliu mūsų civilizacijos momentu: pasaulinio masto pandemija, kuri sukėlė tiek daug pokyčių, sunkumų, klausimų ir abejonių, verčiančių mus permąstyti dvi pagrindines žmonių sritis: švietimą ir sveikatos priežiūrą. Su dideliu entuziazmu ir atsakomybės jausmu atsiduodame šios medicinos mokyklos kūrimui, nes jos didžiulė vertė tiems, kurie turi pašaukimą užsiimti medicina, taip pat prisidėti prie medicinos mokymo Portugalijoje tobulumo. .

  • Monte de Caparica, Portugalija

  Nuo pat savo veiklos pradžios Egas Moniz - Cooperativa de Ensino Superior, CRL buvo studentų, mokytojų ir personalo bendruomenė, kurios misija yra „sudėtinga tobulinti savo studentų žinias, mokymąsi ir švietimą, kad būtų pagerintos sveikatos sąlygos. pasaulinė visuomenė XXI amžiuje“. Jau ilgą laiką tai buvo sveikatos mokymo etaloninė įstaiga Portugalijoje.

  • Lisbon, Portugalija
  • Porto Salvo, Portugalija
  • + 1 Daugiau

  Instituto Superior Técnico (Técnico) yra Lisabonos universiteto inžinerijos mokykla. Beveik prieš 11 dešimtmečių sukurtame „Técnico“ mokosi maždaug 12 000 studentų iš daugiau nei 60 skirtingų tautybių. Aukščiausio lygio Portugalijoje „Técnico“ yra tarptautiniu mastu pripažinta už savo akademinę ir mokslinę kompetenciją inžinerijos, architektūros, mokslo ir technologijų srityse, už universiteto, verslo ir visuomenės santykių skatinimą ir inovacijų, verslumo, darbo vietų kūrimo ir naujovių skatinimą. žinių.

  • Evora, Portugalija
  • Rome, Italija
  • + 1 Daugiau

  Šios programos tikslas yra suteikti studentams specialių archeologijos įgūdžių ir analitinio medžiagų apibūdinimo nuo priešistorės (megalito) iki klasikinių laikų (graikų ir romėnų). Kultūros paveldo medžiagos tyrimas ir išsaugojimas yra mokslinių tyrimų sritis, turinti stiprią daugiadalykę konotaciją ir reikalaujanti įgūdžių, apimančių visas humanitarinių ir mokslo tyrimų sritis. ARCHMAT yra bendra, integruota platforma puikiems studentams iš gamtos ar humanitarinių mokslų išsilavinimo, kad jie suprastų pažangius mokslinius metodus, naudojamus tiriant archeologinę medžiagą, ir siekia suformuoti labai specializuotus profesionalius naujos archeometrijos srities, ty taikomų fizinių ir chemijos mokslų, ekspertus. archeologijos ir kultūros paveldo medžiagos studijoms.

  • Lisbon, Portugalija

  NOVA University Lisbon buvo įkurtas 1973 m. Rugpjūčio 11 d. Ir yra jauniausias iš trijų Lisabonos valstijų universitetų. Universitetas, integruotas į aukštojo mokslo plėtros ir įvairinimo sistemą, Portugalijos sistemoje priėmė naują modelį, kuriame pabrėžė tarpdisciplininius metodus, technologijų plėtrą ir tuo pačiu metu saugojo pasiūlymus tradicinėse akademinėse srityse, įskaitant mediciną, mokslus ir humanitarinius mokslus.

  • Porto, Portugalija

  Puikus universitetas savo pagrindines vertybes paverčia socialiniu poveikiu, matuodamas ambicijas socialine atsakomybe, dirbdamas ne dėl nedaugelio, o dėl žmonijos labo. Kaip pagrindinis mokslinių tyrimų universitetas, Universidade Católica Portuguesa prisideda prie visuomenės stiprinimo kurdamas gyvenimą keičiantį mokslą, išsilavinusius piliečius ir į ateitį žvelgiančius verslininkus.

  • Lisbon, Portugalija

  Sveiki atvykę į Humanitarinių mokslų fakultetą! Garsus tarpdisciplininių tyrimų ir mokymo aplinkos puoselėjimu, Humanitarinių mokslų fakultetas (toliau - portugališkas akronimas FCH) teikia platų bakalauro, magistro ir daktaro laipsnių programų spektrą, susidedantį iš penkių pagrindinių mokslo sričių - komunikacijos mokslų, socialinių mokslų, Kultūros studijos, filosofija ir psichologija - ir du institutai: Šeimos mokslų institutas ir Orientalistikos institutas.

  • Portalegre, Portugalija

  „Portalegre“ politechnika yra viešoji aukštojo mokslo įstaiga, integruojanti Aukštąją švietimo ir socialinių mokslų mokyklą (ESECS-IPPortalegre), Aukštąją technologijų ir vadybos mokyklą (ESTG-IPPortalegre), Aukštąją sveikatos mokyklą (ESS-IPPortalegre) , Portalegre, ir Escola Superior Agrária (ESAE-IPPortalegre), Elvas.

  • Porto, Portugalija

  ISAG - European Business School yra privati politechnikos aukštojo mokslo institucija, įkurta 1979 m. ir įsikūrusi Porto mieste. Turinti daugiau nei 40 metų istoriją ir tradicijas aukštojo mokslo srityje, vadovaujantis aukštos kokybės mokymu ir novatoriška bei nepagarbia pozicija. ISAG buvo vadybos ir turizmo kursų pradininkė Šiaurės Portugalijoje. ISAG - EBS stiprina savo internacionalizacijos strategiją, taip pat savo, kaip vienos geriausių verslo mokyklų Portugalijoje, poziciją.

  • Alfena, Portugalija

  INGENIARIUS yra 2014 metais įkurta SVV įmonė, galinti gaminti ir pristatyti itin novatoriškus robotikos sprendimus, pritaikytus mūsų klientų poreikiams. Robotika yra mūsų aistra – mūsų patirtis svyruoja nuo mechatronikos iki aukšto lygio valdymo, o mūsų naudojimo atvejai – nuo vieno roboto iki kelių robotų sudėtingų programų.

  • Lisbon, Portugalija

  Tai, kad pirmoji verslo mokykla mokė vadovus, susijusius su universitetu, gimusi Portugalijoje, yra faktas nuo 1988 m. - faktas, kurį, be kita ko, sukūrė neišvengiamas Eduardo Gomeso Cardoso veikėjas.

  • Trondheim, Norvegija
  • Toulon, Prancūzija
  • + 2 Daugiau

  Tulono universitetas buvo įkurtas 1968 m. Ir yra tarpdisciplininė institucija, turinti 3 miestelius. Universitetas siūlo šimtą skirtingų laipsnių (išskyrus medicinos mokyklą) ir veikia 15 tyrimų padalinių. Gerai įsitvirtinęs visame regione, Tulono universitetas glaudžiai bendradarbiauja su regiono socialinėmis ir ekonominėmis institucijomis, kad pritaikytų savo akademines programas ir tyrimų veiklą jų poreikiams.