Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Asocijuoti laipsniai  (Asocijuotas laipsnis) Programos į Masažo terapija 2024

1 Asocijuotas laipsnis Programos į Masažo terapija 2024

Apžvalga

Po sėkmingo klasių skaičiaus kolegijoje studijų programos studentas yra apdovanotas Koledžas. Tai arba gali būti naudojamas norint gauti tam tikrų profesijų arba padaryti tolesnę mokymosi pažangą.

Kas yra asocijuota laipsnis masažo terapijos? Masažo terapija yra fizinis atsipalaidavimas procesas, kurio metu specialistas naudoja įvairaus slėgio, įtampa, judesio ir vibracijos skatinti gerovę ir atsipalaidavimą į temą. Tai alternatyvi medicina, kurioje nėra tikrieji narkotikai ar stimuliatoriai administruojamų pasiekti norimą rezultatą sveikatos filialas, nors ji vis dar reikia mokyti atlikti darbą teisę. Kursinių už asocijuota laipsnis apima pagrindinę anatomiją, taip pat, kaip naudoti šias žinias, siekiant nustatyti teisingą gydymą, pavyzdžiui, Shiatsu, švedų ir giliųjų audinių sąlygų.

Pagrindinis privalumas uždirba Koledžas masažo terapija yra, kad jums dirbti atsipalaidavimui aplinka skatinti žmonių sveikatą. Darbo užmokestis taip pat yra garbingas, su žmonių profesija užsidirbti vidutinis metinių pajamų aplink $ 35,000.

Veiksniai, tokie kaip vietos ir reputacija gali padaryti aukštąjį mokslą brangūs, todėl jūs norite rasti mokyklą, kuri suteikia jums žinias norimą kainą, kurią galite sau leisti. Susisiekite Priėmimo atstovą ir kasti per mokyklų svetaines rasti naujausius mokslą skaičiai.

Yra daug skirtingų atšakas pagrindinio masažo terapija. Kaip, pavyzdžiui, karjeros jums pasirinkti bus daugiausia informavo metodų, kuriame jūs turite labiausiai įgūdžių. Daugelis žmonių pasirinkti dirbti kurortus kaip dalis žmonių, kurie bendradarbiauja, siekiant padėti žmonėms pasiekti atsipalaidavimą grupei. Kiti dirbti vietose, kurios specializuojasi vienos rūšies vaistais, tokiais kaip akupunktūra.

Žmonės visame pasaulyje reikia masažo terapijos, todėl yra on-campus ir interneto klasių turimų jums pradėti. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Asocijuotas laipsnis
  • Sveikatos priežiūra
  • Aletrnatyvioji medicina
  • Nemokama medicina
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas