Keystone logo

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Sveikatos priežiūra
 • Farmacija
 • Farmacijos studijos
Studijų sritys
 • Sveikatos priežiūra (29)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

29 Bakalauro studijos Programos į Farmacijos studijos 2024

  Bakalauro studijos Programos į Farmacijos studijos

  Bakalauro laipsnis suteikiamas po trijų iki septynių metų studijų programos užbaigimo. Tai bakalauro laipsnį, įsigijimas, kuris yra dažnai preliudija gauti didesnes akademinę kvalifikaciją.

  Kas yra farmacijos mokslo bakalauras? A šioje srityje programa bus išmokyti studentams už tai, kaip farmacijos suprojektuoti ir chemiškai sudaro mokslą, taip pat, kaip jie veikia ir kokį poveikį jie turi. Farmacijos mokslo Tyrimas taip pat mokyti studentus gamybos ir platinimo komerciniais vaistų, Tajniki verslo pusės dalykų, ir pramonės reguliavimą. Be to, tokios programos mokymo apims pagrindinius mokslo kursus, pavyzdžiui, fizikos, biologijos ir chemijos kartu su farmacijos klases. Dažnai Šios programos taip pat apima galimybes lauko stažuotes.

  Gauti bakalauro laipsnį farmacijos mokslo gali būti pirmas žingsnis link patekti studijų programas daugiau pažangių medicinos laipsnių. Tačiau šis laipsnis bus taip pat gali gauti jums patekti į darbo rinką daugelyje sričių farmacijos pramonėje ir potencialiai padidinti savo numatomą atlyginimą.

  Šio studijų programos tipą kaina labai priklauso nuo šalies, regiono ir tos mokyklos. Moksliniai tyrimai ir kreipkitės į savo mokyklą finansinių specifiką.

  Bakalaurams, kurie baigė bakalauro laipsnį šioje srityje paprastai gali rasti darbą privataus verslo, valdžios, ir net ne pelno sektorius. Švietimas farmacijos mokslo rengia jums už darbą tiriant, atrasti ir plėtoti kovos su narkotikais, rinkodaros ir reklamos farmacijos įmonių, arba yra susiję su vyriausybės stebėjimo ir reguliavimo komercinės narkotikų pramonę.

  Nors keletas kursai sudarančios bakalauro laipsnius farmacijos mokslo yra prieinami internete, ji vis dar yra lengviau nei bet kada lankyti užsiėmimus universitete patogus jums. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.