Keystone logo
Jungtinės Amerikos Valstijos

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Jungtinės Amerikos Valstijos 2023

Įstaigų skaičius: 4013
  • Orlando, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Centrinės Floridos universiteto (UCF) verslo koledžas vadovauja naujos kartos verslui ir švietimui. Įkurtas 1968 m., UCF verslo koledžas siūlo bakalauro, magistro, doktorantūros ir vadovų laipsnius, kurie visi yra akredituoti Tarptautinės verslo mokyklų pažangos asociacijos (AACSB) ir Pietų kolegijų ir mokyklų asociacijos (SACS). ).

  • College Station, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Teksaso A&M universiteto ekonomikos mokslų magistro programa yra College Station, Teksaso valstijoje, JAV Ši STEM programa suteikia studentams galimybę gauti baigiamąjį arba ne disertacinį laipsnį ir griežtus ekonomikos, ekonometrijos mokymus bei tobulinti savo analitinius ir kiekybinius įgūdžius, kad jie būtų paruošti tiesioginei karjerai arba tęsti studijas ekonomikos ar finansų doktorantūros programose.

  • Salem, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Seilemo koledžas gavo savo chartiją iš Vakarų Virdžinijos valstijos 1888 m. gruodžio mėn. ir pasiūlė pirmąją studijų kadenciją, prasidėjusį 1889 m. balandžio mėn. Seilemo universitetas (Salemas) buvo akredituotas Aukštojo mokymo komisijos (HLC) nuo 1963 m. (kai jis buvo žinomas kaip Šiaurės centrinė asociacija). Salemo universitetas siūlo asocijuotųjų, bakalaurų, absolventų ir sertifikatų programas.

  • Mobile, Jungtinės Amerikos Valstijos

  „Spring Hill“ rasite palaikančią mokymosi bendruomenę, kuri paskatins jus tyrinėti skirtingus požiūrius, tuo pačiu įgalindama išnaudoti visą savo potencialą. Įsišaknijęs mūsų jėzuitų, katalikiškose tradicijose, SHC siūlo platų laisvųjų menų išsilavinimą, kuriuo siekiama ugdyti visą žmogų – protą, kūną ir dvasią.

  • Washington, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Kriegerio menų ir mokslų mokyklos pažangių akademinių programų skyrius siūlo internetines ir asmeninio mokymosi galimybes magistrantūros lygmeniu, magistro laipsnį ir absolventų pažymėjimų programas įvairiose pramonės šakose ir srityse.

  • Swakopmund, Namibija
  • Johannesburg, Pietų Afrikos Respublika
  • + 1 Daugiau

  Teigiamai skatinant vyriausybes ir pramonę (Fortune 500 įmonės), mes teikiame įvairių verslo laipsnių mokymus ir esame visiškai internetinė tarptautinė verslo mokykla.

  • West Hartford, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Sent Džozefo universitetas yra svarbiausias privatus Konektikuto universitetas, skirtas būsimiems sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų, švietimo, skaitmeninės žiniasklaidos ir mokslų specialistams. Įsikūręs kelios minutės nuo pagrindinių įmonių būstinės ir žinomų medicinos bei mokslinių tyrimų įstaigų, USJ siūlo studentams programas, kurios tiesiogiai susieja kursinius darbus, teoriją ir įrodymus su darbo vietomis, suteikdamos jiems patirties, reikalingos norint įveikti aršią konkurenciją, kai jie patenka į darbo rinką.

  • Hammond, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Pietryčių mokslo ir technologijų kolegija siūlo daugybę aukštos kokybės studijų programų daugelyje STEM disciplinų. Mūsų absolventai yra labai geidžiami regioninių ir nacionalinių technologijų įmonių ir yra labai konkurencingi dėl magistrantūros studijų programų. Mūsų fakultetas ir patalpos yra pasaulinio lygio, o mūsų klasės paprastai yra nedidelės, todėl studentams skiriamas didelis individualus dėmesys. Mes teikiame aukštos kokybės mokymosi patirtį už nedidelę panašių institucijų kainą ir esame įsikūrę gražiame ir dinamiškame miestelyje, iš kurio yra arti Naujojo Orleano ir Baton Ružo.

  • Redwood City, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Prisijunkite prie pasaulinės studentų bendruomenės vienoje iš pirmaujančių pasaulyje mokslinių tyrimų ir mokymosi institucijų. Kaip vienintelė galimybė studijuoti užsienyje Stanfordo universitete, „Summer Session“ padeda studentams priimti sudėtingus akademikus, kad gautų kolegijos kreditą, kartu derinant švietimo ir socialinę veiklą. Ištirkite naują akademinę sritį, susisiekite su studentais iš daugiau nei 50 šalių, atraskite savo aistrą arba raskite būdą pakeisti pasaulį. Kad ir kokį kelią pasirinktumėte, turėsite mokymosi patirties, kuri padarys tikrą ir ilgalaikį poveikį.

  • Fresno, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Kalifornijos valstijos universitetas, Fresno valstija (Fresno valstija) yra nacionaliniu mastu įvertintas, ketverių metų ir vyresnis, akredituotas universitetas, įsikūręs Kalifornijos centre, turintis 68 bakalauro studijų programas ir 45 magistro studijų programas. Mūsų gyvybingą studentų grupę sudaro 25 000 ir daugiau studentų kasmet, o tarptautiniai studentai atstovauja daugiau nei 70 šalių. Kiekvienais metais Fresno valstijos akademikai nuolat sulaukia daugiau dėmesio, paskelbdami nacionalinius reitingus. Naujausi „Washington Monthly Magazine“, „US News and World Report“ ir „Money Magazine“ pranešimai mūsų universitetą suvienijo su Kalifornijos universiteto miesteliais ir „Ivy League“ institucijomis.

  • Meadville, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Allegheny koledžas, įkurtas 1815 m., yra privatus nacionalinis laisvųjų menų koledžas. Jo 566 akrų miestelis yra šiaurės vakarų Pensilvanijoje. Allegheny koledžo studentams suteikiama laisvė tyrinėti visas studijų sritis, jie sujungia talentus ir aistras, kad ugdytų įgūdžius, kurių darbdaviai labiausiai siekia šiandieninėje pasaulinėje ekonomikoje – būdami kūrybingi, analitiški ir novatoriški. Kai kalbame apie jūsų interesų derinimą, tai reiškia, kad pripažįstame kiekvieno iš jūsų galimą sudėtingumą.

  • Pineville, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Luizianos krikščionių universitetas, įkurtas 1906 m., yra privati baptistų laisvųjų menų ir mokslų kolegija su pasirinktomis profesinėmis programomis. Remiantis charakterio ir mokymosi principais, kolegija turi puikių akademikų tradiciją ir yra vienintelė baptistų, ketverių metų institucija Luizianoje.

  • Tacoma, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įsikūręs 5 minutės nuo paplūdimio, 30 minučių nuo Sietlo-Tacoma tarptautinio oro uosto, 10 minučių nuo Tacoma centro ir 45 minutės nuo Sietlo centro, Tacoma Community College yra gražioje vietoje šiaurės vakarų JAV. Studentai ras įvairių etninių restoranų, vietinių kavinių, koncertų vietų, golfo aikštynų, nacionalinių ir valstybinių parkų, taip pat vandenyno pakrantės, iš kurios lengvai pasieksite Tacoma.

  • Washington, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Amerikos universiteto Anglų kalbos ir mokymo akademija (ELTA) – tai intensyvi anglų kalbos programa, parengianti studentus siekti akademinių ar profesinių tikslų. Interaktyvios klasės yra Amerikos universiteto miestelyje ir jas moko patyrę dėstytojai. Gaukite įrankius, kurių jums reikia, kad galėtumėte žengti kitus žingsnius akademiniame ar profesiniame kelyje į sėkmę.

  • St. Louis, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Žemynų valstijų universitetas buvo įkurtas siekiant suteikti aukštąjį išsilavinimą visiems kompetentingiems studentams, kurie kitaip negalėtų lankyti ar įpirkti įprasto universiteto. Žemynų valstijų universitetas tebėra įsipareigojęs siekti savo pradinio tikslo – teikti aukštąjį išsilavinimą reikalavimus atitinkantiems studentams naudojant internetines technologijas ir kanalus.