Visuotinės visuomenės sveikatos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Visuomenės sveikatos studijos dabar viršija vietos ir nacionalines dimensijas, žmonėms ir bendruomenėms visame pasaulyje reikia pasaulinių sprendimų. Magistrantūros visuotinis visuomenės sveikatos kursas vadovaujasi žodžiu „galvok globaliai, elkis vietoje“ ir reaguoja į JK visuomenės sveikatos darbotvarkę pasauliniame visuomenės sveikatos kontekste. Kaip šios programos studentas, jūs prisijungsite prie studentų iš įvairių akademinių ir profesinių sluoksnių, kad laikytumėtės tarpdisciplininiu požiūriu tirti pasaulinę visuomenės sveikatą, o tai informuos jūsų žinias ir supratimą apie sudėtingus veiksnius, veikiančius vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis, turinčius įtakos sveikatai ir sveikatai. gyventojų gerovę vietos ir pasaulio mastu.

Pagrindiniai kurso aspektai yra tarpdisciplininio ir tarpprofesinio mokymosi aplinkos sukūrimas, įtraukiant mokslinius tyrimus ir stipendijas į programą, stiprinant bendradarbiavimą su visuomenės sveikata ir platesniais sveikatos pramonės suinteresuotaisiais subjektais ir integruojant įsidarbinimo įgūdžių ugdymą kurso metu.

Reikalavimai kursui

  • Jums reikės atitinkamo pagyrimo laipsnio (mažiausiai 2,2 arba lygiavertės kvalifikacijos).
  • Jei esate tarptautinis studentas (turite pirmąjį laipsnį ne JK aukštojoje mokykloje), taip pat turėsite įrodyti anglų kalbos mokėjimą, turėdami bendrą 6,5 IELTS balą (arba lygiavertį).

Mūsų studentai

  • 15 300 studentų - 75% visą darbo dieną ir 25% ne visą darbo dieną
  • Mes pritraukiame studentus iš daugiau nei 80 skirtingų šalių, kurdami progresyvų ir integracinį miestelį
  • Tarp didžiųjų JK universitetų patenka į 10 geriausių absolventų darbo vietą *
  • Viršija šalies aukštos kvalifikacijos darbuotojų absolventų vidurkį. **

* (9-oji iš 102 aukštojo mokslo įstaigų, turinčių 3000 ar daugiau absolventų, HESA: absolventų rezultatai 2020 m.)

** (Beveik du trečdaliai Kristaus Bažnyčios absolventų (65 proc.) 15 mėnesių po baigimo dirba aukštos kvalifikacijos absolventus - 3 proc. Daugiau nei šalies vidurkis).

Kodėl verta studijuoti JK?

  • JK magistrantūros programos trunka tik vienerius metus, taupant laiką ir pinigus
  • JK universitetuose pagrindinis dėmesys skiriamas įsidarbinimui, todėl jūs galite lengvai įsidarbinti
  • JK universitetai siūlo puikią paramą studentams, mokymo metodus ir patirtį klasėje
  • Leidimas dirbti po studijų leidžia Jus praleisti 2 metus po studijų.

140498_graduation.jpgCanterbury Christ Church University"}" />

Studentų atsiliepimai

AnthonyCanterbury Christ Church University"}" />

"Mano Kristaus bažnyčios laipsnis atvėrė visiškai naują pasaulį ir įkvėpė mane išnagrinėti tikrąjį savo, kaip absolvento, potencialą. Dabar žvelgiu ne tik į savo dabartinį vaidmenį, bet ir į tai, ką galiu pasiekti asmeniškai ir profesionaliai".

alt = "Antanas

Kristaus bažnyčios auklėtinis, dabar detektyvų tyrėjas, Metropoliteno policija

„Būti tarptautiniu studentu gali būti sunku ir baisu, tačiau su nuostabia parama ir nuoširdžiu priėmimu Kristaus bažnyčioje viskas buvo gerai. Kenterberyje yra viskas: menas, istorija, kultūra ir linksmybės “.

Kristiyana

Vaidybos meno studentė.

140575_kristiyana.pngCanterbury Christ Church University"}" />

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

For more than 50 years, Canterbury Christ Church University has been a big part of the Kent community, providing education which makes a real and positive difference to people’s lives. Our University ... Skaityti daugiau

For more than 50 years, Canterbury Christ Church University has been a big part of the Kent community, providing education which makes a real and positive difference to people’s lives. Our University started out as a teacher training college in the 1960s in response to a national shortage of teachers. Today we continue to shape our courses and research around critical social issues both nationally and globally. Inspired by our Church of England foundation, the University’s mission is to pursue excellence in higher education: transforming individuals, creating knowledge, enriching communities and building a sustainable future. Skaityti mažiau
Kenterberis , Gillinghamas + 1 Daugiau Mažiau