Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 58 Bakalauro studijos Programos į Slaugos studijos 2023

58 Bakalauro studijos Programos į Slaugos studijos 2023

Apžvalga

Vidurinės mokyklos absolventai, besidomintys aukštuoju išsilavinimu, dažnai pasirenka bakalauro studijas, kuris yra ketverių metų bakalauro laipsnis. Šioms sritims, tokioms kaip humanitariniai mokslai, mokslas, technologijos, verslas ir teisė, šis išsilavinimas gali baigti karjerą.

Kas yra slaugos bakalauro laipsnis? Tai skirta tiems, kurie nori dirbti kaip slaugytoja kai kuriose sveikatos priežiūros įstaigose. Daugelis programų sujungia mokslines klases su vadybos ir klinikiniais kursais. Mokslo klasėse gali būti patofiziologija, farmakologija, anatomija, chemija, frenologija ir mikrobiologija. Kitos klasės gali apimti sveikatos priežiūros valdymą, etinius ir teisinius aspektus, pacientų priežiūros technologijas, bendruomenės ir gyventojų sveikatą bei pacientų vertinimą. Daugelyje programų yra daug praktinių galimybių, pvz., Laboratorijų nustatymuose ar klinikinėje priežiūroje.

Studentai, studijuojantys slaugos pašalpą, įgyja problemų sprendimo, kritinio mąstymo, bendravimo ir technologinių gebėjimų. Šie įgūdžiai gali padėti jiems rasti darbą arba gauti jiems aukštesnius atlyginimus, palyginti su tais, kurie neturi tokio paties išsilavinimo lygio.

Studentai, kurie įdomu, kiek kainuoja uždirbti šį laipsnį, turėtų tyrinėti skirtingas mokyklas, nes mokslas gali labai skirtis. Kartu su vietos mokyklų žvilgsniu jie turėtų ištirti tarptautinius universitetus ir internetines programas. Finansinė pagalba taip pat gali būti skirta išlaidoms padengti.

Absolventai, turintys slaugos bakalauro, turi slaugos pareigūno vardą ir tai gali paskatinti keletą skirtingų karjeros galimybių. Darbas kaip registruotas slaugytoja klinikoje, ligoninėje ar namuose yra populiarus pasirinkimas. Tačiau turint papildomos patirties ir išsilavinimo, gali būti ir kitų galimybių. Tai yra slaugytoja, slaugytoja akušeris, slaugytojo anesteziologas, klinikinės slaugos specialistas, slaugytoja, profesinės sveikatos slaugytoja, slaugytoja ir sveikatos priežiūros slaugytoja.

Labai lengva tirti globos programas visame pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Sveikatos priežiūra
  • Slauga
  • Slaugos studijos
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (58)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas