Keystone logo
Bulgarija

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Bulgarija 2024

Įstaigų skaičius: 3
  • Pleven Center, Bulgarija

  Medicinos universitetas - Plevenas yra vienas iš penkių medicinos universitetų Bulgarijoje. Ji buvo įkurta 1974 m., Praplečiant 1865 m. Įkurtos miesto ligoninės akiratį, dydį ir reputaciją. Šiandien, derinant praeities tradicijas ir dabarties galimybes, jame yra švietimo ir terapijos įstaigos, šiuolaikinė ikiklinikinė bazė, Universitetinė ligoninė, turinti daugiau nei 1000 lovų ir klinikų visose pagrindinėse medicinos srityse, taip pat daugybė specializuotų klinikų ir tyrimų padalinių su modernia diagnostine ir terapine įranga.

  • Varna, Bulgarija

  Sveiki atvykę į Varnos medicinos universitetą-vieną moderniausių ir aukščiausių technologijų universitetų šalyje! Patraukli daugiatautė aplinka, moderniausi mokymo metodai ir įranga, realaus pasaulio ir simuliaciniai mokymai, nuostabios sporto ir poilsio sąlygos Bulgarijos jūros sostinėje-tai tik keletas priežasčių, kodėl studentai iš maždaug 50 šalių visame pasaulyje pasirinko studijas Varnos medicinos universitete!

  • Sofia, Bulgarija

  Medicinos universitetas - Sofija (MUS) užima unikalią vietą Bulgarijos švietimo sistemoje. Aukštas mokymo, mokymo lygis ir mokslinio darbo, sveikatos priežiūros ir viešosios veiklos pasiekimai yra integruoti - siekiama, kad MU būtų novatorė ir atitiktų visuomenės interesus. Universitetas siekia lyderystės regione, kartu gerindamas švietimo kokybę nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.