Keystone logo
Jungtiniai Arabų Emyratai

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Jungtiniai Arabų Emyratai 2024

Įstaigų skaičius: 5
  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai

  Pavadintas Jo didenybės šeicho Mohammedo Bin Rashido Al Maktoumo, JAE viceprezidento ir ministro pirmininko bei Dubajaus valdovo vardu, Mohammed Bin Rashid University of Medicine and Health Sciences (MBRU) siekia tapti pasauliniu inovatyvaus ir integruoto sveikatos priežiūros centro centru. ir tyrimai žmonijai.

  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai

  RCSI plėtoja medicinos ir sveikatos priežiūros lyderius nuo pat įkūrimo 1784 m. 2005 m. Įkūrėme Lyderystės institutą - vienintelę Airijos trečiojo lygio įstaigą, skirtą išimtinai sveikatos priežiūros specialistų vadovavimo, valdymo ir švietimo gebėjimų ugdymui.

  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai

  DMC yra įsipareigojusi studentams suteikti akredituotą sveikatos profesijų švietimą bakalauro ir magistrantūros lygmenyje, sudarydama mokymosi aplinką, puoselėjančią islamo vertybes ir skatinančią aukštus studentų pasiekimus, atitinkančius aukščiausius akademinės kompetencijos standartus, kad būtų galima tarnauti profesijai, mokslo bendruomenei ir visuomenės.

  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai

  „Jazeera“ universitetas buvo įkurtas 2010 m. Vasario mėn. Mogadiše, Somalyje, kurį vykdė eklektiška Somalio mokslininkų grupė. Tai aukštojo mokslo centras, skirtas kurti žiniomis paremtą visuomenę.

  • Abu Dhabi, Jungtiniai Arabų Emyratai
  • Al Ain, Jungtiniai Arabų Emyratai
  • + 1 Daugiau

  Įkurta 2006 m., „ Fatima College Of Health Sciences (FCHS) siekia patenkinti didėjantį Jungtinių Arabų Emyratų poreikį kvalifikuotų sveikatos priežiūros specialistų. Kolegija pradėjo siūlydama bakalaurą. slaugos programoje 2006 m. ir nuo tada išplėtė daugiau nei 10 bakalauro studijų programų. ir sveikatos mokslų diplomų lygiai. Slaugos programa vykdoma bendradarbiaujant su Griffith universitetu Australijoje.