Keystone logo

12 Sveikatos priežiūra Programos į Alternatyvios Terapijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Sveikatos priežiūra
 • Susijusi sveikatos apsauga
 • Alternatyvios Terapijos
Studijų sritys
 • Sveikatos priežiūra (12)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Sveikatos priežiūra Programos į Alternatyvios Terapijos

  Ar domitės netradiciniais gydymo ir sveikatinimo metodais? Jei taip, alternatyvi terapija gali būti puiki studijų sritis. Šioje žavioje disciplinoje pagrindinis dėmesys skiriamas alternatyvioms praktikoms, kurios dažnai naudojamos kartu su tradicine medicina arba vietoj jos, ir siūlo visapusiškesnį požiūrį į sveikatos priežiūrą.

  Kalbant apie alternatyvios terapijos laipsnius, mokymo programa gali skirtis priklausomai nuo konkrečios programos ir institucijos. Tačiau yra keletas bendrų dalykų, su kuriais galite susidurti, įskaitant anatomiją, fiziologiją, mitybą, žolelių mediciną ir homeopatiją. Daugelis programų taip pat reikalauja, kad studentai baigtų prižiūrimas klinikines valandas.

  Kai baigsite alternatyviosios terapijos studijas, jūsų laukia įvairios įdomios karjeros galimybės. Priklausomai nuo jūsų kompetencijos srities, galite dirbti akupunktūros specialistu, masažo terapeutu, žolininku ir dar daugiau.

  Taigi, jei esate pasirengęs pasinerti į holistinės sveikatos ir gerovės pasaulį, kodėl gi neapgalvojus alternatyvios terapijos laipsnio?