Keystone logo
Barbadosas

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Barbadosas 2024

Įstaigų skaičius: 3
  • Bridgetown, Barbadosas

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Bridgetown, Barbadosas

  American University of Barbados medicinos mokykla yra CAAM-HP akredituota ir tarp geriausių Karibų jūros šalių universitetų. Mes ketiname paruošti savo studentus būti pasauliniais lyderiais visais sveikatos priežiūros aspektais. Mūsų tikslas yra ne tik sukurti „gydytojus“, bet ir „medicinos mokslininkus“, persmelktus žinių ir paslaugų troškimo visą gyvenimą. Medicinos studijos AUB yra puiki galimybė priartinti prie dabartinių mokslo žinių ribų. Šis pasirinkimas suteikia jums kelią į kilnią medicinos profesiją, turintį unikalų medicinos išsilavinimo modelį, kuris, mūsų manymu, yra neprilygstamas. JAV medicinos mokymo programa sukurta specialiai, kad atitiktų JAV ir kitų pasaulio šalių licencijavimo reikalavimus. Subalansuotas studentų ir dėstytojų santykis leidžia labai individualizuoti diskusijas ir sąveiką tarp studentų ir profesorių. Visuotinis mūsų fakulteto ir administracijos informavimas užtikrina, kad studentai turi didelę įtaką ir galimybes. Mūsų studentai atvyksta iš viso pasaulio, turėdami daug patirties, taip sukurdami tikrai kosmopolitišką mokslininkų bendruomenę American University of Barbados . Medicinos mokykla yra medicinos specialistų paleidimo planas ir padeda jiems teikti geresnes sveikatos priežiūros paslaugas, taip palengvinant viso pasaulio bendruomenių kančias.

  • Bridgetown, Barbadosas

  Viktorijos universitetas (Barbadosas) Inc. yra medicinos mokykla, įsikūrusi Warrens St. Michael mieste, gražioje Karibų jūros saloje Barbadose, Šiaurės Amerikos regione.