Keystone logo

15 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Sveikatos priežiūra HealthcareStudies Sveikatos priežiūra 2024

Filtrai

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Sveikatos priežiūra
  • HealthcareStudies
  • Sveikatos priežiūra
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (15)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Sveikatos priežiūra HealthcareStudies Sveikatos priežiūra

Pelningiausi mokslų (BSC) bakalauro gali būti monumentalus pasiekimas, kad keičia studento gyvenimo kursą. Be tik trejų iki penkerių metų, asmenys absolventas švietimo jiems reikia rasti karjerą, kuris yra naudingas, įgyvendinant ir finansiškai patikimas.

Kas yra sveikatos priežiūros vadybos bakalauras? Ši studijų programa suteikia studentams esminį verslo ir sveikatos politikos žinių, kad jiems reikia norint dirbti lyderio pozicijas per sveikatos priežiūros aplinkoje. Kursai Pagal šią programą motyvacinius temomis, pavyzdžiui, apskaitos, sveikatos priežiūros ekonomikos, žmogiškųjų išteklių valdymo, pagrindai vadovavimo ir valdymo, ir ta kryptimi ir koordinuojant sveikatos priežiūros paslaugas.

Priėmimo mokslų bakalauro sveikatos priežiūros vadybos, gali turėti daug naudos absolventų, kad padaryti tai programa, verta siekti.Asmenys gauti reikiamų žinių ir patirties jiems reikia tobulėti darbo vietoje, o taip pat pagerinti įgūdžius, tokius kaip skaitymas, rašymas, kritinio mąstymo, ir ryšių, kurie visi juos pageidautina turtas bet darbdavys.

Kaina uždirbti bakalauro laipsnį sveikatos priežiūros valdymas gali labai skirtis ir priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip mokyklos buvimo vietos ir laiką studentas galėtų skirti savo studijas. Dėl šios priežasties studentai patarė susisiekti galimų mokyklas dabartinės studijų informacijos.

Asmenys, baigę su sveikatos priežiūros valdymo bakalauras gali įsidarbinti daugelyje skirtingų nustatymų darbo direktorių, vadovų ir vadybininkų ligoninėse, klinikose, ilgalaikės priežiūros centruose, slaugos namuose, gydytojo biuruose. Su savo puikia suvokti tiek verslo ir sveikatos paslaugų pasaulyje, absolventai taip pat gali dirbti draudimo įmonių arba per farmacijos pramonėje.

Daugelis mokyklų siūlo lanksčius mokymosi galimybes, pavyzdžiui, internetu ar neakivaizdinių klasių, kad uždirbti savo bakalauro laipsnį gali atsitikti tuo laiku ir vietoje, kuri yra Jums patogiu metu. Jei norite pradėti savo laipsnį, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.