Keystone logo
Ekvadoras

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Ekvadoras 2023

Įstaigų skaičius: 9
  • Ecuador, Ekvadoras

  Universidad San Francisco de Quito USFQ yra pirmaujantis universitetas Ekvadore, užėmė 1 vietą Ekvadore ir 51 vietą Lotynų Amerikoje pagal QS World University Rankings. Esame aktyvi akademinė bendruomenė, kuri siekia ugdyti ir ugdyti laisvai mąstančius, novatoriškus ir kūrybingus lyderius. Esame laisvųjų menų privati, pelno nesiekianti mokslo įstaiga. USFQ daugiausia dėmesio skiria švietimui, tyrimams ir bendruomenės aptarnavimui per laisvųjų menų filosofiją, integruodama visas mūsų visuomenės suinteresuotąsias šalis. Daugiau nei 8000 studentų yra gyvybiškai svarbi San Francisco de Quito USFQ ašis, kurią sudaro žmonės iš visų Ekvadoro regionų ir tautybių bei tarptautinių mainų studentų. USFQ siūlo daugiau nei 4000 akademinių kursų per metus ir daugiau nei 50 pagrindinių laisvųjų menų sistemos.

  • Quito, Ekvadoras

  TVF akademinė institucija yra tarptautinė nuoroda į magistrantūros studijų programą, kurioje dalyvauja daugiau nei 125 000 studentų ir 5 000 bendrovių per 20 metų. Jo teikiamų paslaugų kokybę ir prestižą patvirtina tokie subjektai kaip „The Association to Advance Collegiate Business Schools of Business“ (AACSB), MBA asociacija (AMBA) ir „EFQM +500“ antspaudas.

  • Monterrey, Meksika
  • Buenavista, Meksika
  • + 36 Daugiau

  „Tecnológico de Monterrey“ yra privati, ne pelno siekianti, nepriklausoma institucija, nesusijusi su politinėmis ir religinėmis partijomis. Ji buvo įkurta 1943 m. Meksikos verslininko Eugenio Garza Sada vizijos dėka. Ji turi 31 miestelį, 21 būstinę ir tarptautinius ryšių biurus. Jos tikslas - mokyti lyderius, turinčius verslumo, žmogiško jausmo ir aukšto konkurencingumo lygio.

  • Los Vergeles, Ekvadoras

  State University of Milagro , atsižvelgdamas į įsipareigojimą tarnauti Milagro, regiono ir šalies visuomenei, parodo savo institucinį potencialą, susistemintą iš pagrindinių universiteto funkcijų, laikomų jo esme. Mokymą, suprantamą kaip pagrindinį veiksmą vykdant akademinį gyvenimą, remia žmonių komanda, turinti mokymą ir pašaukimą priimti iššūkį mokant žmones, turinčius kritinį sąmoningumą ir socialinį jausmą. Tyrimai, žinių generatorius ir šalies problemų sprendimo būdai įrodomi kuriant mokslinius projektus, indeksuojamas publikacijas, nacionalinius ir tarptautinius straipsnius bei mokslo žurnalus. Ryšys su bendruomene suprantamas kaip technologijų perdavimas ir žinių pritaikymas veiksmingam visuomenės problemų sprendimui.

  • Guayaquil, Ekvadoras

  Universitad Tecnológica Empresarial de Guayaquil yra skirtas teikti kompetencijos švietimą, skatinti formuojamuosius-taikomuosius tyrimus ir plėtoti daugelio disciplinų lyderius. Studentams, norintiems ištirti problemines struktūras, su kuriomis susiduria šalis ir verslo pasaulis, „Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil“ siūlo neprilygstamą patirtį per mūsų tyrimų kryptis.

  • Loja, Ekvadoras

  Privačią Lojos technikos universitetą 1971 m. Gegužės 3 d. Įkūrė Ekvadoro jūrininkų asociacija (AME) ir pripažino Ekvadoro valstybė pagal Vykdomąjį dekretą 646, paskelbtą 1971 m. Gegužės 5 d. Oficialiame registre Nr. kaip autonominis juridinis asmuo, saugomas tarp Šventojo Sosto ir Ekvadoro švenčiamo „Modus Vivendi“, atsižvelgiant į Bažnyčios normas jos organizacijoje ir vyriausybėje. Universiteto mentorius ir pirmasis kancleris buvo maristas brolis Santiago Fernándezas García, o pirmasis UTPL rektorius - inžinierius Alejo Valdivieso, kuris buvo paskirtas pagrindine universiteto valdžia 1971 m. Spalio 3 d. UTPL yra autonominė institucija. , turintis socialinį ir visuomeninį tikslą, kuris teikia, plėtoja mokslinius ir administracinius laisvės tyrimus ir dalyvauja šalies plėtros planuose. Nuo 1976 m. Ji yra nuotolinio mokymo modulio pradininkė, suteikianti galimybę įgyti aukštąjį kokybišką išsilavinimą. 1997 m. Lojos vyskupija perdavė Kristaus Atpirkėjo institutui, misionieriams ir ideologiniams misionieriams vadovauti Universitetui, kad jie galėtų jam vadovauti visiškai savarankiškai ir laikydamiesi Idente charizmos.

  • Valencia, Ispanija
  • Barcelona, Ispanija
  • + 4 Daugiau

  VIU yra technologinis universitetas su interneto klasėje ir audiovizualinės mokymo. Per kompiuterio ekraną ir iš bet kur pasaulyje, / klasės studentai gauna realaus laiko per interaktyvius vaizdo konferencijų, kurios teikia geriausius tarptautinius ekspertus.

  • Brattleboro, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Washington, DC, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • + 13 Daugiau

  SIT Graduate Institute siūlo tarptautinius magistro laipsnius, sertifikatus ir profesinio tobulėjimo programas konfliktų transformacijos, tarptautinio švietimo, darnaus vystymosi ir TESOL srityse. Nuo 1964 m. SIT rengia specialistus sėkmingai dirbti tarpkultūrinėje ir tarptautinėje aplinkoje.

  • Guayaquil, Ekvadoras

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...