Keystone logo
Japonija

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Japonija 2023

Įstaigų skaičius: 241
  • Ghent, Belgija
  • Alcoi, Ispanija
  • + 2 Daugiau

  Inžinerijos ir architektūros fakultetas yra vienas didžiausių Gento universiteto fakultetų. Jis sujungia naujausius tyrimus su aukščiausio lygio išsilavinimu visose svarbiose inžinerijos ir architektūros srityse. Fakultetas daug dėmesio skiria tarptautiniams santykiams. Ji siūlo platų magistro programų, dėstomų anglų kalba, pasirinkimą ir yra aktyvi visose pagrindinėse mainų programose. Bendradarbiaudamas moksliniais tyrimais ir palaikydamas švietimo ryšius su aukščiausiomis Europos institucijomis, fakultetas siekia toliau stiprinti savo tarptautinę perspektyvą.

  • Kyoto, Japonija

  Kyoto University Of Advanced Science (KUAS) gali atsigręžti į 50 metų istoriją kaip akredituota privati mokymo įstaiga akademinėje Japonijos širdyje. Norėdami žengti kitą žingsnį ir iššūkį pasauliniu mastu, KUAS pirmininku pasikvietė aukščiausio lygio Kiote veikiančios, visame pasaulyje sėkmingai veikiančios įmonės, siekiančios pasiūlyti savo akademinius išteklius tarptautinėje arenoje, generalinį direktorių. Inovatyvios anglų kalba dėstomos inžinerijos programos sukūrimas yra vienas iš pagrindinių šių pastangų pavyzdžių, nes KUAS ir toliau stiprina savo įsipareigojimą būti šiuolaikinio švietimo viršūnėje.

  • Rio de Janeiro, Brazilija
  • Bailrigg, Jungtinė Karalystė
  • + 3 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Tokyo, Japonija
  • Singapore, Singapūras

  Waseda Business School (WBS) siekia paremti tuos, kurie siekia aukštesnio karjeros laiptelio, ir tuos, kurie planuoja pradėti naują karjerą studijuodami verslo mokykloje. Mūsų visuomenė šiandien sparčiai keičiasi. Pasaulis globalizuojasi, paeiliui atsiranda naujų technologijų, keičiasi rinka. Norint išgyventi pasaulinėje konkurencinėje aplinkoje, vadybos žinios apie pasaulinį standartą yra būtinos.

  • Manchester, Jungtinė Karalystė
  • Budapest, Vengrija
  • + 62 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Yamagata, Japonija

  Nuo 1878 m. Atidarius Jamagatos prefektūros įprastą mokyklą, 1949 m. Pradėjo veikti penkios švietimo įstaigos (Jamagatos vidurinė mokykla, Jamagatos įprasta mokykla, Jamagatos jaunimo įprasta mokykla, Yonezavos technikos koledžas, Jamagatos prefektūra). nacionalinis universitetas. 2019 m. Paveldėjome 70 -ąsias įkūrimo metines ir jų tradicijas, o visuomenei siunčiame daug puikių žmogiškųjų išteklių.

  • Tottori, Japonija

  Universiteto simbolis žymi pradinę Tottori University raidę „T“, kuri sukurta dinamiškai skraidančio paukščio pavidalu. Srautinės linijos, apimančios ženklą, išreiškia dinamiškumą, kuriuo Universitetas lanksčiai prisitaiko prie naujos eros kaip unikalus ir patrauklus universitetas, turintis savitą tapatybę. Du centre susikertantys sparnai simbolizuoja begalinę (∞) galimybę ir žinių bei praktikos susiliejimą, pagrindinius universiteto principus, ir reiškia nuolatinį universiteto augimą. Trys apskritimai, sudaryti iš dviejų sparnų ir uodegos, atspindi Universiteto švietimo ir mokslinės veiklos tikslus*, o mėlynos ir žalios spalvos vaizduoja dangų ir jūrą arba žemę ir gyvybę, kurie yra Žemės simboliai. kad Universitetas vystosi globaliai, o yra puoselėjamas turtingos gamtos. 1) gerai išsilavinusių žmogiškųjų išteklių, galinčių atlikti svarbų vaidmenį visuomenėje, plėtra; 2) pažangiausių mokslinių tyrimų skatinimas, siekiant išspręsti pasaulines, žmogiškąsias ir socialines problemas; 3) indėlis į vietos bendruomenės pramonę ir kultūrą.

  • Taito City, Japonija

  „Tokyo Geidai“ yra tarptautiniu mastu unikalus menų universitetas, siūlantis ne tik vaizduojamojo meno ir muzikos, bet ir kino bei naujosios žiniasklaidos programas bei meno vadybą kaip pasaulinių meno studijų dalį. Būdamas „kūrybiškumo šaltinis, galintis pakeisti pasaulį“, universitetas kartu su fakulteto darbuotojais ir administratoriais toliau stengsis ugdyti naujos kartos išskirtinius menininkus, skatinti japonų meno ir kultūros galią ir prisidėti prie pasaulinę meno plėtrą glaudžiai bendradarbiaujant su atitinkamomis organizacijomis, įskaitant Japonijos švietimo, kultūros, sporto, mokslo ir technologijų ministeriją bei Kultūros reikalų agentūrą, taip universitetui leidžiant maksimaliai išnaudoti savo galimybes ir vertybes.

  • Nisshin, Japonija

  Šiandieninėje globalėjančioje daugelio kalbų ir kultūrų sambūvio visuomenėje svarbi ne tik anglų kalba, bet ir kitos kalbos. Kaip ir kalbos, daugelio kultūrų priėmimo pozicija taip pat laikoma esmine. Atsižvelgiant į šią socialinę padėtį, Užsienio studijų mokykla taiko akademinį požiūrį tyrinėti pasaulio kalbas ir kultūras. Studentai užsiima akademiniu mokymusi kalbų, literatūros, kultūrų, visuomenių ir kitų jų pagrindinės kalbinės srities ypatybių, gilinasi į skirtingų kultūrų žmonių mąstymą ir elgesį. Be pagrindinės kalbos, jie taip pat mokosi kelių kalbų, kad įgytų daugialypę perspektyvą ir taptų pasauliniais žmogiškaisiais ištekliais, puikiai mokėdami kalbas ir turėdami tarpasmeninių įgūdžių.

  • Kobe, Japonija

  „Le Cordon Bleu“ per pastaruosius 125 metus padėjo aistringiems studentams įgyvendinti savo kulinarines svajones. Studentai atvyksta į Le Cordon Bleu iš visų gyvenimo sričių. Jie yra pradedantieji, entuziastingi kulinarijos menams, tačiau visiškai nepatyrę; jie toli eina vienu karjeros keliu ir yra pasirengę kitam; jie yra įsitvirtinę specialistai, siekiantys tobulėti. Nepriklausomai nuo jų galutinio tikslo - vadovauti restoranui ar viešojo maitinimo įmonei, viešbučių ar mažmeninės prekybos valdymui, žurnalistikai, konsultacijoms, maisto stiliui - „Le Cordon Bleu“ studentai atvyksta į kulinarinį išsilavinimą, kuris leis jiems sėkmingai mokytis.

  • Shibuya City, Japonija

  United Nations University (UNU) yra pasaulinė ekspertų grupė ir antrosios pakopos mokymo organizacija, kurios būstinė yra Japonijoje. JT universiteto misija - bendradarbiaujant moksliniams tyrimams ir švietimui prisidėti prie pastangų išspręsti aktualias pasaulines žmonių išlikimo, vystymosi ir gerovės problemas, kurios kelia susirūpinimą Jungtinėms Tautoms, jos žmonėms ir valstybėms narėms. Vykdydamas šią misiją JT universitetas bendradarbiauja su pirmaujančiais JT valstybių narių universitetais ir mokslinių tyrimų institutais, kurie yra tiltas tarp tarptautinės akademinės bendruomenės ir Jungtinių Tautų sistemos.

  • Chiyoda, Japonija

  Pasaulinis naujos koronaviruso infekcijos plitimas verčia keisti universitetinį išsilavinimą. Visų pirma, realių užsienio mainų apribojimas buvo skausmingas Sophia University , skatinančiam globalizaciją, tačiau mes teikėme paramą ne tik tarptautiniams studentams Japonijoje, bet ir užsienyje, daugiausia dėmesio skiriant mūsų užjūrio bazėms. Visų pirma, ASEAN Hub centras Bankoke, įsteigęs verslo įmonę, siekdamas dar labiau atgaivinti švietimo funkcijas nuo praėjusių metų, stengiasi tęsti savo veiklą, pristatydamas visas internetines klases. Didžiausias „Corona“ katastrofos sukeltas pokytis yra sparti interneto prieigos pažanga viso pasaulio universitetuose. Dėl to galime tikėtis precedento neturinčių mainų moksliniais tyrimais, pavyzdžiui, nuotoliniu būdu pakviesti profesorius, atliekančius pažangiausius tyrimus užsienio universitetuose. Mūsų universitetas taip pat stengiasi sukurti tokią galimybę kaip sistemą.

  • Toshima City, Japonija

  Rikkyo University įsikūręs Tokijuje ir įkurtas 1874 m., Prasidėjo Šv. Pauliaus mokykla. Vyskupų bažnyčios misionierius vyskupas Channing Moore Williams ją įsteigė kaip privačią mokyklą, kurioje mokė krikščionių Biblijos ir anglų kalbos. Tuo metu Japonija skubėjo pasivyti pažangias Vakarų tautas, o švietimo sritis taip pat turėjo stiprią utilitarinę tendenciją. Žinios ir technologijos dažnai buvo vertinamos kaip materialinės gerovės ir savęs tobulinimo priemonės. Rikkyo prieštaravo amžiaus tendencijai, modeliavęs po tradicinių Vakarų laisvųjų menų kolegijų, kurios sėkmingai vystėsi iki šiol.

  • Chiyoda, Japonija

  Nihon University , švenčiantis savo 120 -metį, kilo iš 1889 m. Įkurtos Nihono teisės mokyklos. Nuo pat įkūrimo universitetas išlaikė savo pirmaujančią vietą universitetinio švietimo ir mokslinių tyrimų srityje, turėdamas pasaulinę perspektyvą ir iniciatyvią dvasią. Kaip patrauklus universitetas, turintis platų studijų spektrą, Nihon University užsiėmė ne tik švietimu ir moksliniais tyrimais, bet ir sveikatos priežiūra, švietimu visą gyvenimą ir daugybe kitų veiklų, prisidedančių prie visuomenės vystymosi.

  • Chiba, Japonija

  Keiai University įkūrėjo dvasia „Keiteno šeimininkė“ (myli tuos, kurie gerbia dangų) yra žodis, kurį anksčiau užrašė pagrindinis Meiji restauracijos veikėjas Saigo Takamori (Nanshu). „Dangus“ reiškia prigimtį valdančią priežastį, o „žmogus“ reiškia visą žmoniją, įskaitant save, o kartu ir žmonių sukurtą gyvenimą bei visuomenę. Sužavėtas tikėjimo „gerbti protą ir mylėti žmones bei jų veiklą“, įkūrėjas Masayuki Nagatoro padarė tai pagrindine mokyklos dvasia ir pavadino ją „pagarba“, siekdamas perteikti tą siekį. Iš to kildinamas Keiai University Žodis „Keiten Aijin“ („Garbink savo dangų, mylėk savo kaimynystę“) atsiranda Meidžio restauracijos lyderio Takamori Saigo mokymuose. Šioje išraiškoje „dešimt“ reiškia priežastį valdyti gamtą ir visatą. Visi žmonės. Tai taip pat reiškia garbinti savo dangų, mylėti savo kaimynystę. Masaji Nagatoro buvo labai sužavėtas šios pagarbos protui ir savo artimų žmonių meilės dvasios. Todėl jis priėmė šią idėją kaip savo pagrindinį principą ir pavadino mūsų universitetą „Keiais“, kad galėtų perduoti ją ateities kartoms.