Visuomenės sveikatos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Visuomenės sveikata yra menas ir mokslas, kaip užkirsti kelią ligoms, prailginti gyvenimą ir skatinti sveikatą. Visuomenės sveikata yra susijusi ne tik su sveikatos priežiūra, sumažinant ar pašalinant ligų riziką ir pavojų sveikatai sveikatai, gerinant socialines sąlygas, skatinant sveiką elgesį ir gyvenimo būdą, taip pat apima skirstymą ir optimalų sveikatos priežiūros paslaugų valdymą.


Kursas suteiks studentams iš daugybės sveikatos ir susijusių profesinių įgūdžių, turinčių žinių ir įgūdžių visuomenės sveikatos mokslų ir susijusių disciplinų srityse, kurios leis jiems tapti veiksmingesniais sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais.


Programa tinka tiems, kurie nori išplėsti savo karjerą susijusioje srityje. Taigi tai bus įdomu gydytojai, slaugytojai, sveikatos apsaugos pareigūnai, aplinkos sveikatos pareigūnai, vaistininkai, mitybos specialistai ir visi mokslo absolventai.


PAGRINDINIAI FAKTAI

Laipsnis

Visuomenės sveikata (magistro laipsnis)

Pradžia

Kovas ir rugsėjis

Bendras trukmė

18 mėnesių

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The Univers ... Skaityti daugiau

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The University is the first university in Malaysia that offers conventional and complementary medicine, all under one roof. Established in 1992, the University enjoys an international reputation, and provides a high standard of education at undergraduate, postgraduate and continuing professional development level. IMU’s curriculum for its undergraduate programmes has been benchmarked to international standards and is accepted by international partner universities for credit transfer into relevant programmes. Skaityti mažiau
Kvala Lumpūras , Serembanas , Batu Pahat , Kluangas + 3 Daugiau Mažiau