Keystone logo

1 Asocijuotas laipsnis Programos į Sveikatos priežiūra Odontologija Burnos priežiūra 2024

Filtrai

Filtrai

  • Asocijuotas laipsnis
  • Sveikatos priežiūra
  • Odontologija
  • Burnos priežiūra
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Asocijuotas laipsnis Programos į Sveikatos priežiūra Odontologija Burnos priežiūra

Asocijuotos įmonės laipsnių linkę būti prieinamas būdas įvesti nuolatinį profesinį arba techninį karjerą. Jie orientuoti į praktinį taikymą žinių, o ne teorija. Paprastai per dvi ar tris studijų metus, nuomos vadovams reguliariai susisiekti instruktoriai rasti geriausius studentus samdyti tiesiai iš mokyklos.

Jums gali būti įdomu, kas yra asocijuota laipsnis dantų ir burnos priežiūrą? Paprastai ši programa apima prielaidas, chemijos, biologijos ir CPR. Pagrindiniai temos linkę įtraukti farmakologijos neatidėliotinos medicinos pagalbos ir anestezijos. Programa apima daug valandų laboratorijoje aplinkoje praktikuoti sąvokas išmoko. Studentai gali pasiruošti priimti stalo egzaminą arba po tuo pačiu artėja prie pabaigos savo studijas.

JAV, darbo rinka dantų higienistai augs 19 proc nuo 2014 ir 2024 Tai reiškia, kad kai kurių 37,400 darbo vietų srityje papildymas.Baigęs programą suteikia jums linija uždirbti maždaug $ 71.520 per metus. Norėdami žinoti, ko tikėtis kitose rinkose, studentai, gyvenantys kitose šalyse turėtų tirti panašius statistiką iš savo tautos kilmės.

Programos išlaidų žymiai skirtis iš vienos mokyklos į kitą. Bendrijos kolegijos linkę pasiūlyti žemiausias kainas, bet jie dažnai turi daugiau laukiančiųjų sąrašus. Jūs galite rasti privačių įstaigų ar ligoninėje kolegijas, kurios siūlo panašias laipsnių. Dabar naršo kursai gali būti siūlomi dalykų, kad nereikia ant rankų netaikymas sąvokų išmoko.

Pelningiausi universitetinio diplomo dantų ir burnos priežiūros gali sukelti visą karjerą patenkinti darbu. Pacientai linkę ateiti iki paskyrimo reguliariai suplanuotu atsargiai. Tai gali sukelti ilgalaikius santykius su visa šeimoms. Higienistų taip pat ne visą darbo dieną galimybes, darbo tik kelias dienas per savaitę, jei pageidaujama.

Daugelis kolegijų leidžia taikyti internete jų dantų ir burnos priežiūros programą. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.