Keystone logo
Australija

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Australija 2024

Įstaigų skaičius: 9
  • Perth, Australija

  Pirmasis Australijos nacionalinis kūno rengybos rengėjas buvo sumanytas 1979 m. Idėja kilo, kai šeši kūno rengybos entuziastai suvienijo jėgas siekdami pagerinti treniruočių programų kokybę ir atnešti savo kolektyvines aistras į industriją.

  • Heidelberg Heights, Australija

  Institute Of Health And Nursing Australia (IHNA) yra vienas iš svarbiausių Australijos kokybiško švietimo ir mokymo teikėjų. Pagrindinės instituto kompetencijos sritys ir kursų vykdymas yra slaugos, sveikatos ir visuomenės paslaugos, pvz., Senyvo amžiaus žmonių priežiūra, parama neįgaliesiems, ankstyvojo vaikų ugdymas ir priežiūra, atliekami moksliniai tyrimai ir plėtra naujose srityse, tokiose kaip sveikatos vadyba ir anglų kalbos studijos.

  • Alexandria, Australija

  „Fitness“ sertifikatas III yra jūsų pirmasis žingsnis į fitneso industriją. Ši nacionalinė kvalifikacija leidžia būti „fitneso instruktoriumi“. Išmoksite vertinti, mokyti ir prižiūrėti klientus fitneso centruose ir sporto salėse.

  • Brisbane City, Australija

  Nuo pat savo įkūrimo 1979 m. „Sarina Russo Group“ padėjo pradėti ir sustiprinti tūkstančių žmonių karjerą visame pasaulyje. Kaip anglų kalbos ir profesinių įgūdžių kursų teikimo Australijos ir tarptautiniams studentams lyderis, mūsų studentai sėkmingai įgijo įgūdžių ir patirties, reikalingų tęsti studijas universitete arba įgyti visų svarbių karjeros rezultatų.

  • Preston, Australija

  ALACC yra Profesinio mokymo ir mokymo (VET) kolegija, įsikūrusi Melburne (Prestonas), siūlanti nacionaliniu mastu pripažintus kursus.

  • Canberra, Australija
  • Sydney, Australija

  Australijos slaugos koledžas ( ACN ) yra įsipareigojęs skatinti slaugytojų lyderystę, kad pagerintų sveikatos priežiūrą. Savo kolegijoje mes tvirtai tikime, kad visos slaugytojos gali būti lyderės, neatsižvelgiant į jų pareigas ar darbo stažą.

  • West Melbourne, Australija

  Menzies Institute Of Technology yra akredituota mokymo organizacija, kuri garsėja tuo, kad daug dėmesio skiria švietimui.

  • Burwood, Australija

  „ New Era Institute mes sutelkiame dėmesį ne tik į savo akademinio potencialo augimą, bet ir į asmeninį augimą tokiose srityse kaip lyderystė, komandos žaidėjas ir didesnis kūrybiškumas. Kuriame savo kursus, kad galėtumėte įsitraukti į darbą, kurio reikia mokytis besivystantiems verslo lyderiams.

  • Sydney, Australija

  INT Nurse Training yra registruota mokymo organizacija (kodas: 45232), teikianti aukštos kokybės mokymus besimokantiems Australijoje.