109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png


MPH @ GW yra The Milken Institute School of Public Health mokyklos „George Washington University“ internetinis magistro laipsnis. Su klasėmis, kurias sukūrė ir pristatė „GW“ pasaulinio lygio dėstytojai, „MPH @ GW“ turi tokius pat griežtus akademikus ir atrankos kriterijus, kaip ir universiteto programą.

MPH @ GW, vykdydamas dinamišką tiesioginio turinio internete turinį, aukšto lygio bendradarbiavimą su fakultetais ir bendraamžiais bei realaus pasaulio patirtimi, rengia visuomenės sveikatos priežiūros specialistus, kad galėtų pakeisti pasaulines bendruomenes.

Privalumai

„Dynamic Virtual Campus Experience“ - klasės rengiamos kas savaitę, tiesioginiai tiesioginiai internetiniai nustatymai, kuriuose naudojama vaizdo konferencijų technologija, sukurianti intymią mokymosi aplinką. Savaitinės sesijos papildomos per savaitę užbaigtais multimedijos kursiniais darbais, taip pat pažįstamos socialinės sąveikos su bendraamžiais ir fakultetais.

Reikalingi akademiniai ir priėmimo standartai - MPH @ GW studentai laikomi tokiais pačiais atrankos kriterijais kaip ir universitetų studentams ir baigia tą patį akademiškai griežtą mokymo programą.

Nekilnojamasis fakultetas pristatė realius kursus - GW fakultetas yra žinomi pasaulio lyderiai šioje srityje ir asmeniškai projektuoja ir moko MPH @ GW kursus.

„Mokymasis vietoje“ mokymasis - mokiniai užpildys pritaikytą praktikos srities patirtį, kuria siekiama sukurti praktinius įgūdžius pasirinktoje karjeros kelyje.109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų The Milken Institute School of Public Health »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 6, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Contact school
Duration
Price
Contact school
Deadline
Contact school
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school

Contact school

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school
End Date
Contact school