Visuomenės sveikatos meistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursų santrauka

Visuomenės sveikatos tobulinimo magistras skirtas suteikti daugiau galimybių absolventų visuomenės sveikatos studijoms. Ji turi tokią pačią visuomenės sveikatos magistro struktūrą, papildomai reikalaujant antrosios specializuotos pažangios studijos - papildomų 24 kreditų taškų arba studijų studijų. Tai leidžia jums pritaikyti savo mokymąsi savo karjeros siekiams.

Tai yra lankstus laipsnis, skirtas suteikti jums plačią informaciją apie visuomenės sveikatą, suteikiant jums įgūdžių ir žinių, kad būtų galima apibrėžti, kritiškai įvertinti ir spręsti visuomenės sveikatos problemas bendruomenėje.

Jei nuspręsite neužbaigti visuomenės sveikatos srities magistro, turite galimybę išeiti iš ankstyvo su visuomenės sveikatos magistru (tarptautiniais ar vietiniais studentais) arba atitinkamu diplomu (tik šalies studentams).

Ką mokysi

Ši lanksti ir interesus orientuota programa leidžia jums kurti, analizuoti ir įgyvendinti politiką, planuoti ir vertinti sveikatos priežiūros paslaugas ir programas, tuo pat metu dirbant link savo karjeros tikslų. Programa yra struktūrizuota taip, kad reaguotų į nuolat kintančius sveikatos ir socialinius klausimus tiek vietos, tiek tarptautiniu lygmeniu. Galimos šios specializacijos:

 • Sveikatos skatinimas
 • Visuomenės sveikatos mityba *
 • Darbo sveikata ir sauga
 • Sveikatos informatika
 • Visuomenės sveikatos tyrimai

* Priklausomai nuo galutinio patvirtinimo, visuomenės sveikatos mitybos specializacija bus pervadinta „Maistas ir sveikata“.

Kursų mokymosi rezultatai

Modulio mokymosi rezultatai - tai mokymosi pasiekimų pareiškimai, išreikšti atsižvelgiant į tai, ką mokinys turi žinoti, suprasti ir sugebėti atlikti baigus kursą. Studentai, baigę šį kursą, galės:

 1. Parodyti pažangias ir integruotas žinias apie sudėtingą žinių rinkinį vienoje ar keliose visuomenės sveikatos ar jos disciplinų disciplinose.
 2. Parodykite specialistų žinias ir kritiškai išanalizuokite socialinius sveikatos veiksnius, įskaitant vietinius, nacionalinius, pasaulinius ir aborigenų bei Torreso sąsiaurio salų argumentus.
 3. Taikyti tinkamus tyrimo metodus ir metodus, kad būtų galima kritiškai išanalizuoti ir vertinti informaciją apie visuomenės sveikatą, siekiant sukurti naujoviškus ir tvarius kompleksinių visuomenės sveikatos problemų sprendimus.
 4. Modelių lyderystės ir propagavimo įgūdžiai, skatinantys, vystantys ir remiant veiksmingą ir teisingą sveikatos rezultatų naudą.
 5. Atspindėkite ir pritaikykite tinkamus etinius, profesinius, visuomeninius ir asmeninius elgesius įvairiuose visuomenės sveikatos ir jo specializacijos kontekstuose.
 6. Analizuoti ir aiškinti informaciją apie sveikatą ir efektyviai bendrauti su įvairiomis specializuotomis auditorijomis, naudojant tinkamas technologijas ir ryšių tinklus.

Kurso struktūra

Norint gauti kvalifikacijos laipsnį, visuomenės sveikatos tobulinimo magistras, kandidatas privalo sėkmingai baigti bent 96 kreditų, įskaitant:

a. 48 pagrindiniai visuomenės sveikatos dalykai;

b.24 pasirinktos specializacijos kreditų taškai; ir

c. 24 kreditai už antrąją specializaciją.

Pagrindiniai dalykai

Dalyko kodas

* Atkreipkite dėmesį:

 • HAS 820 turi būti baigtas pirmojoje studijų sesijoje.
 • HAS 903 turi būti baigtas paskutinėje studijų sesijoje.
 • Studentui, ketinančiam atlikti visuomenės sveikatos tyrimų specializaciją, nebūtina užpildyti 903 m. MGP ir pasikonsultavus su akademinės programos direktoriumi, turėtų pasirinkti pakaitinį dalyką.

Specializacijos

Visuomenės sveikatos magistro laipsnį galima rasti penkiose specializacijose.

 • Sveikatos skatinimas (24 kreditai);
 • Maistas ir sveikata (24 kreditai);
 • Visuomenės sveikatos tyrimai (24 kreditai);
 • Darbo sveikata ir sauga (24 kreditai); ir
 • Sveikatos informatika (24 kreditai)

Kodėl verta rinktis šį kursą?

UOW gyvena visuomenės sveikatos tyrėjams, kurie yra savo srities lyderiai Australijoje ir tarptautiniu mastu. Mūsų mokslininkai prižiūrės jus, kad sukursite savo mokslinių tyrimų karjerą per mūsų visuomenės sveikatos projektus ir mūsų mokslinių tyrimų seminarų seriją. „UOW“ turėsite galimybę plėtoti savo praktinius visuomenės sveikatos įgūdžius ir profesionalius tinklus, kad galėtumėte konkuruoti darbo rinkoje.

Akreditacija

Visuomenės sveikatos magistro absolventai gali tapti Australijos sveikatos skatinimo asociacijos ir Australijos visuomenės sveikatos asociacijos nariais.

Priėmimas

Priėmimo į visuomenės sveikatos magistro laipsnį reikia bakalauro laipsnio iš bet kurios disciplinos.

Kreditas už ankstesnį mokymąsi

Pareiškėjai, turintys šias kvalifikacijas, gali būti priimami į visuomenės sveikatos magistrą su 24 kreditų kreditais, leidžiančiais baigti kursą su 1,5 metų trukmės ekvivalentišku visu etatu:

 • Garbės visuomenės sveikatos bakalauro laipsnis arba susijusi disciplina;
 • UOW diplomas visuomenės sveikatos srityje;
 • UOW universiteto pažymėjimas sveikatos skatinimui, arba
 • Bakalauro laipsnis, turintis mažiausiai dvejų metų darbo patirtį.

Kreditas konkretiems dalykams bus suteiktas pasikonsultavus su kursų koordinatoriumi.

Studentai, dalyvaujantys visuomenės sveikatos magistro kvalifikacijoje, baigę ne mažiau kaip 24 kredito taškus, kurių vidurkis yra bent jau kreditas, gali kreiptis į Visuomenės sveikatos magistro laipsnį su visais kreditais už užbaigtas studijas.

Anglų kalbos reikalavimai

Norint įeiti į šią programą, reikalingas toks anglų kalbos lygis:

IELTS akademinė

 • Bendras balas: 6.5
 • Skaitymas: 6.0
 • Rašymas: 6.0
 • Klausymas: 6.0
 • Kalbėjimas: 6.0

TOEFL (internetinis)

 • Bendras balas: 86
 • Skaitymas: 18
 • Rašymas: 18
 • Klausymas: 17
 • Kalbėjimas: 17

UOW koledžas: anglų kalbos aukštojo mokslo studijoms: kreditas (65 balų svertinis vidurkis ir mažiausiai 50 akademiniame skaityme ir rašyme)

Taip pat gali būti svarstomos kitos kvalifikacijos. Išsamią informaciją galite rasti mūsų anglų kalbos reikalavimų svetainėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2019

Apie mokyklą

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for th ... Skaityti daugiau

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for the quality of our teaching and research. The University began as an institute for the then the New South Wales University of Technology, Sydney at a single location in Wollongong. Since gaining independence in 1975, UOW has grown into an international multi-campus University, expanding to occupy two Sydney campuses and five regional campuses, as well as locations in Hong Kong and Dubai. With now over 36,000 students, more than 2,400 staff, and an economic impact of around $2 billion in activity annually, UOW is an influential part of its communities and the catalyst for Wollongong’s transformation into a University city. Skaityti mažiau
Wollongong , Liverpulis + 1 Daugiau Mažiau