Keystone logo
Indonezija

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Indonezija 2023

Įstaigų skaičius: 42
  • Surabaya, Indonezija

  Organizuojant aukštąjį mokslą, UNAIR principai yra: ne pelno siekianti organizacija, galinti savarankiškai valdyti lėšas UNAIR plėtrai; nepriklausomumas ir geras valdymas; akademinės kultūros ir akademinės bendruomenės mokslinės autonomijos plėtra; Mūsų vizija – tapti nepriklausomu, novatorišku ir pirmaujančiu universitetu nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu, taip pat mokslo, technologijų ir humanitarinių mokslų plėtros, pagrįstos religine morale, pradininku.

  • Bandung, Indonezija

  Telkom University yra geriausias privatus universitetas Indonezijoje (pagal Indonezijos švietimo ir kultūros ministerijos ir „Times Higher Education (THE) World University Ranking 2021, red.), Turintis viziją tapti„ Tyrimų ir verslumo universitetu “. Spartus IRT (informacinių ir ryšių technologijų) augimas kartu su Indonezijos kultūrine įvairove paskatina Telkom University sutelkti dėmesį į IRT pagrįstą švietimą ir tyrimus inžinerijos, verslo ir kūrybinės pramonės srityje. Mes nuosekliai ir nuolat tobuliname švietimo kokybę, kalbant apie mokymą, tyrimus ir visuomenės darbą.

  • Banda Aceh, Indonezija

  Syiah Kuala universiteto misija yra įgyvendinti aukštųjų mokyklų „Tri Dharma - trys denotacijos“, remiančias vietos, šalies ir tarptautinę plėtrą, panaudojant turimus vietinius, nacionalinius ir tarptautinius išteklius; gerinti akademinę kokybę, kad būtų galima gauti konkurencingus absolventus; taikyti integruotą kokybės valdymą švietimo srityje taikant skaidrius, dalyvaujančius, veiksmingus ir produktyvius principus; nuolat stiprinti ir plėsti institucinio bendradarbiavimo tinklą, stengiantis plėtoti ir išsaugoti mokslų, technologijų, humanitarinių mokslų, sporto ir meno išvadas.

  • Manchester, Jungtinė Karalystė
  • Budapest, Vengrija
  • + 62 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Malang, Indonezija

  University Of Muhammadiyah Malang (UMM) šiuo metu valdo 10 fakultetų su 1 magistrantūros programa ir 3 doktorantūros programomis. Iš trijų programų yra 3 diplomų studijų programos, 35 1 bakalauro studijų programos, 11 magistrantūros studijų programų, 3 doktorantūros programos ir 4 profesinės programos. Skaičius vis dar auga. Auga daugiau ir tampa didesnis.

  • Buleleng, Indonezija

  Universitetas Pendidikan Ganesha „Universitas Pendidikan Ganesha“ (toliau - Undiksha) yra universitetas, atsakingas Mokslinių tyrimų ir technologijos bei aukštojo mokslo ministerijai ir įsikūręs Singaraja, Balio provincijoje.

  • Batam, Indonezija

  Sveiki atvykę į „ Universitas Internasional Batam (UIB). Įkurtas 2000 m., UIB yra naujas privatus universitetas, tačiau jis turi didžiulį potencialą. Įsikūręs Batamo mieste, prie Singapūro ir Malaizijos sienų, UIB turi savo miestelį su išskirtinai tinkama infrastruktūra palaikyti puikius mokymo ir mokymosi procesus, tokius kaip bibliotekos, laboratorijos, sporto salė, bendrabutis ir kt.

  • South Jakarta, Indonezija

  PTIQ institutas (Perguruan Tinggi Ilmu Al-Qur'an) yra pirmasis koledžas pasaulyje, specialiai įsimenantis ir studijuojantis Koraną. Praėjus dvejiems metams po PTIQ įkūrimo, Madinos Islamo Universitetas, Saudo Arabija, atidarė specialų Korano mokslo fakultetą, kurio įkvėpėjas buvo PTIQ.

  • Yogyakarta, Indonezija

  Kaip aukštojo mokslo pradininkas Indonezijoje, UII yra giliai įsišaknijęs akademinės laisvės tradicijoje, kurioje labai vertinama idėjų įvairovė. Turėdami labai motyvuojančią mokymosi aplinką ir potencialą naujovėms, esame įsipareigoję ugdyti savo studentus novatoriškais pasauliniais lyderiais.

  • West Jakarta, Indonezija

  Norint kurti savo ekonomiką, Indonezijai reikia aktyvaus verslininkų dalyvavimo. Jie sukuria galimybes absorbuoti turimą darbo jėgą. Tai gali prasidėti universitete, kuris vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį rengiant dirbančius profesionalus, turinčius puikių kompetencijų ir aukštą konkurencingumą.

  • Yogyakarta, Indonezija

  Įkurtas 1985 m., Duta Wacana Christian University (UKDW) yra tolesnė Duta Wacana teologinės seminarijos (STT Duta Wacana) plėtra, įkurta 1962 m., Susijungus Jogjakarta teologijos akademijai ir Bale Wiyata teologijos mokyklai, Malang.

  • Salatiga, Indonezija

  Satya Wacana Christian University (SWCU) pradėjo savo veiklą pavadindamas Indonezijos krikščionių mokymo aukštojo mokslo institucija (PTPG-KI). 1956 m. Lapkričio 30 d. Jai buvo paskirti penki skyriai, susidedantys iš švietimo, istorijos, anglų kalbos, teisės ir ekonomikos. 1959 m. Liepos 17 d. Satya Wacana PTPG-KI pasikeitė į FKIP-KI. Tada 1959 m. Gruodžio 5 d. Jis oficialiai tapo Satya Wacana Christian University , veikiančiu Ekonomikos ir Teisės fakultetu, po kurio vėliau buvo atidarytas kelių kitų fakultetų ir studijų programų.

  • Bandung, Indonezija

  „Universitas Kristen Maranatha“ tampa nepriklausoma ir save palaikančia aukštojo mokslo institucija, kuri tyrinėja ir diegia žinias visose meno ir mokslo srityse, motyvuodama Jėzaus Kristaus meile ir gyvais pavyzdžiais.

  • Jakarta, Indonezija

  „Prasetiya Mulya“ 1980 m. Įkūrė garsių Indonezijos verslo lyderių grupė. Pirmoji MBA programa Indonezijoje buvo įkurta 1982 m., Padedama prestižinių tarptautinių mokslininkų ir ekspertų.

  • Jakarta, Indonezija

  Jakarta International College (JIC) Džakartoje įkūrė 2002 m. Grupė specialistų, kurie rūpinasi ir yra pasiryžę pasiūlyti aukštos kokybės tarptautinį švietimo standartą. Per pastaruosius 19 metų JIC buvo vienintelis Monasho koledžo Džakarta teikėjas, perduodantis Monasho koledžo diplomą ir Monasho universiteto fondo metus (MUFY). Tūkstančiai studentų sėkmingai perėjo į Monasho universitetą ir kitus gerbiamus Australijos universitetus.