Visuomenės sveikatos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Programos apžvalga

Asmens teisė į aukščiausią pasiekiamą sveikatos lygį neturi geografinių ar socialinių ribų. Tačiau skurdas ir demokratinio valdymo trūkumas trukdo daugeliui žmonių naudotis šia teise. Norint panaikinti nelygybę sveikatos srityje, būtina pasaulinė partnerystė ir veiksmingas žinių skleidimas. Todėl turime šviesti būsimus visuomenės sveikatos ekspertus, kurie turi platų, tarpdisciplininį požiūrį ir norą dalyvauti šiose pasaulinėse pastangose.

Programos tikslas yra tarpdisciplininis ir nuoseklus pasaulinis požiūris. Programa suteikia studentams įrodymais pagrįstas žinias ir įgūdžius bei priemones, reikalingus tyrimams, politikos formavimui ir lauko darbams atlikti.

Kursų vadovai ir kviestiniai dėstytojai turi didelę patirtį įvairiuose drausmės ir geografiniuose kontekstuose ir yra kilę iš tokių šalių kaip Švedija, Gana, Iranas, Uganda ir JK. Kolegų įvairovė ir patirtis taip pat prisideda prie mokymosi aplinkos skatinimo.

Kaip vienas mokinys išreiškė: "Klasė ir mokymas yra pasaulinio konteksto, su kuriuo mes susidursime darbo gyvenime, mikrocosma".

Programos struktūra

Programa siūlo laipsnišką specializaciją trijose pagrindinėse srityse:

Sveikata ir visuomenė: pasaulinė visuomenės sveikata, sveikatos ekonomika, sveikatos politika, seksualinė ir reprodukcinė sveikata ir teisės, visuomenės sveikatos mityba

Mokslo teorija ir visuomenės sveikatos mokslo metodai: epidemiologija, biostatistika, kokybiniai tyrimo metodai, taikomieji visuomenės sveikatos tyrimų metodai, savarankiškas projektas, sveikatos intervencijų ekonominis efektyvumas ir poveikio vertinimas

Profesinis tobulėjimas: lyderystė ir profesinės visuomenės sveikatos, sveikatos skatinimo, pasirenkamojo kurso / stažuotės perspektyvos.

Praktika (stažuotė) teikiama pasirinktinio kurso forma. Kiti pasirenkami kursai gali būti įtraukti į programą.

1 semestras:

 • Pasaulinė visuomenės sveikata 1 (7,5 kreditai)
 • Pasaulinė visuomenės sveikata 2 (7,5 kreditai)
 • Epidemiologija (7,5 kreditai)
 • Biostatistika (7,5 kreditai)

2 semestras:

 • Kokybiniai tyrimo metodai (7,5 kreditai)
 • Sveikatos politika (7,5 kreditai)
 • Sveikatos ekonomika (7,5 kreditai)
 • Sveikatos skatinimas (7,5 kreditai)

3 semestras:

 • 1 pasirenkamasis kursas arba stažuotė (7,5 kreditai)
 • 2 pasirenkamasis kursas arba stažuotė (7,5 kreditai)
 • Lyderystė ir profesinės visuomenės sveikatos perspektyvos (7,5 kreditai)
 • Taikomi visuomenės sveikatos tyrimų metodai (7,5 kreditai)

4 semestras:

 • Darbo kursas (30 kreditų)

Karjeros galimybės

Visuomenės sveikatos magistrantūros programos absolventai šiuo metu dirba įvairiose aukščiausio lygio institucijose, tokiose kaip nacionalinės sveikatos ministerijos, UNICEF, Pasaulinis fondas, PSO ir įvairios NVO. Be to, programa suteikia pasirengimą doktorantūros studijoms ir akademinę karjerą. Programos tinklalapyje galite sekti absolventų istorijas ir sužinoti apie galimas karjeros galimybes baigus studijas.

143055_button_more-information-about-study-opportunities-at-our-school.png

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Skaityti daugiau

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Skaityti mažiau
Lundas , Malmė , Helsingborgas + 2 Daugiau Mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje