Keystone logo
Kanada

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Kanada 2023

Įstaigų skaičius: 295
  • Bordeaux, Prancūzija
  • Lyon, Prancūzija
  • + 5 Daugiau

  Nuo pat įkūrimo 1993 m. ESMA siūlo CG Animation & FX ciklo mokymus, kurie nuolat tobulėjo bendradarbiaujant su kasmet mus lydinčiais animacijos profesionalais. Šis mokymas, atitinkantis prancūzų Bac + 5 lygį (RNCP lygis 7), dabar sulaukia tarptautinio profesionalaus pasaulio pripažinimo ir didžiausių animacijos gamintojų paramos. Atraskite šį kursą, siūlomą mūsų Bordo, Liono, Monpeljė, Nanto, Reno ir Tulūzos miesteliuose; Monrealis Kanadoje. Angliška mokymų versija pristatoma Liono ir Monpeljė miesteliuose.

  • Lac la Biche, Kanada
  • Boyle, Kanada
  • + 4 Daugiau

  Ištirkite begalines galimybes ir galimybes studijuodami nuostabioje Šiaurės Rytų Albertoje, Kanadoje. Šioje parką primenančioje natūralioje aplinkoje gausu gražių ežerų, borealinių miškų ir gausybės faunos bei floros – tai patirtis, kuri tikrai paliks jums ilgalaikį įspūdį. Kiekvienas mūsų miestelis yra unikaliuose miestuose su nuostabiomis istorijomis ir turtinga įvairia istorija, kuri laukia, kol bus ištirta.

  • Toronto, Kanada

  Toronto universiteto Tęstinių studijų mokykla (UofT SCS) padeda suaugusiems besimokantiems profesionaliai parengtais, laipsnio nesuteikiančiais kursais, kuriuos dėsto patyrę instruktoriai, pripažinti savo srities lyderiai. Kaip neatskiriama universiteto dalis, SCS energizuoja UofT intelektualinis gyvybingumas ir aukšti mokymo ir mokymosi standartai.

  • Madison, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Teaneck, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • + 3 Daugiau

  Didžiausias privatus universitetas Naujajame Džersyje, FDU, yra ne pelno siekianti, ne sektantiška, daugiakampė institucija. Įkurtas 1942 m., FDU gavo ketverių metų statusą 1948 m., o patvirtinimą kaip universitetą 1956 m. Universitetas siūlo daugiau nei 100 bakalauro ir magistro studijų programų, įskaitant farmacijos, slaugos praktikos, klinikinės psichologijos ir mokyklos psichologijos doktorantūros programas; ir AACSB akredituota verslo mokykla. Studijų programos siūlomos dviejuose Naujojo Džersio miesteliuose ir dviejose FDU vietose už JAV ribų: Wroxton College, Oksfordšyre, Anglijoje, ir Vankuverio miestelyje, Britų Kolumbijoje, Kanadoje.

  • Olds, Kanada

  Nuo savo veiklos pradžios kaip žemės ūkio ir namų ūkio mokykla Olds College išplėtė savo programų pasiūlą ir bėgant metams išaugo, kad pasiūlytų daugiau į karjerą orientuotų programų. Maisto gaminimo ir siuvimo pamokos peraugo į mūsų garsiąją mados programą, mašinų klasės išaugo į žemės ūkio ir sunkiosios mechanikos programas, o ūkininkavimo įgūdžiai išsivystė į mūsų žemės ūkio valdymo ir sodininkystės programas.

  • Winnipeg, Kanada

  Įsikūręs Vinipege, Manitoboje, Kanadoje, Booth universiteto koledžas yra krikščioniška institucija, kurios šaknys yra 156 metų gelbėjimo armijos istorija, tenkinanti labiausiai pažeidžiamų visuomenės poreikius. Labai atsidavę socialiniam teisingumui, sujungiame krikščionišką tikėjimą ir griežtą mokslą su aistra tarnybai. Mūsų požiūris į mokymąsi yra pagrįstas akademiniu meistriškumu ir yra pagrįstas vilties, socialinio teisingumo ir gailestingumo visiems vizija.

  • Toronto, Kanada

  Osgoode Professional Development yra Osgoode Hall teisės mokyklos, vienos iš pirmaujančių Kanados teisės mokyklų, mokymosi visą gyvenimą grupė. OsgoodePD visame pasaulyje žinomas dėl mūsų įsipareigojimo nuolat diegti švietimo technologijų ir pedagogikos naujoves. Buvome pirmoji teisės programa Kanadoje, siūlanti nuotolinį mokymąsi, ir stengėmės nuolat gerinti kokybę, prieinamumą ir lankstumą. Mūsų vizija – būti novatoriško profesinio teisinio išsilavinimo, įgalinančio suprasti, susieti ir transformuotis, dizaino ir teikimo centre.

  • London, Kanada

  1954 m. įkurta Vakarų universiteto King's University College yra katalikiška laisvųjų menų universiteto kolegija, susijusi su dideliu pasaulinio lygio universitetu. King's studentai džiaugiasi „Geriausiu iš abiejų pasaulių“ – mokosi mažose klasėse, kurioms vadovauja puikūs dėstytojai mažame gražiame miestelyje, mėgaudamiesi visapusiško universiteto dalimi. Kings studentai turi visišką prieigą prie visų Vakarų universiteto patalpų ir paslaugų ir baigia vakarietišką laipsnį.

  • Montreal, Kanada

  Kensley College mes tvirtai tikime, kad išsilavinimas yra vienintelis raktas, atveriantis neįtikėtinų galimybių duris. Stengiamės, kad kiekvienas studentas turėtų galimybę įgyvendinti savo svajones ir karaliauti savo ateityje. Bėgant metams tikėjome, kad mūsų šaknys nusako studento aistrą!

  • Toronto, Kanada

  Įsikūręs Toronto, šurmuliuojančios Kanados verslo sostinės, širdyje, Fleming College – Toronto gali pasigirti praktinėmis programomis, kurias moko patyrę pramonės profesionalai, padedantys studentams išeiti iš klasės ir patekti į darbo vietą iškart baigus studijas.

  • St. Catharines, Kanada

  Brocko Edukologijos fakultete suteikiame pedagogams įrankius, kurių jiems reikia sėkmei, nes mokymąsi laikome visų mūsų veiklos centre.

  • Toronto, Kanada

  IBU yra naujos kartos verslo universitetas, sukurtas teikti personalizuotą mokymosi patirtį. Norėdami pasiekti savo karjeros tikslus, turėsite naudos iš individualaus kuravimo ir kuravimo. Jūsų asmeninis akademinis patarėjas jums patars ir palaikys. Kai klasėje gali būti ne daugiau kaip 30 studentų, turėsite galimybę susisiekti su bendraamžiais ir dėstytojais.

  • Montreal, Kanada

  Musitechnic “ 1987 m. Monrealyje įkūrė žinomas muzikantas, kompozitorius ir dainininkas bei dainų autorius Gilles'as Valiquette'as. Jis buvo įsitikinęs, kad technologijos (ypač kompiuteriai) taps garso kūrimo ir muzikos pramonės centru, iki pirmojo Švietimo ir aukštojo mokslo ministerijos pripažinto diplomo, visiškai skirto kompiuteriniam garso projektavimui, sukūrimo. Tai buvo daug anksčiau nei visi žinojo, kas yra kompiuterio pelė, MP3 ar net internetas.

  • Kingston, Kanada

  Karalienės universitetas Kanadoje yra gerai įvertintas dėl studentų patirties, įtraukiančio požiūrio ir siūlo mokymosi ne tik klasėje; ši patirtis apima daugiausia klubų vienam gyventojui iš bet kurio Kanados universiteto, taip pat tvirtą tarptautinę mainų programą, kurioje dalyvauja daugiau nei 220 partnerių.

  • Toronto, Kanada

  Studijuodami Toronto centre gyvensite, mokysitės ir dirbsite didžiausios, pačios įvairiausios Kanados ekonomikos širdyje. Mes siūlome daugiau nei 160 į karjerą orientuotų sertifikatų, diplomų, antrosios pakopos studijų ir studijų programų – viena iš plačiausių dieninių koledžų programų Kanadoje. Dauguma mūsų programų turi lauko švietimo komponentą, kuris suteikia jums vertingą galimybę dirbti ir mokytis su pramonės partneriais, kurie net vieną dieną gali tapti jūsų būsimu darbdaviu.