Keystone logo

1 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Sveikatos priežiūra Amžiaus priežiūros studijos Gerontologijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Sveikatos priežiūra
  • Amžiaus priežiūros studijos
  • Gerontologijos studijos
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Sveikatos priežiūra Amžiaus priežiūros studijos Gerontologijos studijos

Pelningiausi mokslų (BSC) bakalauro studentai imasi žemyn įdomų kelią mokymuisi. Studentai studijuoja laukus, priskiriami mokslų, o ne meną, pasiekti bakalauro. Studijų trukmė, ir net tai, kas dalykai yra laikomi mokslai, gali skirtis tarp mokyklų. Ji paprastai trunka nuo trejų iki penkerių metų užbaigti šį bakalauro laipsnį.

Kas yra bakalauras Gerontologijos? Tai laipsnis, kur mokiniai mokosi apie senėjimą, vyresnio amžiaus suaugusiems poreikius, ir kaip geriausiai numatyti šiuos poreikius. Laipsnis gali būti orientuota į tuos, kurie vykdo papildomą medicininį rengimą. Ji taip pat gali būti siekiama tiems studentams, kurie bus darbo su vyresnio amžiaus suaugusiems, pavyzdžiui, teikti konsultacijas ir paramą kaip teismo vadovu. Apskritai, studentai išmoks apie emocinių ir medicininių poreikių senėjimo suaugusiems, viešosios politikos ir kaip jie gali paveikti vyresnio amžiaus ir senėjimo procesą apskritai.

Medicinos pažanga yra leisti žmonėms gyventi ilgiau.Studentai, kurie uždirbo bakalauro, Gerontologijos turi vertingų įgūdžių ir supratimo, kaip padėti vyresnio amžiaus žmonėms ir jų šeimoms sėkmingai naršyti senėjimo procesą.

Pinigų suma, studentas turės praleisti gauti bakalauro laipsnį gali labai skirtis priklausomai nuo mokyklos ir kur jis yra. Potencialūs studentai turėtų gauti išsamią studijų ir mokesčių informacijos apie kiekvienos mokyklos jie svarsto.

Eksponentinis augimas gyventojų nei 65 yra sukurti daug atitinkančius karjerą. Taip pat atidarymo galimybes verslininkams siūlyti naujoviškas paslaugas. Darbo galimybės apima tiesiogiai dirba su vyresnio amžiaus suaugusiems teikti konsultacijas ar sveikatos priežiūros, samdo vyriausybinių agentūrų skatinti viešąją politiką, ar dirbant kompanija, kuri teikia paslaugas senjorams poreikius.

Gerontologija yra auganti studijų sritis, kurios gali sukelti prasmingą karjerą.Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.