Visuomenės sveikatos magistras - dantų akcentas (MPH-D)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši 100% internetinė programa rengia absolventus tapti patyrusiais specialistais visuomenės sveikatos srityje. Pagrindinis dėmesys skiriamas elitinių sveikatos priežiūros specialistų, kurie yra pasirengę ir skatinami siekti įtakos ir vadovauti visuomenės sveikatos ateičiai, sukūrimą.

Ši programa yra akredituota Visuomenės sveikatos švietimo tarybos (CEPH) akademijos ir yra labiausiai populiariausių visuomenės sveikatos magistro laipsnį Nr. 1.

  • Katedra: Mary-Katherine Smith, DrPH, MPH, MCHES, CPH
  • Kreditai: 48
  • Kaina / kreditas: 638 USD
  • Bendra kaina: 30 624 $
  • Ilgis: vidutiniškai 2 metai (maksimalus 5 metų laikotarpis)

Apžvalga

AT Still University (ATSU) internetinis Meistras Visuomenės sveikatos - dantų akcentas (MPH-D) laipsnį per Aukštojo sveikatos studijų koledžas (CGHS) yra pirmoji ir vienintelė tokio pobūdžio programa pasaulyje. Programa leidžia darniai integruoti dantų turinį į pagrindinę MPH mokymo programą. Šis geriausio klasės danties visuomenės sveikatos laipsnis sujungia stipriąsias mūsų žinomoje Aukštojo sveikatos studijų koledže ir dantų gydymo mokyklose dėl neprilygstamo gilumo išteklių ir patirties, kuri supaprastina tobulinimą ir užtikrina aukščiausią edukacinę patirtį.

Visuomenės sveikatos magistro - dantų akcento programa yra akredituota Visuomenės sveikatos švietimo tarybos (CEPH) akreditavimo, atitinkančio pripažintus standartus, nustatytus pagal profesiją ir apimanti esminius įgūdžius ir žinias, reikalingas šiandienos darbo vietoms. Peržiūrėkite ATSU CEPH galutinę komandos ataskaitą ir CEPH savianalizę, kad gautumėte papildomos informacijos.

ATSU-CGHS's Public Health laipsnio magistras taip pat yra įtrauktas į Top 20 programas Jungtinėse Amerikos Valstijose "TheBestSchools.org", pridedant prie ATSU ilgametę reputaciją dėl vientisumo, kokybės ir lyderystės švietime. Studentai dabar gali užsitikrinti savo danties visuomenės sveikatos magistro laipsnį iš prestižinio sveikatos mokslų universiteto, skirto visuomenės sveikatos gerinimui.

Visuomenės sveikatos magistro laipsnis su dantų akcentu paruošia studentus aukštesniojo lygio sveikatos priežiūros centrų, aukštųjų mokyklų, ne pelno organizacijų ir vietos, valstybinių ir nacionalinių valdžios institucijų pažangių postų srityje. Tai apima stomatologus, odontologų higienistus, dantų padėjėjus ar visus, kurie dirba dantų pramonėje, kurie nori dirbti dantų sveikatos priežiūros ir administravimo srityje.

Daktaro visuomenės sveikatos programos lankstumo magistro laipsnis leidžia netgi labiausiai užsiimantiems profesionaliems darbuotojams siekti pažangos internete. Jūs galite užsiimti 100% klasės darbo internetu iš namų, kai tik norite 24 valandas per parą, ir niekada nereikės atvykti į universitetą, norėdami užbaigti laipsnį. Internetiniai visuomenės sveikatos laipsnio kursai mokomi naudojant naujausius virtualius mokymo metodus, tokius kaip internetinis mokymas, vaizdo demonstravimas, nukreipti skaitymai, moksliniai straipsniai, elektroninių pranešimų ir pokalbių kambario sąveikos tarp studentų ir dėstytojų.

Fakultetas

ATSU-College of Graduate Health Studies fakultetas ir darbuotojai yra skirti padėti kiekvienam studentui sėkmingai pritraukti savo visuomenės sveikatos magistro - Dental Emphasis karjeros kelią. Jie susideda iš elito lyderių komandos atitinkamose srityse su visais dėstytojais, turintiems daktaro laipsnius. Visuomenės sveikatos dantų studijų programa suteikia išskirtinę galimybę mokytis iš geriausių visuomenės sveikatos srities pedagogų. Visi kursai yra mokomi pramonės lyderių, akademinių novatorių ir buvusių aukščiausių valstybės tarnautojų. Nė viename kurse nėra dėstytojų. Fakultetas teikia paramą studentams įvairiais būdais. Bendravimas su internetiniais sveikatos mokslo laipsnio studentais apima el. Laiškus, pokalbius, forumo įrašus ir telefoną. Jie tarnauja kaip pagalbininkai ir mentoriai, padeda mokiniams tenkinti kursų tikslus, pritaikyti pagrindines sąvokas realiose situacijose ir ugdyti įgūdžius, reikalingus sėkmei sveikatos priežiūros pramonėje. Studentams teikiama papildoma parama teikiant išsamias studentų paslaugas, pvz., Patarimus ir techninę pagalbą.

Kėdė

Mary-Katherine Smith, DrPH, MPH, MCHES, CPH, COI yra Universiteto absolventų sveikatos studijų absolventų kolegijos Visuomenės sveikatos magistro katedros vedėja ir docentė.

Dr. Smithas yra visuomenės sveikatos mokslų daktaras, akcentuojantis socialinius ir elgesio mokslus iš Šiaurės Teksaso Sveikatos mokslų centro universiteto Fort Vortoje, kaimo visuomenės sveikatos magistro iš Teksaso A

Dr Smith turi didelę patirtį epidemiologijos, programų planavimo, bendruomenės sveikatos ir pasirengimo visuomenės sveikatai srityse; turintis patirties dirbant ne pelno sektoriuje, vyriausybės sektoriuje ir akademinėje bendruomenėje. Ji mokė internete nuo 2007 m., Baigė ir gavo savo internetinį mokymo pažymėjimą iš LERN "Sloan-C", COI, ir šiuo metu rengia kursus "Kokybės klausimai".

Prieš pradėdamas dirbti dieninėse akademinėse įstaigose, Dr. Smithas buvo pirmasis pilnas darbo dienos pandemijos programų planatorius Teksaso valstijoje Dalaso apskrities sveikatos ir žmonių tarnybose. Pagrindinės veiklos sritys - esamų sezoninio gripo stebėjimo sistemų stiprinimas, bendruomenių lyderių ugdymas sukuriant paskaitas ir programas bei teikiant konsultacines paslaugas agentūroms, kuriant savo veiklos tęstinumą ir veiklos planų tęstinumą. Prieš dirbo Dallas apygardoje, ji dirbo bendruomenės sveikatos palaikymo organizatoriumi katalikų labdaringoms organizacijoms Fort Vorte vyskupijoje, daugiausia dėmesio skirdama bendruomenės sveikatos ugdymui ir informavimui.

Dr Smith paskelbė keletą mokslinių tyrimų straipsnių apie pandemijos planavimą ir pasirengimą ekstremalioms situacijoms bei socialinę žiniasklaidą, skirtą ugdyti įvairaus pobūdžio gyventojus; Ji taip pat reguliariai rengia nacionalines konferencijas apie kaimo sienų sveikatos problemas, sveikatos apsaugą, socialinę žiniasklaidą ir vandens trūkumą kaip visuomenės sveikatos problemą, įskaitant pristatymus Amerikos visuomenės sveikatos asociacijoje ir Nacionalinėje kaimo sveikatos asociacijoje. Ji tarnavo kaip Amerikos Amerikos širdies asociacijos nacionalinis atstovas ir buvęs Amerikos širdies asociacijos "Cultural Health Initiatives Tarrant" apygardos darbo grupė. Ji yra Nacionalinės kaimo sveikatos asociacijų vyriausybės patariamosios tarybos, Nacionalinės kaimo sveikatos asociacijos Sveikatos akcijų valdybos narė, ir tarnauja Visuomenės sveikatos švietimo komiteto mokyklų ir programų asociacijoje, įvairovės ir įtraukties komitete bei geriausios praktikos pedagogikos pakomitetyje. Ji taip pat yra CPH klausimyno rašytojas.

Dr Smith mokslinių tyrimų interesai apima kultūros sveikatos skirtumus, kaimo / pasienio sveikatos klausimais, motinos ir vaiko sveikata, visuomenės sveikatos pasirengimu ir specialių medicinos poreikių gyventojų.

Savo laisvalaikiu ji džiaugiasi žirgais ir keliauja. Dr Smithas gyvena Teksase su šeima.

Mokymo planas

ATSU-CGHS visuomenės sveikatos magistras - "Dental Emphasis" mokymo programa nustato visapusišką danties visuomenės sveikatos mokymo standartą, kuriame naudojami įrodymais pagrįsti stomatologai ir geriausios praktikos pavyzdžiai, siekiant parengti lyderius, kurie yra visiškai pasirengę spręsti visuomenės odontologijos visuomenės sveikatos problemas.

ATSU "Graduate Health Studies" koledžas siūlo platų mokymą, integruotą internetinį mokymą, nukreiptus skaitymus, el. Pašto ir pokalbių kambario sąveiką. Universiteto misija pagrįsta, pagal kontekstą orientuota mokymo programų projekcija įvertina studentų mokymąsi naudojant autentiškus įterptus įvertinimus.

Sužinokite daugiau apie mokymo programas ir kursų galimybes mūsų svetainėje.

Priėmimo sąlygos

ATSU garsus internetinės visuomenės sveikatos programos magistras pripažįsta visuomenės sveikatos specialistus, turinčius įvairų išsilavinimą, darbo istoriją ir gyvenimo patirtį. Kvalifikuoti kandidatai demonstruoja gebėjimą vykdyti griežtą akademinių studijų baigimo kursą ir užimti vis svarbesnes pareigas visuomenės sveikatos srityje.

Pareiškėjai privalo pateikti oficialų kvalifikacinį laipsnį suteikiančios įstaigos stenogramą, kuriame pateikiama:

  • Akredituota aukštojo mokslo akreditavimo tarybos pripažinta universiteto bakalauro laipsnis.
    • Pareiškėjai, baigę universitetą už JAV ribų, gali tekti atlikti laipsnio lygiavertiškumo vertinimą.
  • Kvalifikacinio laipsnio institucijos minimalus bendrasis vidurkis 2,5 (4,0 balo).

Studentams, kurie naudojasi VA pranašumais, privalo būti išspausdintos visos institucijos.

Pareiškėjai, baigę universitetą už JAV ribų, gali tekti atlikti laipsnio lygiavertiškumo vertinimą.

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, jums reikia įrodyti anglų kalbos įgūdžius, kai kreipiatės į AT Still universiteto aukštojo mokslo studijų kolegiją per TOEFL egzaminą.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2018

Apie mokyklą

A.T. Still University (ATSU) is the founding institution of osteopathic healthcare, established in 1892 by Andrew Taylor Still. As a leading health sciences university, ATSU is comprised of two campus ... Skaityti daugiau

A.T. Still University (ATSU) is the founding institution of osteopathic healthcare, established in 1892 by Andrew Taylor Still. As a leading health sciences university, ATSU is comprised of two campuses (Kirksville, Mo., and Mesa, Ariz.) on more than 200 acres with six prestigious schools. Learning environments include residential and online healthcare related graduate degrees as well as community-based partnerships worldwide. ATSU has more than 700 employees dedicated to its not-for-profit mission and an average annual enrollment of over 3,100 students from 35 countries. Skaityti mažiau