Keystone logo
Kipras

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Kipras 2023

Įstaigų skaičius: 30
  • Aglantzia, Kipras

  Kipro universitetas siekia įsitvirtinti kaip pionieriška mokslinių tyrimų institucija, sulaukusi tarptautinio mokslinio pripažinimo Europos aukštojo mokslo srityje, siūlanti konkurencingas programas ir tapti kompetencijos centru platesniame Europos ir Viduržemio jūros regione.

  • Egkomi, Kipras

  Cyprus Maritime Academy (CyMA), priklausanti didžiausiam Nikosijos universitetui - didžiausiam Kipro universiteto švietimo tinklui, yra pirmoji jūrų akademija Kipre, siūlanti tris kompetencijos pažymėjimus. „CyMA“ siūlo pareigūnų, atsakingų už navigacinį stebėjimą (jūreivystės mokslas), už inžinerinį budėjimą (jūrų inžinerija) ir elektrotechnikos pareigūno (jūrų elektrotechnika) kompetencijos pažymėjimus, kuriuos patvirtino Prekybos laivybos departamentas. Susisiekimo ir darbų ministerijos.

  • Nicosia, Kipras

  Intercollege yra nepriklausoma, koedukacinė, lygių galimybių aukštojo mokslo institucija, derinanti geriausius vakarietiško švietimo elementus, kokybės standartus, tarptautinę filosofiją ir tikrą rūpestį savo studentais. Nikosijoje įsikūręs „ Intercollege “ tapo pasauliniu švietimo centru, siūlančiu įvairias akademines, profesines ir profesines studijų programas.

  • Paphos, Kipras

  Neapolio universiteto nuotolinio mokymo skyrius (DLU) naudoja moderniausias elektronines technologijas platformai, siūlančiai studentams šiuolaikinių specializacijų magistrantūros studijų programas. DLU tikslas yra paremti universiteto studentus ir akademikus ilgalaikio ir trumpalaikio nuotolinio mokymo srityje. Pagrindinė DLU filosofija yra užtikrinti vienodą prieigą prie informacijos ir pagarbą kiekvieno mūsų universiteto studento poreikiams. Mūsų vizija yra sukurti padalinį, kuris bus nuotolinių studijų prototipas visiems universitetams, siūlantiems panašias studijų programas.

  • Ozanköy, Kipras

  Cyprus Science University labai plečiasi tarptautiniu mastu, šiuo metu Šiaurės Kipre priima tarptautinius studentus iš 23 Azijos, Europos ir Afrikos šalių. Mūsų įstaigoje įrengtos šiuolaikiškos pažangių technologijų laboratorijos ir mokymo priemonės, švietimo galimybės yra niekuo dėtos. Čia, Cyprus Science University , mes siūlome savo studentams galimybes ne tik išplėsti savo teorines žinias, bet ir praktinę patirtį. Visi tarptautiniai studentai turi teisę gauti 50% stipendiją, studijuodami Cyprus Science University magistrantūros kursus.

  • Aglantzia, Kipras
  • Limassol, Kipras

  CIIM - Cyprus International Institute of Management yra tarptautinė verslo mokykla, kurią 1990 m. Įsteigė verslo lyderių grupė ir žymių akademikų komanda, atstovaujanti kai kurioms geriausioms pasaulio verslo mokykloms. Mūsų tikslas buvo pasitelkti geriausius absolventų vadybos išsilavinimo mokytojus, neatsižvelgiant į jų buvimo vietą, ir suteikti jiems talentą bei patirtį Kipre.

  • Larnaca, Kipras

  „Unicaf“ yra pirmaujanti internetinė platforma, teikianti prieinamą ir kokybišką aukštąjį mokslą nepasiturinčioms rinkoms, dirbanti su gerbiamais JK, JAV, Europos ir Afrikos universitetais.

  • Famagusta, Kipras

  Kipro Vakarų universitetas buvo įkurtas 2015 m. ir yra Šiaurės Kipre. Kaip aukštojo mokslo įstaiga, ji simbolizuoja šiuolaikinį Kipro, kuris yra istorinis ir kultūrinis Viduržemio jūros centras, aspektą.

  • Nicosia, Kipras

  The Cyprus Institute yra tarptautinė tyrimų organizacija, įsikūrusi Nikosijoje, Kipro sostinėje. Jis veikia prižiūrint Kipro tyrimų ir švietimo fondui, kuriam vadovauja tarptautiniu mastu pripažinta patikėtinių taryba. Jos misija - būti mokslo, technologijų ir inovacijų centru Viduržemio jūros rytiniame ir Viduriniųjų Rytų regione, sprendžiant regioninės ir globalios svarbos klausimus.

  • Paphos, Kipras

  Neapolio universitetas Kipre yra jaunas, tačiau dinamiškas, sparčiai besivystantis universitetas, veikiantis nuo 2010 m., Žavingo Pafoso miesto širdyje, vakarinėje Kipro salos pakrantėje, siūlantis bakalauro, magistro ir doktorantūros programas graikų ir anglų kalbomis. . Įstojus į Neapolio universitetą Kipre, studentai patenka į aukštą, stimuliuojančią ir malonią aplinką. Didžiausias Neapolio pranašumas yra jo dėstytojų kokybė ir atsidavimas, kurių dauguma turi didelę patirtį mokant ir atliekant mokslinius tyrimus Europos ir Amerikos universitetuose. Remiantis tokiais dėstytojais ir ambicinga strategija, jis greitai tampa vienu geriausių privačių Kipro universitetų.

  • Amsterdam, Olandija
  • Famagusta, Kipras

  Universitetas svajotojams ir darantiems. Universitetas naujos kartos pasauliniams technologijų talentams. Universitetas, skirtas pradėti savo ateitį.

  • Nicosia, Kipras

  „Philips“ universitetas yra dinamiška institucija, teikianti intelektualiai stimuliuojančias ir sudėtingas bakalauro ir magistrantūros studijų programas. „Philips“ universiteto programos yra gerai subalansuotos, prasmingos ir naudingos studentams. Universiteto fakultetas, turintis mokymo ir mokslinių tyrimų meistriškumo įrodymų ir įsipareigojimų mokytis studentams, vykdo programas.

  • Manchester, Jungtinė Karalystė
  • Budapest, Vengrija
  • + 62 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Strovolos, Kipras

  Šiandienos pasaulinės ekonomikos iššūkiai yra milžiniški ir nuolat kintantys. Todėl studentai, siekiantys aukštojo mokslo laipsnio/verslo liudijimo, yra prasmingesni nei bet kada. CBS savo programose siūlo daugybę akademinės ir neakademinės patirties, kad mūsų studentai būtų aprūpinti šiuolaikinio lyderio savybėmis.

  • Cyprus Online, Kipras

  Kaip antrasis viešasis universitetas, įsteigtas 2002 m., Kipro atvirasis universitetas (OUC) siekia užpildyti svarbią spragą Kipro aukštojo mokslo sistemoje ir siūlo akredituotus nuotolinio mokymo laipsnius visais lygmenimis (bakalauro, magistro ir daktaro). Remdamasis savo, kaip vienintelio šalies nuotolinio mokymo universitetu, ištakomis, OUC sparčiai auga akademinio ūgio ir bendros reputacijos atžvilgiu. Šiandienos iššūkių kupina realybė praplėtė OUC akiratį ir padėjo priartinti Kiprą prie savo strateginio tikslo: būti įsteigtu kaip regioniniu švietimo ir tyrimų centru bei tarptautinių mokslininkų ir studentų centru Rytų Viduržemio jūros baseine.