Keystone logo

30 Asocijuotas taikomųjų mokslų laipsnis Programos į Sveikatos priežiūra Slauga 2024

Filtrai

Filtrai

  • Asocijuotas taikomųjų mokslų laipsnis
  • Sveikatos priežiūra
  • Slauga
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (30)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Asocijuotas taikomųjų mokslų laipsnis Programos į Sveikatos priežiūra Slauga

Sukurta tam, kad suteiktų studentams specializuotų žinių apie pagrindines kompetencijas konkrečioje srityje, asocijuotieji laipsniai yra puikus pasirinkimas tiems studentams, kurie siekia įstoti į specializuotą sritį, turėdami tik dvejų metų studijas. Asocijuotieji laipsniai taip pat gali tapti ateities tęstinio mokymo ir profesinio tobulėjimo pagrindu.

Kas yra Slaugos taikomosios mokslų asociacijos narys? Šio tipo programa aprūpina moksleivius žiniomis, kurios yra didelės paklausos ir augimo srities dalis. Studentai paprastai mokosi pagrindinių paciento priežiūros elementų, įskaitant holistinę priežiūrą, kurioje atsižvelgiama į psichologinius, psichinius, fizinius ir kultūrinius poreikius, rūpestingą priežiūrą, saugias ir veiksmingas metodikas, bendradarbiavimą tarpdisciplininį aplinkos darbą, komunikacijos skatinimą, įrodymais pagrįstą praktiką ir rezultatą. priežiūra, siekiant pagerinti pacientų priežiūrą ir sveikatą, atskaitomybė ir su slauga susiję teisiniai, reguliavimo ir etikos principai.

Su Slaugos Taikomųjų mokslų asociacijos nariu galėsite teigiamai paveikti kitų žmonių gyvenimą. Jūs tapsite gyvybiškai svarbios sudėtingos komandos, orientuotos į pacientų sveikatą. Didelės paklausos srityje turėsite galimybių įsidarbinti visame pasaulyje.

Priėmimo mokslo mokslų daktaro laipsnio išlaidos skiriasi priklausomai nuo šalies ir institucijos. Tyrimo mokyklos padės jums įvertinti su programa susijusias išlaidas, kai nustatoma, kurią iš jų pasirinkti.

Su slaugos asociacijos laipsniu jūs turėsite teisę į egzaminus, kad taptumėte registruotu slaugytoja. Registruotos slaugytojai dirba įvairiais būdais ir yra daug priežiūros, kurią slaugytoja gali suteikti baigus pamokas. Jie turi galimybę sekti savo interesus į atitinkamą sritį. Slaugytojos reikalingos daugelyje specialybių sričių, įskaitant skubią pagalbą, ūminę priežiūrą, geriatrą ir pediatrą, kad būtų galima pavadinti keletą. Slaugytojai dirba ligoninėse, gydytojų įstaigose, klinikose ir namuose.

Įvairios akademinės institucijos siūlo slaugos programas. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.