Visuomenės sveikatos magistras (MPH)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši 100% internetinė programa rengia absolventus tapti patyrusiais specialistais visuomenės sveikatos srityje. Pagrindinis dėmesys skiriamas elitinių sveikatos priežiūros specialistų, kurie yra pasirengę ir skatinami siekti įtakos ir vadovauti visuomenės sveikatos ateičiai, sukūrimą.

Ši programa yra akredituota Visuomenės sveikatos švietimo tarybos (CEPH) akademijos ir yra labiausiai populiariausių visuomenės sveikatos magistro laipsnį Nr. 1.

  • Katedra: Mary-Katherine Smith, DrPH, MPH, MCHES, CPH
  • Kreditai: 48
  • Kaina / kreditas: 638 USD
  • Bendra kaina: 30 624 $
  • Ilgis: vidutiniškai 2 metai (maksimalus 5 metų laikotarpis)

Apžvalga

Visuomenės sveikatos magistras (MPH) laipsnį AT Still University rengia absolventus tapti patyrusiais specialistais visuomenės sveikatos srityje. Šių magistrų dėmesys visuomenės sveikatos internete yra sukurti elito sveikatos priežiūros specialistai, kurie yra pasirengę ir verčiami keistis ir vadovauti sveikatos priežiūros ateičiai.

Ši magistrantūros programa yra unikaliai suprojektuota glaudžiai suderinta su naujai paskelbtais visuomenės sveikatos standartais, tokiu būdu ugdant patyrusius, šiuolaikinius lyderius, kurie puikiai išmanys įvairias visuomenės sveikatos profesijas.

Visuomenės sveikatos magistro programą akredituoja Visuomenės sveikatos švietimo taryba (CEPH), atitinkanti pripažintus profesijos nustatytus standartus ir apima pagrindinius įgūdžius ir žinias, reikalingas šiandienos darbo vietoms. Peržiūrėkite ATSU CEPH galutinę komandos ataskaitą ir CEPH savianalizę, kad gautumėte papildomos informacijos.

ATSU-CGHS visuomenės sveikatos laipsnio magistras yra įskaitomas į 20 populiariausių JAV programų BestColleges.com ir TheBestSchools.org , pridedant prie ATSU ilgametę reputaciją dėl vientisumo, kokybės ir lyderystės švietime. Studentai dabar gali užsitikrinti savo danties visuomenės sveikatos magistro laipsnį iš prestižinio sveikatos mokslų universiteto, skirto visuomenės sveikatos gerinimui.

Visuomenės sveikatos magistro laipsnio programa siūloma per ATSU "College of Health Sciences" (CGHS). Visus pagrindinius magistro kursus visuomenės sveikatos srityje dėsto mūsų žinomas ir aukštos kvalifikacijos doktorantūros lygio visuomenės sveikatos fakultetas, įskaitant pramonės lyderius, aukščiausius nacionalinius tarnautojus ir visuomenės sveikatos akademinius novatorius. Kadangi klasės dydis yra ne daugiau kaip 16 studentų, vertingas ir ekstensyvus vienas su vienu studentų fakulteto sąveika leidžia užmegzti visą gyvenimą trunkančius ryšius ir profesionalius visuomenės sveikatos ryšius.

Šios magistro programos "Visuomenės sveikata" tikslas - suteikti savo studentams galimybę įgauti savo įtaką ir gebėjimus naujai ir labai profesionaliai. Tai apima labai šiuolaikinių visuomenės sveikatos pramonės išteklių integravimą, pvz., Socialinės žiniasklaidos priemonių panaudojimą, siekiant išplėsti visuomenės sveikatos specialistų pastangų poveikį. Nors naudojantis įžvalgomis susiformavusiomis strategijomis ir technologiniais ištekliais yra svarbus šio visuomenės sveikatos laipsnio komponentas, visuomenės sveikatos magistro programos studentai taip pat įgis pasaulinio lygio, nesenstančias žinias apie visuomenės sveikatos pagrindą.

ATSU užsidirbdami magistro laipsnį visuomenės sveikatos srityje, turėsite visus reikalingus išteklius, kad jūsų karjera būtų tęstinis viename integruotame visuomenės sveikatos lygyje.

Fakultetas

ATSU aukštesniųjų sveikatos studijų kolegija (CGHS) dėstytojai turi daugybę akademinių ir darbo sričių visuomenės sveikatos srityje, ir visi turi doktorantūros laipsnius. Jų akademinės sritys yra įdomios: galimybė naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis, darbo jėgos klausimai, vandens trūkumo poveikis, prevencinė sveikatos priežiūra, sveikatos skirtumai, traumų prevencija, motinų ir vaikų sveikata, sveikatos politika ir kultūriniai skirtumai.

ATSU-CGHS fakultetas ir darbuotojai yra skirti jūsų sėkmei, taip pat siūlomos išsamios studentų paslaugos, įskaitant konsultavimą, konsultavimą, karjeros paslaugas ir techninę pagalbą.

Kėdė

Mary-Katherine Smith, DrPH, MPH, MCHES, CPH, COI yra Universiteto absolventų sveikatos studijų absolventų kolegijos Visuomenės sveikatos magistro katedros vedėja ir docentė.

Dr. Smithas yra visuomenės sveikatos mokslų daktaras, akcentuojantis socialinius ir elgesio mokslus iš Šiaurės Teksaso Sveikatos mokslų centro universiteto Fort Vortoje, kaimo visuomenės sveikatos magistro iš Teksaso A

Dr Smith turi didelę patirtį epidemiologijos, programų planavimo, bendruomenės sveikatos ir pasirengimo visuomenės sveikatai srityse; turintis patirties dirbant ne pelno sektoriuje, vyriausybės sektoriuje ir akademinėje bendruomenėje. Ji mokė internete nuo 2007 m., Baigė ir gavo savo internetinį mokymo pažymėjimą iš LERN "Sloan-C", COI, ir šiuo metu rengia kursus "Kokybės klausimai".

Prieš tam, kad tapti akademiniu dieniniu laiku, dr. Smithas buvo pirmasis pilnas darbo dienos pandemijos programų planuotojas Teksaso valstijoje Dalaso apskrities sveikatos ir žmonių tarnybose. Pagrindinės veiklos sritys - esamų sezoninio gripo stebėjimo sistemų stiprinimas, bendruomenių lyderių ugdymas sukuriant paskaitas ir programas bei teikiant konsultacines paslaugas agentūroms, kuriant savo veiklos tęstinumą ir veiklos planų tęstinumą. Prieš dirbo Dallas apygardoje, ji dirbo bendruomenės sveikatos palaikymo organizatoriumi katalikų labdaringoms organizacijoms Fort Vorte vyskupijoje, daugiausia dėmesio skirdama bendruomenės sveikatos ugdymui ir informavimui.

Dr Smith paskelbė keletą mokslinių tyrimų straipsnių apie pandemijos planavimą ir pasirengimą ekstremalioms situacijoms bei socialinę žiniasklaidą, skirtą ugdyti įvairaus pobūdžio gyventojus; Ji taip pat reguliariai rengia nacionalines konferencijas apie kaimo sienų sveikatos problemas, sveikatos apsaugą, socialinę žiniasklaidą ir vandens trūkumą kaip visuomenės sveikatos problemą, įskaitant pristatymus Amerikos visuomenės sveikatos asociacijoje ir Nacionalinėje kaimo sveikatos asociacijoje. Ji tarnavo kaip Amerikos Amerikos širdies asociacijos nacionalinis atstovas ir buvęs Amerikos širdies asociacijos "Cultural Health Initiatives Tarrant" apygardos darbo grupė. Ji yra Nacionalinės kaimo sveikatos asociacijų vyriausybės patariamosios tarybos, Nacionalinės kaimo sveikatos asociacijos Sveikatos akcijų valdybos narė, ir tarnauja Visuomenės sveikatos švietimo komiteto mokyklų ir programų asociacijoje, įvairovės ir įtraukties komitete bei geriausios praktikos pedagogikos pakomitetyje. Ji taip pat yra CPH klausimyno rašytojas.

Dr Smith mokslinių tyrimų interesai apima kultūros sveikatos skirtumus, kaimo / pasienio sveikatos klausimais, motinos ir vaiko sveikata, visuomenės sveikatos pasirengimu ir specialių medicinos poreikių gyventojų.

Savo laisvalaikiu ji džiaugiasi žirgais ir keliauja. Dr Smithas gyvena Teksase su šeima.

Mokymo planas

Interneto magistras "Visuomenės sveikatos studijų programa" teikia išsamų mokymą, kuris sukuria lyderius, kurie yra visiškai pasirengę spręsti visuomenės sveikatos priežiūros problemas. Visi pagrindiniai kursai yra mokomi ATSU išskirtiniame doktorantūros lygmenyje, įskaitant buvusius aukščiausius nacionalinius tarnautojus, pramonės lyderius ir visuomenės sveikatos akademinius novatorius.

ATSU "Graduate Health Studies" koledžas siūlo platų mokymą, integruotą internetinį mokymą, nukreiptus skaitymus, el. Pašto ir pokalbių kambario sąveiką. Universiteto misija pagrįsta, pagal kontekstą orientuota mokymo programų projekcija įvertina studentų mokymąsi naudojant autentiškus įterptus įvertinimus.

Sužinokite daugiau apie mokymo programas ir kursų galimybes mūsų svetainėje.

Priėmimo sąlygos

ATSU garsus internetinės visuomenės sveikatos programos magistras pripažįsta visuomenės sveikatos specialistus, turinčius įvairų išsilavinimą, darbo istoriją ir gyvenimo patirtį. Kvalifikuoti kandidatai demonstruoja gebėjimą vykdyti griežtą akademinių studijų baigimo kursą ir užimti vis svarbesnes pareigas visuomenės sveikatos srityje.

Pareiškėjai privalo pateikti oficialų kvalifikacinį laipsnį suteikiančios įstaigos stenogramą, kuriame pateikiama:

  • Akredituota aukštojo mokslo akreditavimo tarybos pripažinta universiteto bakalauro laipsnis.
    • Pareiškėjai, baigę universitetą už JAV ribų, gali tekti atlikti laipsnio lygiavertiškumo vertinimą.
  • Kvalifikacinio laipsnio institucijos minimalus bendrasis vidurkis 2,5 (4,0 balo).

Studentams, kurie naudojasi VA pranašumais, privalo būti išspausdintos visos institucijos.

Pareiškėjai, baigę universitetą už JAV ribų, gali tekti atlikti laipsnio lygiavertiškumo vertinimą.

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, jums reikia įrodyti anglų kalbos įgūdžius, kai kreipiatės į AT Still universiteto aukštojo mokslo studijų kolegiją per TOEFL egzaminą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

A.T. Still University (ATSU) is the founding institution of osteopathic healthcare, established in 1892 by Andrew Taylor Still. As a leading health sciences university, ATSU is comprised of two campus ... Skaityti daugiau

A.T. Still University (ATSU) is the founding institution of osteopathic healthcare, established in 1892 by Andrew Taylor Still. As a leading health sciences university, ATSU is comprised of two campuses (Kirksville, Mo., and Mesa, Ariz.) on more than 200 acres with six prestigious schools. Learning environments include residential and online healthcare related graduate degrees as well as community-based partnerships worldwide. ATSU has more than 700 employees dedicated to its not-for-profit mission and an average annual enrollment of over 3,100 students from 35 countries. Skaityti mažiau