Keystone logo
Filipinai

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Filipinai 2024

Įstaigų skaičius: 24
  • Danao City, Filipinai

  Sveiki atvykę į MCSM! Džiaugiamės galėdami pasidalinti su jumis, kodėl mes pasirenkame instituciją, siekiančią natūralios medicinos, taip pat mokslo fondo studijas. 2008 m. Birželio mėn. Velionio daktaro Ishako istorinėje Malakos valstijoje pastatytas ir įkurtas Malacca College of Science and Management yra pirmasis Papildomosios medicinos koledžas Pietryčių Azijoje. Pirmoji studentų grupė užsiregistravo 2009 m. Liepos mėn., Matydama 50 magistrantų, išklausiusių natūralios medicinos diplomą.

  • Manila, Filipinai

  Mes esame National University , dinamiška privati institucija, pasiryžusi kurti valstybę, tarptautiniu mastu pripažinta mokymo ir mokslinių tyrimų srityje. Vadovaudamasis pagrindinėmis vertybėmis ir būdingas dinamiško filipinizmo kultūros paveldui, National University yra įsipareigojęs teikti tinkamas, novatoriškas ir prieinamas kokybiškas švietimo ir kitas plėtros programas.

  • Pasig, Filipinai

  Katalikų mokykla, dešinė bažnyčios ranka vykdant Dievo tautos evangelizaciją, yra įpareigota sukurti krikščionį, kuris ne tik žino savo Bažnyčios dogmas ir doktrinas, bet ir paverčia jas savo gyvenimo būdu. Tai stiprina ir stiprina jo pareigos ir tikslo jausmą, asmeninės, pilietinės ir moralinės atsakomybės jausmą.

  • Naga, Filipinai

  Ateneo de Naga University , pagrindinis šalies universitetas, teikia puikias instrukcijas ir formavimą, atlieka energingus tyrimus ir užsiima visuomenės darbu, kuris galiausiai transformuoja visuomenę, ypač Bicol. Tai įmanoma per kompetentingą, kūrybingą ir atsidavusį fakultetą, personalą, administratorius, integruotas sistemas ir puikias patalpas.

  • Quezon City, Filipinai

  Norint suprasti Ateneo de Manila University sielą - kas ją suformavo ir iš kur atsirado, kur eina ir kur gali jus nuvesti - būtina suprasti jo devizą „Lux in Domino“ arba „Šviesą Viešpatyje“. Nuo Šv. Pauliaus laiško efeziečiams (5: 8) šie žodžiai užfiksuoja gyvenimo būdo dvasią, kurią Ateneo palaiko sūnums ir dukterims, nes jų geriausias indėlis į Dievo darbą keičia pasaulį.

  • Ozamiz City, Filipinai

  Nuo pat įkūrimo prieš daugiau nei 8 dešimtmečius, jėzuitų, recollektų, Columbano misionierių ir brolių krikščionių spindesiu ir atsidavimu, universitetas išlieka sąžiningas ir savo religinio, istorinio vaidmens ir turtingo mokslinio paveldo priešakyje kurdamas ir auklėdamas puikus ir į paslaugas orientuotas Misamis Occidental, kaimyninių miestų ir miestelių bei užlankos jaunimas.

  • Quezon City, Filipinai

  World Citi Colleges mano, kad jos švietimo vizija ir misija yra didelis pašaukimas ir tarnystė. Jį lemia atsidavimas švietimo meistriškumui, jis yra įpareigotas vadovauti holistiniam ir profesionaliam ugdymui, kuris yra krikščioniško pagrindo, nacionalistinio požiūrio, kompetencijomis pagrįstas ir moksliniais tyrimais paremtas, mokslinis, globalus ir kultūriškai įvairus. orientacija.

  • Manila, Filipinai

  Nors University of Santo Tomas universitetas yra seniausias Azijoje veikiantis universitetas, jo amžius kartu su pirmenybe Filipinų švietimo srityje. Jis ne tik gali pasigirti keletu pirmųjų skirtingose švietimo srityse.

  • Quezon City, Filipinai

  Kalayaan College (KC) yra privati aukštojo mokslo įstaiga, kurią 2000 m. Įkūrė Filipinų universiteto (UP) profesoriai, pasiryžę kokybiškam Filipinų studentų ir užsienyje besidominčių studentų aukštajam mokslui. KC atidarė savo pirminę vietą upės krante, Marikinoje, 2001 m. Birželio mėn. 2009 m. Gegužės mėn. KC persikėlė į dabartinę vietą Manga Road kampe Aurora bulvaras, Quezon City mieste.

  • Dasmariñas, Filipinai

  National College of Science and Technology (NCST) yra viena iš pirmaujančių švietimo įstaigų plačiai augančioje Dasmariñas miesto vietovėje Cavite. NCST pasirinko „Cavite“ kaip savo gimimo vietą dėl savo strateginės padėties, turėdama daugybę technologijomis paremtų pramonės šakų ir bendrovių, veikiančių įvairiuose technoparkuose provincijoje, o tai suvokia institucinį įsipareigojimą tarnauti CALABARZON jaunimui.

  • 768, Filipinai

  1946 m. Dr. Francisco T. Dalupanas, vyresnysis, reaguodamas į Filipinų jaunimo aistrą dėl koleginio išsilavinimo pasibaigus Antrajam pasauliniam karui, sukūrė pirmąją savo didžiojo universiteto vizijos dalį - Filipinų prekybos ir verslo administravimo koledžą. Po to 1948 m. Sekė keturios kolegijos: laisvųjų menų, švietimo, odontologijos ir aukštosios mokyklos.

  • Quezon City, Filipinai

  De La Salle Araneta University (DLSAU) yra septintasis De La Salle sistemos ir jauniausio Lasallian universiteto Filipinuose narys. Įkurtas 1946 m. Kaip Araneta žemės ūkio institutas Bulacane, universitetas 1947 m. Buvo perkeltas į Malaboną ir 1978 m. Pervadintas į Gregorio Araneta universiteto fondą.

  • Manila, Filipinai

  „Vatel Manila“ siūlo Tarptautinę svetingumo vadybos programą ir yra įsikūrusi Sen Benildės De La Salle koledže. „Benilde“ yra mokymosi aplinka, skatinanti studentus ugdyti jų interesus ir aistras bei mokanti juos tapti profesionaliais kompetentingais nusistovėjusiose pramonės šakose ir kylančiose specializacijos srityse.

  • Boston, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Mexico City, Meksika
  • + 32 Daugiau

  Mes sukuriame aplinką, kurioje mūsų partnerinės mokyklos turi galimybę užmegzti ryšius su talentingais žmonėmis galingu asmeniniu lygiu ir puoselėti ryšius su aukštos kvalifikacijos kandidatais.

  • Makati, Filipinai

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...