Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 31 Tiksliųjų mokslų bakalaurai  (Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos) Programos į Visuomenės sveikata 2024

31 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Visuomenės sveikata 2024

Apžvalga

Mokslų (BSC) bakalauro laipsnį gali būti kitas žingsnis pastaraisiais aukštųjų mokyklų absolventų ar žmonėms, kurie nori grįžti į mokyklą, siekiant įgyti žinias ir daryti karjerą. Programos paprastai trunka nuo trijų iki penkių metų baigti priklausomai nuo klasės krovinį ir kitus kriterijus. Kai kurie studentai gali gauti šią laipsnį ir tada eiti baigti aukštesnio lygio programą daugiau nuodugniu tyrimu.

Kas yra visuomenės sveikatos bakalauras? Šis laipsnis tipas yra susijęs su skatinant sveikatą ir gerovę visuomenei ar per bendruomenei. Klasės gali būti bendro mokslo, biologijos, sociologijos, istorijos, psichologijos, ir net epidemiologiją. Kursinių sudaro klasėje ir klinikinio tyrimo ar galbūt nepriklausomų tyrimų. Žmonės, kurie nori karjerą orientuota padėti kitiems pagerinti jų gyvenimo kokybė, galbūt norėsite apsvarstyti šį mokymosi kelią.

Nors centravimo ant visuomenės sveikatos studijų, studentai gali įgyti įgūdžių, kad bus naudinga daugeliu atžvilgių.Jie linkę plėtoti analitinį mąstymą ir problemų sprendimo gebėjimus, taip pat stiprinti bendravimo ir tarpasmeninių įgūdžių, kurie yra naudingi darbe ar asmeniniame gyvenime.

Žmonės, turintys visuomenės sveikatos laipsnių reikia dirbti visame pasaulyje, o programas galima susitikti, kad universitetuose, kolegijose, ir internete mokymosi centrų paklausą. Dėl studijų programų išlaidos gali skirtis priklausomai nuo mokyklos ir vietos, todėl studentai turi pasikalbėti su priėmimo advokatas savo pasirinktą mokyklą daugiau informacijos.

Su bakalauro laipsnį visuomenės sveikatai, absolventai galėtų dirbti daugelyje arenų, susijusiose su gerovei tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje. Jie gali veržtis link kuriant viešąją politiką, esamas programas administruojanti, ar sutelkti dėmesį į darbuotojų sveikatai ar poveikio aplinkai. Išsilavinę kandidatai būtų reikalingas ligoninėse, gamybos ir vyriausybinių agentūrų, tai tik keletas variantų.

Studentai šių dienų reikia rasti edukacinę programą, kuri atitinka jų poreikius ir gyvenimo būdą. Jei norite gauti daugiau informacijos apie šią studijų programą, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Sveikatos priežiūra
  • Pasaulinė sveikatos priežiūra
  • Visuomenės sveikata
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (31)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas