Keystone logo

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Meno sala 2024

Įstaigų skaičius: 3
  • Douglas, Meno sala
  • Douglas, Jungtinė Karalystė

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Douglas, Meno sala

  UCM turi ilgametę reputaciją dėl puikios mokymo ir švietimo saloje. Mes didžiuojamės, kad per daugelį metų įkvėpėme, metėme iššūkius ir suteikėme savo mokiniams galimybę teigiamai paveikti juos supantį pasaulį. Mes siūlome platų kursų asortimentą, kuris apima akademines, profesines ir profesines galimybes, taip pat laisvalaikį ir poilsį. TOLESNIS MOKYMAS Mūsų tolesnio mokymo kursai apima platų temų spektrą, įskaitant: statybą, verslą, administravimą ir IT; menas, dizainas ir žiniasklaida; variklinių transporto priemonių inžinerija ir gamyba; kirpyklų ir grožio terapija; sveikatos apsauga; Vaikų priežiūra; svetingumas ir maitinimas; skaičiavimas ir IT; bendrosios studijos ir sportas. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. Mūsų tolesnio mokymo vadovą ir tolesnio mokymo puslapį.

  • Douglas, Meno sala

  Direktorių Institute Of Directors (IoD) buvo įkurtas 1903 m., O per trejus metus mums buvo įteikta Karališkoji chartija, palaikanti, atstovaujanti ir nustatanti standartus verslo lyderiams visoje šalyje. Mes labai didžiuojamės savo Karališkąja chartija ir tai lieka priešakyje viskam, ką darome kaip organizacija.