Keystone logo
Japonija

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Japonija 2024

Įstaigų skaičius: 4
  • Takamatsu, Japonija

  Mūsų mokykloje yra nuostabi gamtinė aplinka, joje yra puikus dėstytojų personalas ir moderniausia mokymo įstaiga. Pagrindinis mūsų švietimo tikslas yra paruošti studentus būsimam vaidmeniui visuomenėje, nes tai yra sveikatos priežiūros darbuotojų dalis, stiprinant jų žmogiškumo jausmą, suteikiant plačių žinių ir skatinant jų mokslinį mąstymą bei problemų sprendimo gebėjimus.

  • Aomori, Japonija

  Mūsų universiteto tikslas yra pagerinti žmonių sveikatą ir gyvenimo kokybę, o mūsų filosofija yra plėtoti žmogiškuosius išteklius, galinčius praktikuoti žmonių priežiūrą, kuri geriausiai išnaudotų regionines savybes Aomori žemėje, palaimintoje turtingu keturių sezonų pobūdžiu. kad puoselėjo „gyvenimą“. „Žmogiškųjų išteklių, turinčių turtingą žmoniją, plėtra“, „Žmogiškųjų išteklių, galinčių prisidėti prie sveikatos, medicininės priežiūros ir gerovės plėtros, plėtra“, „Žmogiškųjų išteklių, galinčių reaguoti į regiono ypatybes, plėtra“, „Žmogiškųjų išteklių, kurie gali vaidina aktyvų vaidmenį iš pasaulinės perspektyvos “,„ Atlikus penkias misijas „Prisidėti prie vietos bendruomenės“, ji buvo atidaryta 1999 m. trijuose skyriuose: slaugos, kineziterapijos ir socialinės gerovės skyriuose.

  • Bunkyo City, Japonija

  Juntendo University misija yra siekti pažangos visuomenėje pasitelkiant švietimą, mokslinius tyrimus ir sveikatos priežiūrą. Kad įvykdytų šią misiją, remdamasis japonų kalbos žodžiu „Sanmu Syugi“, Juntendo University priima visus asmenis, neatsižvelgiant į jų lytį, tautybę ar akademinę kilmę, įkūnijantį universiteto devizą „Jin - aš esu toks, koks tu esi“ ir „Fudan Zenshin“ principą. - Nuolat judėti į priekį “.

  • Asahikawa, Japonija

  Asahikawa medicinos universitetas buvo įkurtas nacionalinės vyriausybės nurodymu 1973 m. Lapkričio mėn., Kaip pirmasis nacionalinis medicinos universitetas, įsteigtas siekiant pagerinti regionines medicinos paslaugas ir gerovę bei sumažinti miesto ir kaimo medicininės priežiūros skirtumus.