Visuomenės sveikatos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Šv. Marijos misija - tarnauti nepagrįstai ir tobulinant gerovę, atgyja mūsų visuomenės sveikatos programos magistrą. Šis dvejų metų 100 proc. Internetinis laipsnis rengia jus kaip visuomenės sveikatos specialistas.

Jūs pajusite visuomenės sveikatos specialistų parengtą mokymo programą, mokosi tiesiogiai iš instruktorių, kurie praktikuojasi šios srities priekinėse linijose, ir atlikite specializuotus išsamius lauko darbus įvairiose realaus pasaulio aplinkose.

Įtraukti gyvenimą keičiantį darbą visuomenės sveikatos srityje ir skatinti sveikatingumą visame pasaulyje.

Greiti faktai

 • Mokymosi formatas: 100% internete
 • Laikas baigti: du metai
 • Iš viso kursų ir kreditų: 17 kursų, 42 kreditai
 • Bendros darbo vietos: epidemiologas, aplinkos mokslininkas, sveikatos pedagogas, dietologas ir mitybos specialistas, biostatistikas
 • Bendra apskaičiuota kaina: $ 27,300 ($ 650 už kreditą)
 • GRE rezultatas neprivalomas

Programos akcentai

 • Formuoja visuomenės sveikatos ekspertai. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistai prisidėjo prie šios magistrantūros mokymo programos, kad užtikrintų, jog jis būtų kuo veiksmingesnis naujiems visuomenės sveikatos specialistams. Jums bus naudinga jų dešimtmečių patirtis.
 • Švinas lauke. MPH mokymo programa yra paremta ne vien teorija; ji susieja socialinį teisingumą, sveikatos lygybę ir lyderystę, kad galėtumėme pasiekti sėkmę. Jūs baigsite pasirengę nutraukti ribas ir vadovauti visuomenės sveikatos srityje.
 • Praktikos instruktoriai. Dirbsite kartu su instruktoriais, kurie kasdien dirba visuomenės sveikatos srityje. Jie užtikrins jūsų sėkmę ir perduos naujausius bei svarbiausius srities įžvalgas.
 • Specializuota lauko patirtis. Eikite per klasę su lauko darbais jūsų bendruomenėje, nuo epidemiologijos iki biostatikos ir psichikos sveikatos. Jūs pasirenkate organizaciją, kuriai reikalingi jūsų įgūdžiai ir žinios, spręskite neatidėliotiną visuomenės sveikatos problemą ir išmoksite praktikuoti realioje aplinkoje.
 • Suderinta su visuomenės sveikatos standartais. Ši programa buvo sukurta pagal šalies visuomenės sveikatos instrukcijų standartus. Jūs užtikrinote kokybišką švietimą, kuris pasiruošia sėkmei šioje svarbioje srityje.
 • Lasalijos misija. Šv. Marijos pilis yra Lasalijos katalikų universitetas, turintis daugiau nei 100 metų istoriją ir misiją, paremtą kokybišku švietimu, bendruomenės praturtėjimu ir pagarba visiems.

Programos rezultatai

Baigę šią programą galėsite:

 1. Apibrėžkite bendruomenės ar potencialios bendruomenės ir jos pogrupių buvimą, kad būtų užtikrintos tinkamos vietovės visuomenės sveikatos iniciatyvos.
 2. Skatinti sveikatos lygybę per kultūriškai kompetentingus bendruomenės lygmens komunikacijos ir užduoties planus.
 3. Integruoti visuomenės sveikatos elgesį keisti teorijas, intervencijas ir strategijas į bendruomenės dalyvavimą, organizavimą ir informavimą.
 4. Naudokite kritinį mąstymą, kad įvertintumėte, analizuotumėte ir praneštumėte apie bendruomenės lygio elgesį ir sveikatos pokyčius, nes jie susiję su politikos, programavimo ir propagavimo veikla.
 5. Taikyti etinius vadovavimo įgūdžius, kad būtų skatinamas įtraukus ir pagarbus bendradarbiavimas su bendruomenėmis.

Mes taip pat apibrėžėme pagrindinius šios programos rezultatus, įskaitant įgūdžius, susijusius su politika, vadovavimu, komunikacija, planavimu ir valdymu bei įrodymais.

Aukštos darbo užmokesčio karjeros

Jūs baigsite Saint Marijos pasirengimą įtakingam karjerai, skatinančiai gerovę ir gerinant žmonių gyvenimo kokybę visame pasaulyje. Štai keletas karjeros pavyzdžių, kuriuos galėtumėte atlikti:

 • Epidemiologas: 69.660 JAV dolerių metinės pajamos
 • Aplinkos mokslininkas: 69 400 JAV dolerių metinės pajamos
 • Sveikatos ugdytojas: 45 360 USD metinės pajamos
 • Dietologas ir mitybos specialistas: $ 59,410 metinės pajamos

Šaltinis: JAV darbo statistikos biuras, 2018 m. Gegužės mėn.

Finansinė pagalba

Švč. Užpildydami savo FAFSA sąrašą, nurodykite mūsų federalinį ID: 002380

Priėmimo sąlygos

 • Būtinos sąlygos: žmogaus biologija, kiekybiniai metodai arba pagrindinė statistika (gali būti įvykdyti pagal GM630 kiekybinius metodus)
 • Bakalauro laipsnis: bakalaureato laipsnis (bet kuri disciplina) iš šalies akredituotos kolegijos ar universiteto. Oficialios transkripcijos reikalaujama iš kiekvienos dalyvaujančios institucijos
 • Minimalus GPA: Pareiškėjai turi turėti bent 2,75 bakalauro laipsnio vidurkį (GPA).
 • Ataskaita arba Gyvenimo aprašymas
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

At Saint Mary's University of Minnesota, we take pride in offering online graduate degrees designed to complement the schedules of working adults like you.

At Saint Mary's University of Minnesota, we take pride in offering online graduate degrees designed to complement the schedules of working adults like you. Skaityti mažiau