Keystone logo

2 Asocijuotas laipsnis Programos į Sveikatos priežiūra Aletrnatyvioji medicina 2024

Filtrai

Filtrai

  • Asocijuotas laipsnis
  • Sveikatos priežiūra
  • Aletrnatyvioji medicina
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Asocijuotas laipsnis Programos į Sveikatos priežiūra Aletrnatyvioji medicina

Koledžas gali suartinti dviejų skirtingų akademinių fazių skirtumą, ir jis taip pat yra profesionalai gauti papildomą mokymą ir kvalifikaciją būdas. Laipsnis trunka apie dvejus metus užbaigti ir gali būti imamasi techninių mokyklų ir kolegijų bendruomenių skaičius.

Kas yra Koledžas į Netradicinė medicina? Ši programa skirta studentams, kurie nori daugiau sužinoti apie įvairių aspektų holistinio medicina. Kai kurios programos apims kaip visuma temą, o kiti bus pasiūlyti specializacijos kursus įvairių gydymo būdų. Tai apima natūropatas, masažas, joga, Hypnotherapy, Reiki terapija, taškinį masažą vaistinių Ziołolecznictwo, tradicinė kinų medicina, aromaterapija, reflexology ir homeopatija. Net jei studentai specializuotis, dauguma programų reikalauja, kad klasės būtų priimami anatomija, fiziologija, patologija ir.

Alternatyvios medicinos srityje tapo labiau integruoti, todėl absolventai turi labai gerą galimybę susirasti darbą daryti tai, ką jie mėgsta.Studentai taip pat mokosi pakankamai informacijos apie alternatyvių gydymo metodų, kad jie linkę būti sveikesni patys.

Mokslą ir mokesčiai bus skirtis priklausomai nuo konkrečiai programai. Mokyklos vietą ir konkrečią mokymo bus didelis veiksniai, todėl studentai turėtų gauti informaciją apie sąnaudas tiesiogiai iš mokyklos.

Asmenys, turintys atitinkamą mokymą ir švietimą turėti karjeros, kad jie gali rinktis, pavyzdžiui, masažo terapija, natūralios medicinos, homeopatijos, joga, ar žolelių skaičių ir šis pasirinkimas priklauso nuo jų specializaciją. Jie gali pasirinkti atidaryti privačią praktiką, dirbti kartu su kitu sveikatos priežiūros gydytojo, ar darbo kurortiniame ar kurorto aplinkoje. Tie, kurie nenori dirbti tiesiogiai su klientais, gali pasirinkti atidaryti ir paleisti sveikatingumo centras iš gydymo įvairovė.

Naudokite mūsų didelę internetinę duomenų bazę pradėti mokslinius tyrimus ir palyginus mokyklas dabar.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.