Keystone logo
Kinija

Studijuoti Sveikatos priežiūra į Kinija 2024

Keisti valiutą

Pagrindinės mėnesinės pragyvenimo išlaidos

 • Nuoma bendrame bute

  325
 • Komunalinių paslaugų dalis

  17
 • Interneto prenumerata

  11
 • Vietinis transportas

  26

Pavyzdinė gyvenimo būdo kaina

 • Greito maisto derinys

  5
 • Kino bilietas

  6
 • Pusė vietinio alaus

  0.9

Vizų reikalavimai

 • X1 Visa – išduodama tiems, kurie vyksta į Kiniją studijuoti ilgiau nei 6 mėn.
 • X2 Visa – išduodama tiems, kurie vyksta į Kiniją mokytis trumpesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui.

Kokio tipo vizos jums reikia?

Vizos pavadinimas

Studento viza (X1 Visa; X2 Visa)

Kaina ir valiuta

Studento vizos prašymo mokestis skiriasi atsižvelgiant į jūsų pilietybę, reikalingą atvykimų skaičių, šalį, kurioje kreipiatės, ir ar norite greitosios paslaugos. Mokesčiai gali būti nuo 30 iki 150 USD.

Kas gali kreiptis dėl vizos?

Kiekvienas užsienio studentas, ketinantis studijuoti Kinijoje, turės gauti Kinijos studento vizą (X vizą). Ši viza išduodama tiems studentams, kuriuos jau priėmė pripažintas Kinijos švietimo institutas.

Kur galite pateikti paraišką?

Kinijos ambasadoje ar konsulate arba Kinijos diplomatinėje atstovybėje

Prašymo išduoti vizą formą galite pateikti Kinijos ambasadoje ar konsulate arba Kinijos diplomatinėje atstovybėje savo gimtojoje šalyje. Jei negalite atvykti asmeniškai pateikti dokumentų, galite jį išsiųsti per kelionių agentūrą arba vizų agentūrą, kad pateiktumėte savo vardu. Atminkite, kad paraiškos, išsiųstos paštu, nepriimamos daugelyje Kinijos ambasadų ar konsulatų.

Interneto svetainė:

Kaip padaryti paraišką?

Vizos formą galite atsisiųsti čia: http://www.china-embassy.org/eng/visas/fd. Kompiuteryje atidžiai ir tiksliai užpildykite prašymo išduoti vizą formą. Išspausdinkite užpildytą paraiškos formą ir pasirašykite. Atminkite, kad būtina atspausdinti paraiškos formą, nes ranka rašytos formos yra nepriimtinos. Atminkite, kad spausdintoje formoje keisti ar taisyti neleidžiama.

Kinijos ambasadai arba konsulate turi būti pateikti šie dokumentai:

 1. Paso originalas, kurio galiojimo laikas yra mažiausiai šeši mėnesiai, ir tušti vizos puslapiai bei paso duomenų puslapio ir nuotraukos puslapio kopija, jei jis yra atskiras.
 2. Viena užpildyta prašymo išduoti vizą forma su neseniai daryta spalvota paso nuotrauka (plika galva, visu veidu) šviesiame fone.
 3. Teisėto buvimo arba gyvenamosios vietos statuso įrodymas (taikoma tiems, kurie nesikreipia dėl vizos savo pilietybės šalyje)
 4. Priėmimo laiško, išduoto mokyklos ar kitų Kinijos subjektų, originalas ir kopija.
 5. Prašymo išduoti vizą studijoms Kinijoje originalas ir kopija (JW201 forma arba JW202 forma).

Atvykus: X1 vizos turėtojai per 30 dienų nuo atvykimo į Kiniją turi užsiregistruoti vietiniame Viešojo saugumo biure (PSB) ir iš vietinės viešosios valdžios kreiptis dėl laikino leidimo gyventi Kinijoje. X2 turėtojai turi būti Kinijoje per vizoje nurodytą laikotarpį ir jiems nereikia kreiptis dėl leidimo laikinai gyventi.

Kada turėtumėte kreiptis?

Kreipkitės dėl studento vizos likus bent kelioms savaitėms iki planuojamos kelionės datos, kad užtektų laiko prašymo teikimo procedūrai atlikti laiku, kad galėtumėte prisijungti prie savo kurso. Įprastas apdorojimo laikas yra 4 darbo dienos. Jei norite atsiimti vizą anksčiau, už papildomą mokestį teikiamos greitosios ir skubios paslaugos.

X1 viza paprastai išduodama daugkartiniam atvykimui ir galioja iki 5 metų. X2 viza paprastai išduodama vienam atvykimui ir galioja iki 6 mėnesių.

Apdorojimo laikas

4 Days

Darbo galimybes

Užsienio studentams leidžiama dirbti ne visą darbo dieną Kinijoje. Universitetas turėtų išduoti sutikimo raštą; samdantis padalinys / įmonė turėtų išduoti sertifikatą; tada policijos komisariatas jūsų vizoje pažymės „Neakivaizdinis darbas; Neakivaizdinis mokymasis“.

Valandos per savaitę

0

Kodėl jums reikia tokio tipo vizų?

Štai keletas svarbių dalykų, kurių neturėtumėte daryti kreipiantis dėl studento vizos į Kiniją:

 • Nebandykite pateikti studento vizos prašymo formos siųsdami ją paštu, nes ji nebus priimta.
 • Nepateikite suklastotų dokumentų studento vizai gauti.
 • Prašyme išduoti vizą neslėpkite ir nepateikite klaidingų faktų.