Keystone logo
Lietuvos Respublika

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Lietuvos Respublika 2023

Įstaigų skaičius: 21
  • La Rochelle, Prancūzija
  • Athens, Graikija
  • + 4 Daugiau

  EU-CONEXUS – Europos pažangaus miesto pakrančių tvarumo universitetas – tai tvirta devynių universitetų, plėtojančių mokslą ir inovacijas į pažangaus miesto pakrantės tvarumo (SmUCS) kompetencijos centrą, partnerystė. EU-CONEXUS – Europos pažangaus miesto pakrančių tvarumo universitetas propaguoja bendras Europos vertybes ir sustiprintą Europos tapatybę, suburdamas naują europiečių kartą, galinčią bendradarbiauti ir dirbti skirtingose Europos kultūrose, skirtingomis kalbomis ir tarpvalstybiniu mastu.

  • Kaunas, Lietuvos Respublika

  Atraskite gyvenimą formuojančių patirčių vietą unikalioje liberalioje atmosferoje, energingoje kūrybingoje darbo aplinkoje ir įvairioje įkvepiančių studentų ir mokslininkų bendruomenėje.

  • Klaipėda County, Lietuvos Respublika

  Lithuania Business University of Applied Sciences (LVTA) – moderni, atvira visuomenei ir nepriklausoma aukštoji mokykla, įkurta 1994 m., rengianti socialinių ir fizinių mokslų profesionalus, orientuotus į Lietuvos ir Europos darbo rinką. LTVK – tai perspektyvios karjeros galimybės, tarptautiniai mainai, studentams būdingas laisvalaikis. Misija. Lietuvos verslo universitetas yra pasiryžęs rengti kūrybingus, kvalifikuotus specialistus, sudaryti sąlygas mokytis visą gyvenimą, suteikdamas profesinio bakalauro laipsnį, atlikti taikomuosius tyrimus, būtinus regionų plėtrai. Vizija. Lietuvos verslo universitetas – inovatyvi, skaidri, socialiai aktyvi ir atsakinga aukštoji mokykla, pripažinta tarptautiniu mastu, įvairiapusė darbo rinkos raidai, pasirengusi tenkinti visuomenės poreikius.

  • Kaunas, Lietuvos Respublika

  Kauno taikomųjų mokslų universitetas (lietuviškai - „ Kauno Kolegija kolegija“) yra viešoji daugiadalykė aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi Lietuvoje (vienoje iš trijų Baltijos šalių), teikianti inžinerijos, technologijos, socialinių mokslų, humanitarinių mokslų, menų, medicinos ir sveikatos srities išsilavinimą. mokslai. Tai siūlo platų bakalauro studijų programų spektrą su praktiniu šališkumu maždaug 5500 studentų, studijuojančių 4 fakultetuose.

  • Kaunas, Lietuvos Respublika

  Universitetas yra didžiausia biomedicinos mokslų aukštoji mokykla Lietuvoje, sėkmingai integruojanti studijas, mokslinius tyrimus ir klinikinę praktiką. LSMU sudaro dvi pagrindinės akademijos: Medicinos akademija ir Veterinarijos akademija.

  • Vilnius, Lietuvos Respublika
  • Kaunas, Lietuvos Respublika
  • + 1 Daugiau

  Sveiki atvykę į Vilniaus universitetą – seniausią ir didžiausią Lietuvos aukštąją mokyklą. Nuo pat įsikūrimo XVI amžiuje Vilniaus universitetas, kaip neatsiejama Europos mokslo ir kultūros dalis, įkūnija klasikinio universiteto sampratą bei studijų ir mokslo vienybę.

  • Kaunas, Lietuvos Respublika

  St. Ignatius of Loyola University of Applied Sciences yra nepriklausoma katalikiškoji aukštoji mokykla, kurios tikslas - vykdyti mokslo ir verslo integruotas studijų programas, valdomas remiantis Ignatijos pedagogine paradigma.

  • Kaunas, Lietuvos Respublika

  Kaunas University of Technology , KTU yra vienas didžiausių technologinių universitetų Baltijos šalyse. Žinomas dėl savo sąsajų su verslu, lyderystės mokslinių tyrimų srityje, lanksčių tarpdisciplininių studijų programų ir nepamirštamos studijų patirties, KTU greitai siekia tapti geriausiu studijų pasirinkimu.

  • Vilnius County, Lietuvos Respublika

  Dabartinėje struktūroje Vilnius College of Technologies and Design (VTDK) buvo įkurta 2008 m., Integruojant Vilniaus technikos kolegiją į Vilniaus statybos ir dizaino kolegiją. Technikos fakultetas atsirado dar 1930-aisiais (technikos mokykla).

  • Šlienava, Lietuvos Respublika

  Kaunas Forestry and Environmental Engineering University of Applied Sciences (KMAIK) yra įsteigtas netoli Kauno miesto (vidurio Lietuvoje) ir teikia aukštojo mokslo bakalauro laipsnį.

  • Klaipėda, Lietuvos Respublika
  • Vilnius, Lietuvos Respublika
  • + 1 Daugiau

  SMK Taikomųjų mokslų universitetas – inovacijomis ir kokybe grįsta aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi Lietuvos sostinėje Vilniuje ir uostamiestyje prie Baltijos jūros Klaipėdoje. 2018 metais SMK atidarė naują miestelį antrajame pagal dydį Lietuvos mieste Kaune. 1994 m. įkurta SMK išaugo į patį aukščiausią vietą Lietuvos privačių kolegijų reitinguose ir šiuo metu yra didžiausia privati aukštoji mokykla Lietuvoje.

  • Kaunas, Lietuvos Respublika

  Lithuanian Sports University ( LSU ) didžiuojasi esąs vienintelis specializuotas universitetas Lietuvoje, jau daugiau nei aštuonis dešimtmečius vienijantis judesio ir sporto mokslą.

  • Vilnius, Lietuvos Respublika

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kaunas, Lietuvos Respublika

  QS World University Rankings reitinguojamas kaip šalies lyderis pagal savo tarptautiškumą, VDU yra vienintelė valstybinė aukštoji mokykla Lietuvoje ir viena iš nedaugelio regione, kurioje teikiamas platus laisvųjų menų išsilavinimas. Tai reiškia, kad studentai gali laisvai keisti ir organizuoti savo tvarkaraštį, vienos krypties pagrindinę, kitos kryptį, keliauti į užsienį tarptautinių mainų būdu ir pasiruošti toms kelionėms išklausę kokius nors iš 30 užsienio kalbų kursų. Kaip pasaulinių akademinių tendencijų atspindys, vis daugiau paskaitų (atskiri kursai ir net visos studijų programos) dėstomos anglų kalba, daugelis jų – profesorių iš užsienio. VDU siūlo bakalauro ir magistro studijų programas, kurios dėstomos tik anglų kalba. Kiekvieną semestrą universitete susirenka spalvinga tarptautinė bendruomenė, vienijanti atstovus iš beveik 80 pasaulio šalių.

  • Vilnius County, Lietuvos Respublika

  Nuo 1999 m. Veiklos pradžia ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas nuo pat pradžių turėjo vieną tikslą - pasiūlyti novatoriškas, kokybiškas vadybos ir ekonomikos studijas bei mokymus kūrybingiems, ambicingiems jauniems žmonėms ir jau turintiems verslo vadybininkų. Klientų pripažinimas (studentai, įmonės ir absolventai), tarptautinis pripažinimas ir tvarumas. Kokybė ir tarptautiškumas tapo svarbiausiais Universiteto veiklos prioritetais. Šį tikslą įvertino Tarptautinė kokybės akreditacija (IQA), kurią ISM 2006 m. Suteikė Vidurio ir Rytų Europos vadybos plėtros asociacija (CEEMAN), taip patvirtindama, kad ISM priklauso universitetams, siūlantiems pažangiausias verslo studijas regione.