Keystone logo
Ispanija

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Ispanija 2023

Įstaigų skaičius: 270
  • Santander, Ispanija

  Nuo 1932 m. skatinami intelektualinio kūrybiškumo ir kritinio mąstymo, UIMP studentai išplėtė akiratį ir prisidėjo prie pasaulio judėjimo į priekį. Mūsų misija – skatinti kultūrą ir mokslą, puoselėti tarptautinius ir tarpregioninius santykius, mokslinius ir kultūrinius mainus, vykdyti pažangią ir specializuotą mokslinių tyrimų veiklą. Vasaros kursai yra mūsų nuolatinės akademinės veiklos akcentas ir daro mus novatorišku universiteto centru Ispanijoje. Santander yra tradicinė akademinė bazė, nors daugelis kitų užsiėmimų organizuojami ir vyksta kituose mūsų miesteliuose. Be to, universitetas yra Ispanijos pradininkas, organizuojantis ispanų kalbos ir kultūros kursus užsieniečiams. Taip pat organizuojame anglų kalbos panardinimo kursus studentams ir kalbos mokytojams, bendradarbiaudami su Švietimo ir profesinio mokymo ministerija. Be to, mes mokome oficialias antrosios pakopos studijų programas, atitinkančias Europos aukštojo mokslo erdvę, kurios veda į akredituotus magistro ir doktorantūros laipsnius visoje Ispanijoje. Savo ruožtu siūlome akredituotas UIMP specifines antrosios pakopos studijų programas.

  • Valencia, Ispanija

  ValgrAI (Valensijos aukštoji mokykla ir dirbtinio intelekto tyrimų tinklas) yra ne pelno siekiantis fondas, kurį sudaro Generalitat Valenciana, penki Valensijos regiono valstybiniai universitetai (UV, UPV, UA, UJI ir UMH) ir įmonės, koordinuojančios AI. mokymai ir moksliniai tyrimai Comunitat Valenciana, siekiant patenkinti įmonių technologinius poreikius ir skatinti naujų talentų kūrimą dirbtinio intelekto (DI) srityje, siekiant atnaujinti Valensijos regiono gamybos modelį.

  • Rotterdam, Olandija
  • Bilbao, Ispanija
  • + 5 Daugiau

  Europos postindustrinių miestų universitetas (UNIC) buvo įkurtas 2020 m., siekiant pasiūlyti įtraukų ugdymą naujai studentų kartai. 10 Europos universitetų aljansas, įsikūręs postindustriniuose miestuose ir finansuojamas Europos Komisijos, bendradarbiauja su miesto institucijomis, siekdamas užtikrinti, kad miesto problemos būtų įtrauktos į mokymą ir mokslinius tyrimus visiems besimokantiesiems prieinamu ir įtraukiu būdu. Aljansas pradeda savo pirmąjį jungtinį magistro laipsnį 2023 m. ir ieško studentų, kurie paspartins savo miestų postindustrines transformacijas ir taps aukštos kvalifikacijos absolventais naujose mokslo disciplinose, kurios atitinka kintančios ekonomikos poreikius Europoje ir aplink ją. pasaulis.

  • Alcoi, Ispanija
  • Gandia, Ispanija
  • + 1 Daugiau

  Remiantis Pasaulio universitetų akademiniu reitingu (ARWU), žinomu kaip Šanchajaus reitingas, Universitat Politècnica de València yra geriausias Ispanijos technologijų universitetas Ispanijoje. Šiuo metu jame mokosi 25 400 studentų, 3 600 dėstytojų ir tyrėjų bei 1 400 administracijos ir paslaugų specialistų, paskirstytų trijuose miesteliuose, esančiuose Alcoy, Gandia ir Valensijos miestuose. UPV moko 40 laipsnių ir 13 dvigubų laipsnių; 90 universitetinių magistro ir dvigubų magistro laipsnių bei 30 doktorantūros programų. 72% UPV studentų jau dirba praėjus metams po studijų pabaigos. Ir tai daugiausia dėl stažuočių įmonėse, kurios yra mokamos. Įstaiga palaiko daugiau nei tūkstantį sutarčių, leidžiančių keistis studentais su kitais Europos ir Lotynų Amerikos universitetais, JAV, Kanada, Australija, Kinija ar Japonija. Tai yra šeštoji Erasmus programa Europoje iš 4500 programoje dalyvaujančių institucijų. Per savo šiek tiek daugiau nei 50 metų istoriją UPV paskelbė apie 145 000 mokslinių publikacijų. Ji yra patentų skaičiaus lyderė šalyje ir viena iš Ispanijos akademinių institucijų, gaunanti daugiausia pajamų iš savo mokslinės veiklos.

  • Barcelona, Ispanija
  • Esch-sur-Alzette, Liuksemburgas
  • + 6 Daugiau

  Europos universitetų konsorciumas sukūrė naują ir novatorišką visos Europos programą EUMaster4HPC, daugiausia dėmesio skiriant didelio našumo sprendimams. EUMaster4HPC suburia pagrindinius HPC švietimo dalyvius Europoje, kad parengtų naujos kartos aukštos kvalifikacijos ir talentingus HPC ekspertus, kurie paskatintų Europos skaitmeninę transformaciją. EUMaster4HPC remiasi naujoviškomis mokymo programomis ir mokymo paradigmomis, akademiniu meistriškumu, pasaulinio lygio HPC ekspertais, prieiga prie superkompiuterių centrų ir stipria pramonės parama.

  • Barcelona, Ispanija

  Swiss School of Management Barcelona yra tarptautinė verslo mokykla, siūlanti BBA, MBA ir doktorantūros studijas. Turėdama daugiau nei 20 partnerių institucijų visame pasaulyje, SSM Barcelona leidžia savo mokiniams keliauti ir praleisti keletą mėnesių su savo mokyklomis partnerėmis, kaip dalį savo internacionalizacijos programos. Studentai gali patirti skirtingus mokymosi būdus, kultūrinę panardinimo veiklą ir tiesioginį bendravimą su studentais ir fakulteto nariais iš skirtingų kultūrinių sluoksnių.

  • Barcelona, Ispanija

  LABASAD yra pirmaujanti internetinė meno ir dizaino mokykla, įsikūrusi Barselonos širdyje, Ispanijoje. Mes teikiame savo magistrantūros programas naudodami revoliucinį ONLIVE formatą, todėl galite mokytis bet kada ir bet kur! Visos mūsų programos yra 100 % internete ir taip pat tiesiogiai, todėl esame internetinė mokykla, bet su akis į akį siela.

  • Sitges, Ispanija

  IAB yra pirmaujanti Europos scenos menų institucija, ruošianti menininkus pasaulinei scenai intensyvioje studijos mokymosi aplinkoje. Visas mokymas vyksta anglų kalba ir siūlome aukščiausio lygio profesinį mokymą įvairiose srityse, įskaitant: aktorystę (BA Hons) Komercinio šokio (BA Hons) Šokį (Foundation, BA Hons) Muzikinio teatro (Foundation, BA Hons) magistrantūros studijas. Aktorystės, muzikinio teatro ir choreografijos specialybės) Įsikūręs gražiame Sitges mieste prie paplūdimio, Barselonoje, IAB yra tikrai tarptautinė ir dinamiška organizacija, kurioje dirba studentai iš daugiau nei 50 tautybių. Visi kursai yra skirti paruošti absolventus profesionalių atlikėjų pasirinktoje srityje karjerai, o mūsų bakalauro ir magistro studijų kursus patvirtina Liverpulio John Moores universitetas (LJMU) Jungtinėje Karalystėje, kuris yra mūsų apdovanojimus suteikianti institucija.

  • La Rochelle, Prancūzija
  • Athens, Graikija
  • + 4 Daugiau

  EU-CONEXUS – Europos pažangaus miesto pakrančių tvarumo universitetas – tai tvirta devynių universitetų, plėtojančių mokslą ir inovacijas į pažangaus miesto pakrantės tvarumo (SmUCS) kompetencijos centrą, partnerystė. EU-CONEXUS – Europos pažangaus miesto pakrančių tvarumo universitetas propaguoja bendras Europos vertybes ir sustiprintą Europos tapatybę, suburdamas naują europiečių kartą, galinčią bendradarbiauti ir dirbti skirtingose Europos kultūrose, skirtingomis kalbomis ir tarpvalstybiniu mastu.

  • Madrid, Ispanija
  • Barcelona, Ispanija
  • + 1 Daugiau

  ESERP, turinti daugiau nei trisdešimt penkerių metų patirtį, pasižymi išskirtine metodika ir nuolatinėmis naujovėmis. Ji yra viena iš penkių geriausių verslo mokyklų šalyje, kurios būstinė yra Barselonoje, Madride ir Maljorkoje, ir siūlo įvairius kursus, apimančius rinkodaros, vadybos, prabangos, žmogiškųjų išteklių, įmonių komunikacijos, finansų magistro ir magistro studijas. ir tarptautinius santykius. ESERP tapo nacionalinių ir tarptautinių studentų susitikimo tašku, kuris leido daugiau nei 41 000 studentų tobulinti savo talentus verslo pasaulyje. - Pagrindiniai pranešėjai Mokykitės iš tų, kurie turi patirties. Eserp garsiakalbiai turi tvirtus rezultatus, todėl jie yra sėkmingi, todėl jie yra savo specializacijos srities profesionalų etalonas. - Skystas mokymasis Įtraukianti mokymo patirtis. Tyrinėja realius verslo atvejus, naudodama technologijas ir modeliavimą, derindama technologijas ir modeliavimą, derindama internetinę ir neprisijungusią aplinką. Lankstūs mokymai, skirti lavinti savo e-gūdžius – minkštieji įgūdžiai Prisitaikymas prie pokyčių, lyderystė, strateginė vizija. Kai kuriuos minkštuosius įgūdžius, kuriuos Pasaulio ekonomikos forumas laiko esminiais, įtraukiame į savo programas pagal įgūdžių kaupimo metodiką. - Profesinis tobulėjimas Kokie yra jūsų profesiniai tikslai? Mentorystės ir koučingo sesijų metu lydime ir patariame susikurti savo karjeros planą arba jį perorientuoti. Ar net pradėti kurti savo asmeninį prekės ženklą. Tinklų kūrimas: sukurkite vertingą kontaktų tinklą. Galimybė susisiekti su kitų sektorių profesionalais, kurie yra susiję su jūsų profesine sritimi.

  • Madrid, Ispanija
  • Amsterdam, Olandija
  • + 8 Daugiau

  IE universitetas yra geriausias tarptautinis universitetas Ispanijoje, kurio miesteliai yra Madride ir Segovijoje. Pripažinta kaip viena iš pirmaujančių aukštojo mokslo institucijų pasaulyje, IE formuoja lyderius, skatinančius inovacijas ir pokyčius organizacijose, suteikdama mokymosi aplinką, kurioje technologijos ir įvairovė vaidina pagrindinį vaidmenį skatinant pasaulinę viziją, verslumo mąstymą ir humanistinį požiūrį.

  • Vitoria-Gasteiz, Ispanija
  • Leioa, Ispanija
  • + 1 Daugiau

  Mūsų misija – ugdyti apsišvietusius gyventojus, teikiant kokybišką švietimą ir mokymą, pagrįstą žiniomis, naujovėmis ir teisingumu. Kaip viešoji įstaiga esame bendruomenės finansuojami, o mokesčiai ir paslaugos tik nežymiai priklauso nuo studentų: mūsų universitetas priklauso visiems, atviras visiems. Mes palaikome alternatyvų priėmimą ir visų narių įtraukimą, išskyrus bet kokius neatitikimus.

  • Las Palmas de Gran Canaria, Ispanija

  Gran Kanarijos Las Palmo universitetas yra valstybinis universitetas, turintis platų laipsnių spektrą visose pagrindinėse žinių srityse ir visais lygiais (laipsniai, magistro ir daktaro laipsniai). Mūsų strategija yra orientuota į inovacijas, kokybę ir internacionalizavimą, glaudų įsitraukimą į vietos visuomenę.

  • Barcelona, Ispanija

  EUROAULA universiteto kolegija yra institucija, įkurta 1987 metais ir specializuojasi turizmo mokymuose. Nuo 1997 m. EUROAULA yra susijusi su Žironos universitetu ir siūlo turizmo laipsnį, dvigubą turizmo ir tarptautinio svetingumo ir turizmo vadybos laipsnį, taip pat magistro ir magistro laipsnius. Todėl tos universitetinės studijos yra visiškai oficialios ir pripažintos.

  • Barcelona, Ispanija

  Per 20 metų trukusią švietimo įstaigos istoriją kiekvienas Zigurat pasauliniame technologijos institute žengtas žingsnis buvo tobulinamas. Zigurat buvo viena iš pirmųjų Mesopotamijos konstrukcijų ir geriau nei bet kas kitas simbolizuoja mums atstovaujančią inžinerijos, architektūros, žinių ir technologinių transformacijų istoriją.