Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 13 Tiksliųjų mokslų bakalaurai  (Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos) Programos į Fizinė terapija 2023

13 Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Fizinė terapija 2023

Apžvalga

Bakalauro laipsnius dažnai puikus pasirinkimas asmenims, kurie nori pradėti darbo jėgos. Programos gali būti baigtas bet nuo trejų iki ketverių metų, priklausomai nuo dalyko, mokykloje ir ar studentas lanko visą arba ne visą darbo laiką. Po uždirbti savo laipsnį, absolventai gali pradėti savo karjerą, arba jie gali stoti į aukštąsias mokyklas.

Tiesiog kas yra fizinio aktyvumo bakalauras? Šis laipsnis programa siekiama suteikti studentams trukdo pasiekti optimalią sveikatą, elgesio metodus skatinti fizinį aktyvumą ir strategijas, įvertinti tinkamumą ir sveikatos švietimas. Pavyzdžiai kursai greičiausiai bus įtraukiami mokymo programos apima organizmo biologija, Moto plėtrą, žmogaus anatomiją ir mankšta technologiją. Priklausomai nuo mokyklos, ten taip pat gali būti per vyresnysis metus stažuotės.

Privalumai įtraukiant į fizinio aktyvumo programos bakalauras apima yra gerai pasirengę užimtumą, atsižvelgiant į darbo aplinkoje skaičių. Užbaigti studijų programą gali lengviau individualus rasti darbą per institucijos profesinius ryšius. Laipsniai taip pat yra puikus būdas sustiprinti uždirbti potencialą.

Pavyzdžiai veiksnių, kurie turi didžiausią įtaką gauti laipsnį kaina apima kurioje mokyklos yra, ar studentas mokosi internetu ar miesteliu, knygų kaina ir ar yra galimybių gauti finansinę pagalbą. Suinteresuoti asmenys turėtų susisiekti su priėmimo atstovus mokyklų, kuriose jie suinteresuoti už dabartinę finansinę informaciją.

Kai asmuo baigė fizinio aktyvumo bakalauro programą, jis arba ji gali būti gerai parengta darbo parametrus, tokius kaip širdies reabilitacijos ir verslo, taip pat komercinio tinkamumo.Konkretūs pareigybių pavadinimus paprastai apima lauko mokyklos vadovu, poilsis koordinatorių, bendruomeninių paslaugų koordinatorius ir po mokyklos programą specialistas. Visi, kas domisi mokymo fizinio lavinimo turi tikėtina pirmas uždirbti mokymo licenciją.

Gerinti sporto lygį savo išsilavinimą ir karjeros perspektyvas mokosi fizinio aktyvumo bakalauro studijų programą. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Sveikatos priežiūra
  • Fizioterapija
  • Fizinė terapija
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (13)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas