Vystymosi ir Terapinio Žaidimo Magistro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Įgiję pažangų supratimą apie tai, kaip vaikai mokosi ir tobulėja žaisdami su mūsų vystymosi ir terapinio žaidimo magistro laipsniu.

Jūs ištirsite įrodymais pagrįstą žaidimo praktiką įvairiuose profesiniuose kontekstuose, derindami išsamią teoriją su lauko darbo patirtimi.

Tai apima tai, kaip aplinka ir socialinė sąveika palaiko augantį vaikų žaidimo įgūdžių repertuarą, ypač pabrėžiant įgimtą vaikų savarankiško žaidimo patirties vertę.

Studijų metu tobulinsite kritinius tyrimų ir analitinius įgūdžius, kuriuos vertina darbdaviai, ir tobulinsite profesinės reflektyvios praktikos metodus.

Kodėl „Swansea“ vystomasis ir terapinis žaidimas?

Remiantis mūsų žmogaus ir sveikatos mokslų kolegija, jums bus naudinga įvairi mokymo ir tyrimų aplinka, turinti daug galimybių užmegzti ryšius tarp disciplinų.

Remiantis naujausia 2014–2021 m. Tyrimų kompetencijos sąranga, daugiau nei 75% kolegijoje atliktų tyrimų buvo tarptautinės ar pasaulinės kokybės.

Mes turime tvirtus ryšius su įvairiais mokslinių tyrimų tinklais ir panašiais departamentais Europos ir viso pasaulio universitetuose, todėl jūsų mokymąsi pagrindžia naujausi politikos ir praktikos pokyčiai.

Jūsų vystymosi ir terapinė žaidimo patirtis

Mūsų akademinis personalas aktyviai dirba įvairiose mokslinių tyrimų srityse, siūlo neprilygstamą akademinės kompetencijos ir dabartinės politikos bei praktinės patirties derinį.

Jūs įstosite į universitetą, kuris Jungtinėje Karalystėje užima pirmąją vietą pasitenkinimo aspirantais srityje (What Uni 2017).

Plėtros ir terapijos žaidimų karjera

Jūsų antrosios pakopos kvalifikacija tobulinimosi ir terapijos srityse atveria karjeros galimybes įvairiuose sektoriuose, įskaitant:

 • Švietimas
 • Tarptautinė pagalba
 • Konsultacijos ir sielovada
 • Socialinis darbas
 • Sveikatos apsauga
 • Žaidimas
 • Smurto šeimoje komandos
 • Kalėjimo tarnyba

Patekimo reikalavimai

Norėdami kreiptis į šį kursą, jums reikės bent antrosios klasės pagyrimo JK (2,2) ar aukštesnio laipsnio atitinkamoje disciplinoje.

Mes taip pat laukiame ne absolventų paraiškų, jei turite atitinkamą darbo patirtį. (Norėdami gauti individualių patarimų, rašykite el. Paštu programų vadybininkui).

Jūsų gali būti paprašyta atvykti į pokalbį ir jums reikės informacijos atskleidimo ir kliudymo tarnybos (DBS) patikrinimo (anksčiau vadinto nuosprendžių registrų biuru arba CRB, čekiu).

Tarptautiniai pareiškėjai

Anglų kalbos reikalavimai yra minimalus IELTS balas - 6,5, ne mažiau kaip 6,0 - visose srityse, arba universiteto patvirtintame lygiavertyje, prieš pradedant programos baigimą - DBS patikrinimo programą arba patvirtintą universiteto atitikmenį.

Karjera ir darbingumas

Karjera ir galimybė įsidarbinti "Swansea Employability Academy" (SEA) padės jums kiekviename savo karjeros kelio etape, kuris padės jums sukurti ryškią ateitį.

Mūsų karjeros palaikymo paslaugos apima:

 • Įdarbinimo seminarai, darbdavių pokalbiai, specialūs renginiai ir karjeros mugės.
 • Individualūs patarimai ir patarimai iš profesionaliai kvalifikuotų karjeros konsultantų.
 • Pagalba ieškant darbo, stažuočių, darbo vietų ir savanoriškos veiklos galimybių.
 • Prieiga prie informacijos šaltinių įvairiomis karjeros valdymo temomis.
 • Finansavimas studentų stažuočių galimybių ir Studentų draugijos / klubo renginiams remti.

Mes taip pat siūlome pagalbą ir patarimus Swansea University absolventams iki dvejų metų nuo to, kai baigsite studijas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Skaityti daugiau

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Skaityti mažiau