Visuomenės sveikatos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Wright State University Boonshoft medicinos mokykla su malonumu siūlo visuomenės sveikatos magistro laipsnį, magistrantūros studijų programą visuomenės sveikatos lyderiams. Galimos dvi koncentracijos: Sveikatos stiprinimas ir švietimas bei Gyventojų sveikata. MPH programa yra pagrįsta bendruomenės ir akademinės partnerystės principais. Jį sudaro septynios Wright State University kolegijos / mokyklos ir dalyvavimas 24 sveikatos rajonuose visame pietvakarių ir centriniame Ohajo regione.

Kaip Pietvakarių Ohio pirmą MPH programą, programa reaguoja į švietimo poreikius darbo visuomenės sveikatos ir kitų specialistų, kurie tarnauja beveik trijų milijonų gyventojų. Jos įvairialypė studentų organizacija apima karjeros specialistus, medicinos studentus, neseniai baigtus absolventus ir karjeros pokyčius.

Švietimas, atitinkantis jūsų karjerą ir šeimos įsipareigojimus

Kaip Pietvakarių Ohio pirmą MPH programą, programa reaguoja į švietimo poreikius darbo visuomenės sveikatos ir kitų specialistų, kurie tarnauja beveik trijų milijonų gyventojų. Jos įvairialypė studentų organizacija apima karjeros specialistus, medicinos studentus, neseniai baigtus absolventus ir karjeros pokyčius.

Studentai turi užpildyti ne mažiau kaip 42 semestro valandas. Nors pagrindinė mokymo programa yra pagrįsta tradiciniu klasių mokymu, internetinis mokymasis pagerina programą. Kursai siūlomi vakarais nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. Programą galima užbaigti per dvejus metus, baigus visą studijų pakopą, kiekvieną semestrą.

Visi studentai užpildo praktikos vietą ir pritaikytą projektą ar probleminį darbą (integruoto mokymosi patirtį). Studentai gali pristatyti savo integracinę mokymosi patirtį plakatų simpoziume. Jų rankraščiai ir plakatai taip pat skelbiami elektroniniu būdu per universiteto atvirosios prieigos internetinę saugyklą.

Bendradarbiavimas projektuojant su daugiafunkciniu mokymusi

WSU MPH programa vykdoma bendradarbiaujant su 24 sveikatos srities visais pietvakarių / centrinės Ohajos rajonais ir septyniais akademiniais padaliniais Wright State University . Universitetas ir fakultetas yra pasiryžę bendradarbiauti su pagrindinėmis bendruomenės suinteresuotosiomis šalimis ir organizacijomis.

Mūsų misija

Teikti tarpdisciplininį švietimą, mokslinius tyrimus ir paslaugas, vadovaujant ir bendradarbiaujant su bendruomenėmis

Mūsų vizija

Gyventojų sveikatos lyderių bendruomenė, kuri skatina ir saugo sveikatą visiems.

Vertybės

 • Į studentą orientuota programa: Pagrindinis mūsų programos tikslas yra mūsų studentai ir jų, kaip visuomenės sveikatos specialistų, ateitis.
 • Bendruomenės įsitraukimas: Mes tikime, kad studentų paruošimas pasiekiamas per akademinės ir visuomenės sveikatos praktikos partnerystę, kurioje studentai, dėstytojai ir praktikai bendrauja visą gyvenimą trunkančio mokymosi ir paslaugų teikimo cikle.
 • Integracija: Gyventojų sveikata geriausiai teikiama, kai vaistas yra integruotas su visuomenės sveikatos programomis ir politika.
 • Lyderystė: Mes siekiame būti pripažinti visuomenės sveikatos iniciatyvų vadovu visame universitete ir pietvakarių Ohajo valstijoje.
 • Tyrimai ir stipendijos: Mes siekiame padaryti reikšmingus visuomenės sveikatos atradimus ir tikime, kad studentai, užsiimantys atradimu, toliau vykdys savo tyrimus.
 • Teisingumas: Mes tikime, kad norint sukurti bendruomenes, kuriose klesti visi nariai, reikia atstovauti visiems visuomenės nariams ir atsižvelgti į jų skirtumus.

MPH programos partneriai

Wright State University

 • Raj Soin verslo kolegija
 • Švietimo ir žmogiškųjų paslaugų kolegija
 • Liberalų menų koledžas - viešojo administravimo programos magistras
 • Boonshoft medicinos mokykla
 • Slaugos ir sveikatos kolegija
 • Mokslo ir matematikos kolegija
 • Profesinės psichologijos mokykla
 • Pietvakarių ir Centrinės Ohajo sveikatos departamentai

Priėmimo reikalavimai

Pareiškėjai privalo atitikti Priėmimo mokyklos reikalavimus. Minimalios pakopos mokyklų reikalavimai apima akredituotos kolegijos ar universiteto įgytą bakalauro laipsnį ir minimalų bakalauro laipsnio vidurkį - 2,7 (pagal 4,0 balų skalę). Oficialūs magistrantūros įrašų egzaminų (GRE) testų rezultatai turi būti pateikti, išskyrus pareiškėjus, turinčius įgytą absolventą arba aukštąjį profesinį laipsnį iš akredituotos kolegijos ar universiteto JAV ar Kanadoje. (USMLE balai nebus priimami vietoj GRE.) Minimalūs GRE balai yra Verbal 350 (testas atliktas iki 2011 m. Rugpjūčio mėn.) / 143 (bandymas atliktas po 2011 m. Rugpjūčio mėn.) Ir kiekybinis 455 (testas atliktas iki 2011 m. Rugpjūčio mėn.) 143 (bandymas atliktas po 2011 m. Rugpjūčio mėn.).

Papildomi MPH reikalavimai priėmimui

Studentai privalo pateikti:

 • Asmeninis pareiškimas apie susidomėjimą siekiant karjeros tikslų ir uždavinių,
 • Dvi specialistų, galinčių pabendrauti su pareiškėjo profesine ar akademine patirtimi, rekomendaciniai laiškai,
 • Dabartinis gyvenimo aprašymas / CV,
 • Užpildytą absolvento paraiškos formą ir
 • Oficialūs GRE testų rezultatai, kaip nurodyta aukščiau.

Įranga

MPH programos dėstytojai ir kabinetai turi paskirtą vietą Pasaulinės sveikatos centre, kuris yra universitete prie tyrimų parko Kettering, Ohio (3123 Research Blvd., Suite 200).

Programos mokymosi rezultatai

 • Turi įsisavinti pagrindines visuomenės sveikatos kompetencijas: biostatistiką, epidemiologiją, socialinius ir elgesio veiksnius, lemiančius sveikatą, aplinkos sveikatą, sveikatos administravimą ir politiką.
 • Baigėte 200 praktinių kontaktinių valandų darbo su visuomenės sveikata aplinkoje.
 • Turėkite papildomą specializaciją per pasirenkamuosius dalykus, organizuojamus aplink koncentracijos zonas: pasirengimą ekstremalioms situacijoms, visuotinę sveikatą, sveikatos stiprinimą ir švietimą bei visuomenės sveikatos valdymą.
 • Turėti kulminacinę patirtį, ugdančią gebėjimą apibendrinti, apibendrinti, pateikti ir aptarti studento pasirinktą projektą.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools ... Skaityti daugiau

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools, and a branch campus in Celina, Ohio. Named for the Wright brothers, Wright State University offers an exceptional, affordable education in the American heartland. Skaityti mažiau