Visuomenės sveikatos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši modulinė daugiadalykinė visuomenės sveikatos programa yra skirta suteikti akademinį mokymą specialistams, dirbantiems ar norintiems dirbti visuomenės sveikatos srityje.

Studentai lanko privalomus modulius, tada pasirenka iš daugybės patvirtintų modulių. Kurso pradžioje studentai taip pat turi lankyti neįvertintą įvadinę savaitę, kurioje supažindinama su visuomenės sveikata, ypač atsižvelgiant į sveikatos priežiūros paslaugas JK.

Jei norite studijuoti šią programą iki antrosios pakopos diplomo lygio, tuomet turėsite baigti dėstomus programos elementus, tačiau nereikės užpildyti disertacijos.

Mes taip pat siūlome:

  • MPH (Health Technology Assessment) yra visuomenės sveikatos magistrantūros (MPH) programos dalis tiems studentams, kurie nori specializuotis visuomenės sveikatos srityje vertinant sveikatos technologijas. MPH (HTA) yra išėjimo iš MPH programos kvalifikacija.
  • MPH (Extra Accredited Learning) programa - ši programa pateikia platesnę dabartinės MPH programos versiją (230, o ne 180 kreditų). Būdamas oficialiai įvertintas ir akredituotas daugiau modulių, MPH (SEAL) leidžia studentams parodyti savo platesnį kompetencijų diapazoną.
  • MPH (Global Health) programa. Šis kursas buvo skirtas specialistams, jau dirbantiems šalyse, gaunančiose mažas ir vidutines pajamas, arba tiems, kurie ateityje ketina dirbti tokioje aplinkoje. Ji remiasi nusistovėjusiu ir sėkmingu visuomenės sveikatos magistru.

Kursai, taip pat ir praktikuojantys gydytojai, gali turėti didelę vertę tiems, kurie dalyvauja (arba galvoja apie įsitraukimą) į sveikatos paslaugų vyresniąją vadovybę, nes apima daugumą gyventojų sveikatos aspektų, įskaitant epidemiologiją, statistiką, sveikatos ekonomiką ir sveikatos paslaugų valdymą. Jos modulinis pobūdis suteikia dalyviams lankstumo, kad programa būtų pritaikyta jų poreikiams taip, kad būtų užtikrintas maksimalus naudingumas su kuo mažesniais trikdžiais. Be to, kursai pristatomi tokioje aplinkoje, kurioje derinamas šiuolaikiškos dinamiškos sveikatos priežiūros paslaugos pragmatizmas ir „galiu padaryti“ dvasia su premjeringo Raselio grupės universiteto griežtumu, drausme ir aukštais standartais. Kursas apima daugelį sričių, reikalingų laikyti Visuomenės sveikatos fakulteto A dalies egzaminą.

MPH programa gali būti studijuojama visą darbo dieną, ne visą darbo dieną arba iki penkerių metų, lanksčiai mokantis. Užsienio studentai gali studijuoti tik MPH dieninės studijos. Mokymas vyksta vienos savaitės blokais.

Kodėl studijuoti šį kursą

Mūsų programa yra tarptautiniu mastu pripažinta visuomenės sveikatos kvalifikacija. Tai suteikia studentams platų įgūdžių spektrą, kuris yra neįkainojamas:

  • sveikatos paslaugų, skirtų ligų prevencijai, sveikatos apsaugai ir sveikatos stiprinimui, planavimas, valdymas ir vertinimas.
  • plėtoti karjerą įvairiose profesinėse srityse, tiek visuomenės sveikatos, tiek ir be epidemiologijos srityse.

Kursas taip pat apima daugelį sričių, reikalingų laikyti Visuomenės sveikatos fakulteto A dalies egzaminą.

Moduliai daugiausia vyksta visuomenės sveikatos pastate, kuris yra gražiame Birmingamo universiteto miestelyje ir netoli universiteto geležinkelio stoties.

Patekimo reikalavimai

Ši programa yra atvira tiems, kurie turi gerą pirmąjį laipsnį bet kuriame visuomenės sveikatos tema; tai apima daugumą biologinių mokslų. Paraiškas taip pat gali priimti JK medicinos studentai, norintys bendrauti. Diplomo paraiškos taip pat priimamos iš tų, kurie turi atitinkamą profesinę kvalifikaciją arba turi pakankamą visuomenės sveikatos patirtį atitinkamame lygyje ir neturi pagrindinio laipsnio, pvz., Registruotos slaugytojos. Jei nesate tikri dėl tinkamumo, susisiekite su kursų administratoriumi.

Atkreipkite dėmesį:

Paraiškos yra laikomos tuo, kad jos yra priimamos ištisus metus, skiriant vietas kandidatams, kurie patenkina stojimo reikalavimus „pirmas atėjai, pirmas gavai“ pagrindu.Užsienio studentų paraiškas reikia gauti iki birželio mėn., Kad būtų pakankamai laiko apdoroti. JK studentų paraiškas galima priimti iki rugpjūčio pradžios.

Tarptautiniai studentai

Akademiniai reikalavimai

Mes priimame daugybę kvalifikacijų, mūsų šalies puslapiuose parodoma, kokias kvalifikacijas mes priimame iš jūsų šalies.

Anglų kalbos reikalavimai

Jūs galite patenkinti mūsų anglų kalbos reikalavimus dviem būdais:

  • išlaikant reikiamą anglų kalbos kvalifikaciją
  • pasirenkant ir sėkmingai baigus vieną iš mūsų anglų kalbos kursų tarptautiniams studentams

Iš anglų į IELT 6.5 (su kiekvienu komponentu ne mažiau kaip 6,0).

Jei jums reikia pagalbos dėl savo anglų kalbos įgūdžių, tada yra palaikymas.

Anglų kalbos akademiniams tikslams kursas skirtas tarptautiniams studentams, kuriems yra sąlyginis pasiūlymas studijuoti universitete, bet kurie šiuo metu neatitinka anglų kalbos reikalavimų. Kursas yra pritaikytas jūsų anglų kalbos lygiui ir leidžia jums įvykdyti jūsų programos anglų kalbos reikalavimus, neperžengiant IELTS. EAP programa vykdoma visus metus ir siūlo skirtingą programos trukmę nuo 42 savaičių iki 6 savaičių. Jums reikalingo kurso trukmė priklauso nuo būsimo kurso, turimo IELTS balo ir anglų kalbos lygio, kurio jums reikia jūsų universitetiniam laipsniui gauti.

Įsidarbinimo galimybės

Mes suprantame, kad būdamas antrosios pakopos studentas turėtum turėti specialių reikalavimų planuodamas savo kitą karjeros žingsnį. Darbdaviai tikisi, kad magistrantai turės įvairių įgūdžių, viršijančių jų dalyko žinias. Karjeros tinklas siūlo daugybę renginių ir paramos paslaugų, skirtų visiems studentams, įskaitant magistrantus, norinčius rasti savo nišą darbo rinkoje. Karjeros tinklas taip pat turi kiekvienos kolegijos karjeros konsultantus ir patarėjus kiekvienai kolegijai, todėl galite būti tikri, kad gauta informacija bus aktuali jūsų dalyko srityje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... Skaityti daugiau

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. Skaityti mažiau