Keystone logo
Lenkija

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Lenkija 2024

Įstaigų skaičius: 5
  • Bialystok, Lenkija

  Balstogės medicinos universitetas yra modernus, sparčiai augantis valstybinis universitetas, kurio misija – suteikti geriausią įmanomą išsilavinimą profesionaliems, atsakingiems, pažangiems medicinos darbuotojams; atlikti mokslinius tyrimus pažangiausiu lygiu visame pasaulyje; diegti inovatyvius sprendimus bendradarbiaujant su medicinos paslaugų teikėjais, reaguoti į socialinius poreikius.

  • Warsaw, Lenkija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Lublin, Lenkija

  Medical University of Lublin istorija siekia 1944 m., Kai Medicinos fakultetas buvo įtrauktas į naujai įkurto Marijos Kiuri-Skłodowska universiteto dalį. 1950 m. Fakultetas atsiskyrė nuo MCSU ir sudarė nepriklausomą Medicinos akademiją. Metams bėgant buvo pridėta naujų tyrimų ir švietimo sričių, tokių kaip slauga, farmacija ar odontologija.

  • Bialystok, Lenkija

  Balstogės medicinos mokslų universiteto misija yra profesionalus aukštos kvalifikacijos darbuotojų mokymas, atsižvelgiant į besivystančios mūsų regiono, šalies ir suvienytos Europos ekonomikos poreikius. Norime paremti regiono plėtrą ir jo gyventojų klestėjimą ugdydami jaunus žmones, kurie galės pasinaudoti naujausiais mokslo laimėjimais, nereikėdami keliauti į kitus Lenkijos akademinius centrus.

  • Śląska, Lenkija

  Medical University of Silesia turi daugiau nei šešiasdešimt metų tradicijas. Universitetas buvo įkurtas 1948 m. Kaip Medicinos akademija Rokitnica Bytomska. Pirmasis mokyklos rektorius buvo profesorius Nowakowskis, garsus higienos specialistas.