Visuomenės sveikatos magistras

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Apžvalga

Pasinaudokite žiniomis ir įgūdžiais, kurių reikia visuomenės sveikatos karjerai visame pasaulyje. Nuo epidemiologinių tyrimų iki priklausomybės ir ligų, politikos formavimo iki paslaugų paleidimo, šis kursas apima pagrindines sąvokas.

Norėdami išsamiai išnagrinėti modulių pasirinkimus ir kreditus, peržiūrėkite Kembridžo arba Chelmsfordo dieninio kurso modulio struktūrą arba Cambridge ar Chelmsfordo ne visą darbo dieną.

SARS ir Ebola, sveikatos nelygybė, diskusijos apie sveikatos paslaugų restruktūrizavimą ir aprūpinimą: visuomenės sveikata nuolat yra naujienose - ir šis kursas suteiks jums galimybę įveikti iššūkius.

Jau dabar dirbate su visuomenės sveikata susijusiu vaidmeniu arba norėtumėte patekti į lauką. Bet kuriuo atveju čia rasite daug vertingo turinio, kurį dėsto ekspertų dėstytojai ir mokslininkai.

Mūsų kursas yra modernus požiūris į visuomenės sveikatą, tiesiogiai sprendžiant socialinius, ekonominius, politinius ir kitus veiksnius, turinčius įtakos gyventojų sveikatai ir gerovei.

Mokomi aspektai tyrinėja sritis tiek pasauliniu, tiek vietiniu mastu ir yra taikomi bet kuriai šaliai ar sveikatos sistemai. Jūs išmoksite, kaip pritaikyti pažangias teorijas ir metodus į praktinius scenarijus.

Jūsų programa baigsis planuojant, tiriant ir rašant savo magistro projektą. Tai gali būti moksliniai tyrimai arba darbas, daugiausia dėmesio skiriant jūsų ypatingai svarbioms sritims.

Kurso vadovas: dr. Oonagh Corrigan

Karjera

Nesvarbu, ar norite dirbti vietinėse viešosiose tarnybose, ar pasaulinei nevyriausybinei organizacijai, mes suteiksime jums vertingų žinių ir įgūdžių.

Tiesą sakant, tai yra idealus akademinis ir karjeros plėtojimas visiems, kurie yra pajėgūs, kai visuomenės sveikata ir gerovė yra dėmesys.

Moduliai

Pagrindiniai moduliai

  • Priklausomybės ir užkrečiamųjų ligų valdymas
  • Esminiai visuomenės sveikatos politikos klausimai
  • Epidemiologinių tyrimų metodai
  • Strateginis valdymas ir paleidimas
  • Didysis projektas

Vertinimas

Norėdami pereiti, reikia įrodyti, kad gerai suprantate teoriją, kurią išmokote, ir gebėjimą ją taikyti. Turėdami tai omenyje, sukūrėme kursinius darbus ir vertinimą. Jums bus vertinama esė, ataskaitos, atvejų analizė, duomenų analizė, tekstų rinkinys, portfelis ir magistro projektas.

Atkreipkite dėmesį, kad turėsite atlikti visus aukščiau nurodytus pagrindinius modulius. Šis kursas neturi papildomų modulių. Moduliai gali būti keičiami ir prieinami.

Kur mokysis

Jūsų fakultetas

Sveikatos, švietimo, medicinos ir socialinės rūpybos fakultetas yra didžiausias ARU, turintis daugiau kaip 7000 studentų. Mūsų fakultetas patiria patirties ir gruntas, kad patenkintų sveikatos priežiūros specialistų, mokytojų, gydytojų, mokslininkų ir pedagogų poreikį trims mūsų aptarnaujamiems rajonams: Chelmsford, Cambridge ir Peterborough.

Daugiau nei 25 metus mokome profesionalius vaidmenis, turėdami gerą kokybę, pasišventimą ir siekius, subalansuotus su studentų pasitenkinimu.

Mes žinome, kad siekiant suteikti studentams geriausią įgyjamą mokymąsi prieš patekdami į darbo vietą, imitacija yra antra, nė viena, saugioms, tikroviškoms, mokymosi aplinkoms. Mes daug investavome į sukurtus imituotus padalinius, mokslo laboratorijas ir įgūdžių erdvę, kad galėtume padėti mokiniams mokytis.

Patekimo reikalavimai

Pagrindinis

Kandidatai paprastai turi turėti gerą pirmąjį laipsnį arba lygiavertį išsilavinimą ir dirbti arba tikėtis dirbti bet kurioje visuomenės sveikatos srityje. Jiems nebūtina turėti profesinės kvalifikacijos, kad galėtų gauti kursą, tačiau turi parodyti didelį susidomėjimą visuomenės sveikatos ir vietos sveikatos gerinimu. Kandidatai, turintys trečiųjų klasių apdovanojimus, arba paprastas (praeities) laipsnis ir ne mažiau kaip vienerių metų atitinkama podiplominio darbo patirtis, bus svarstomi individualiai. Kandidatai, kurie neturi pirmosios pakopos, bet turi atitinkamą darbo patirtį, gali turėti galimybę susipažinti su kursu, užpildydami ne absolventų atvykimo profilį, parodantį ir apsvarstydami bendrųjų bakalauro studijų rezultatų pasiekimą per patirtinį mokymąsi.

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, tikimasi, kad jis įrodys bent jau IELTS 6.5 (akademinis lygis - be individualaus rezultato, kuris yra mažesnis nei 5,5) arba lygiavertį anglų kalbos kvalifikaciją, kaip pripažino Anglia Ruskin University .

Svarbios papildomos pastabos

Mūsų paskelbti atvykimo reikalavimai yra tik vadovas, o mūsų sprendimas bus pagrįstas jūsų bendru tinkamumu kursui, taip pat ar jūs atitinka minimalius atvykimo reikalavimus. Kitos lygiavertės kvalifikacijos gali būti priimtos atvykti į šį kursą, prašome rašyti mums daugiau informacijos.

Tarptautiniai studentai

Mes sveikiname tarptautinių ir ES studentų paraiškas ir priimame įvairias tarptautines kvalifikacijas.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, turėsite įsitikinti, kad atitinka anglų kalbos reikalavimus, keliamus magistrantūros studijoms.

Gerinti savo anglų kalbos įgūdžius

Jei neatitinkate mūsų anglų kalbos reikalavimų, siūlome įvairius kursus, kurie padės jums pasiekti reikiamą lygį.

Mes taip pat teikiame savo anglų kalbos mokėjimo testą (ELPT) Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje. Norėdami sužinoti, ar planuojame turėti ELPT jūsų šalyje, susisiekite su mumis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

What we think, or what we know, or what we believe is, in the end, of little consequence. The only consequence is what we do. At ARU, taking the leap, defying the odds, and striving to succeed is what ... Skaityti daugiau

What we think, or what we know, or what we believe is, in the end, of little consequence. The only consequence is what we do. At ARU, taking the leap, defying the odds, and striving to succeed is what we do. These are the stories of the people who make ARU. Skaityti mažiau
Kembridžas , Chelmsfordas , Piterboras , Londonas , Karaliaus Linas , Piterboras + 5 Daugiau Mažiau