Visuotinės psichikos sveikatos MSc

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kalbant apie investicijas, psichikos sveikatos takai toli už kitų sveikatos priežiūros sričių. Tai atveria pasauliui galimybę aistringiems žmonėms, norintiems kurti tvarias strategijas gydymo spragai spręsti ir vadovauti už psichinę gerovę. Glazgo universitetas užima antrąją vietą medicinos srityje („The Times“ ir „Sunday Times University League“ 2018 m. Lentelė), pripažįstant, kad svarbu spręsti pasaulinio psichikos sveikatos priežiūros skirtumus ir todėl jų programa atitinka Jungtinių Tautų nustatytus pasaulinės psichikos sveikatos tikslus.


Tarptautinis dėmesys

Kaip dalis Glazgo universiteto pastangų suprasti problemas, su kuriomis susiduria mažas pajamas gaunančios šalys, jos bendradarbiauja su įvairiomis institucijomis, įskaitant Ruandos universitetą, kad padėtų deginti programos tarptautinę perspektyvą. Kartu jos yra pasiryžusios užkirsti kelią ligoms, gerinti sveikatą ir gerovę bei mažinti nelygybę vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu.

Šios programos studijavimas atskleis jus iš pirmaujančių mokslinių tyrimų ir tarptautinių ekspertų, kurie gyveno ir dirbo su psichikos sveikata, ir jų paskaitų komandos patirties. Jūs gausite priemones, reikalingas psichikos sveikatos paslaugų tobulinimui visame pasaulyje.

Sužinoti daugiau

Pasirinkite savo kelią

Glazgo universitetas savo internetinius kursus pritaikė savo studentams. Jie siūlo įvairias studijų galimybes iš podcast'ų, vaizdo įrašų, gyvų seminarų ir diskusijų - nesvarbu, kas padeda jiems mokytis ir pasiekti savo karjeros tikslus. Jų paskaitų komanda siūlo platų patirties spektrą - nuo klinikinės psichologijos ir socialinio darbo iki antropologijos ir teisės; ši veislė suteikia jums galimybę pasirinkti savo tyrimų liniją.

Sužinoti daugiau

100% interneto, interaktyvaus mokymosi

Studijavimas internete reiškia, kad jūs neturite paaukoti savo dabartinės karjeros, kad galėtumėte vykdyti naują. Su pramone vadovaujančiais mokymais ir pažangiausiais moksliniais tyrimais galėsite studijuoti visą programą be kampo. Galėsite pasiekti savo interaktyvius išteklius iš bet kur ir bet kuriuo metu. Pradėję programą, jie nepaliks jūsų. Jie visada bus ranka, kad padėtų jums, iki pat baigimo. Tai toks paramos lygis, kuris paskatino juos užimti pirmąją vietą „Russell“ grupėje (2018 m. NSS).

Be to, galite pritaikyti programą, kad ji atitiktų jūsų konkrečius reikalavimus. Nesvarbu, ar norite studijuoti magistrantūrą, PgDip ar PgCert, ar pasirinkti savo studijų trukmę nuo 1 iki 6 metų; Glazgo universitete jūs galite tobulinti savo ambicijas, nepakenkiant savo dabartiniams įsipareigojimams.

Patekimo reikalavimai

  • 2: 1 arba atitinkamas dalykas iš pripažintos institucijos.
  • Tarptautiniai studentai: Kandidatai privalo turėti 6,5 IELTS balo su ne mažiau kaip 6,0 bet kurioje juostoje.

Sužinoti daugiau

Sveiki atvykę į pasaulio keitiklius: prisijunkite ir prisijunkite

Prašome susisiekti su mumis, norėdami gauti daugiau informacijos.

106534_MScinGlobalMentalHealth.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our online programmes allow you to study for a University of Glasgow postgraduate degree from anywhere in the world. The University of Glasgow offers a range of online postgraduate programmes and shor ... Skaityti daugiau

Our online programmes allow you to study for a University of Glasgow postgraduate degree from anywhere in the world. The University of Glasgow offers a range of online postgraduate programmes and short courses as well as free MOOCs (massive online open courses). We offer online distance learning programmes across an ever-expanding range of subject areas. Our online postgraduate programmes involve the same level of work as our on-campus programmes, and the qualification you get is of equal value. All you need to study for our online programmes is a computer and internet connection. Skaityti mažiau