Visuomenės sveikatos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Naudodamiesi šiuolaikiškais žaibo keliais ir technologijomis, pačios nutolusios pasaulio kampelės gali atrodyti taip pat arti, kaip artimiausios durys. Ir kartu su šiomis įdomiomis galimybėmis sustiprinti kontaktą tenka rimta atsakomybė apsaugoti mūsų visuomenės sveikatą.

Niekas nemėgsta galvoti apie nepaprastas visuomenės sveikatos problemas, tokias kaip SARS ir Zika virusas, tačiau jie tikrai atsitiks. Kai jie daro, mes turime būti kuo labiau pasirengę valdyti jų padarinius. Padedami, apmokyti specialistai - kažkas panašaus į jus - reikalingi norint paspartinti, reaguoti ir ginti mūsų bendruomenes nuo šių grėsmių mūsų kolektyvinei saugai.

"Goodwin" karjeros kryptinga visuomenės sveikatos programa, kurią moko pramonės turinio ekspertai, suteiks jums žinių ir įgūdžių, kurių jums reikės išsiskirti šioje kritiškai svarbioje srityje.

Gavvinas, skirtingai nuo daugelio kitų visuomenės sveikatos programų valstybėje, siūlo išsamų mokymą, kuris baigs pamokas įvairiems karjeros etapams. Dienines ar vakarus galite praleisti užsiėmimus, kursyvus galima rasti hibridiniame internetiniame / universitetiniu formatu, kuris suteikia jums lankstumo, kurio reikia norint užbaigti savo laipsnį, neuždarius savo gyvenimo.

Daugiau nei bet kada mums reikalingi apmokyti specialistai, galintys reaguoti į visuomenės sveikatos krizes, infekcinių ligų protrūkius ir lėtinių ligų epidemijas, pvz., Diabetą ir nutukimą. Gausite sveikatos intervencijas, kaupsite ir analizuosite duomenis, teikiate konsultacijas ir paramą bei padėsite prijungti asmenis prie sveikatos gerinimo organizacijų. Baigus mūsų visuomenės sveikatos bakalauro studijų programą, būsite pasirengę dirbti ligoninėse, mokslinių tyrimų įstaigose ir sveikatos priežiūros įstaigose.

Ar esate pasirengęs padėti kurti geresnį, saugesnį ir sveikesnį pasaulį?

Visuomenės sveikatos absolventai gali ieškoti karjeros kaip:

 • Bendrijos sveikatos priežiūros darbuotojas
 • Pasirengimo nelaimėms koordinatorius
 • Aplinkos sveikatos specialistas
 • Sveikatos pedagogas
 • Sveikatos specialistas
 • Visuomenės sveikatos programos koordinatorius
 • Asistentas mokslininkams

Visuomenės sveikatos programos rezultatai

Studentai studijuoja biologinę statistiką, epidemiologiją, visuomenės sveikatos politiką ir administravimą, pasaulinę sveikatos būklę ir supras vietos, valstybines, federalines ir pasaulines visuomenės sveikatos sistemas.

Sėkmingai baigus visus visuomenės sveikatos programos reikalavimus, absolventai galės:

 1. Taikyti bendrojo lavinimo kursų žinias, įgūdžių analizę, tyrimus ir kritinį mąstymą visuomenės sveikatos teorijai ir praktikai.
 2. Taikyti žinias apie visuomenės sveikatos problemas rengiant gyventojų sveikatos gerinimo strategijas.
 3. Nustatyti ir įvertinti gyventojų socialinius sveikatos veiksnius.
 4. Kurti kultūrinę kompetenciją ir suprasti kultūros vertybių įtaką sveikatai ir visuomenės sveikatos paslaugų naudojimą.
 5. Suprasti ir analizuoti vietos, valstybinių ir federalinių įstatymų, nuostatų ir standartų poveikį visuomenės sveikatos praktikai.
 6. Įvertinkite gyventojų duomenis naudodami epidemiologinius metodus.
 7. Taikyti su sveikata susijusias teorijas, kurios skatina sveikatos priežiūros elgsenos pokyčių intervencijas ir programas.
 8. Naudokite mokslinius tyrimo metodus, skirtus įvertinti sveikatos skatinimo, ligų profilaktikos programų efektyvumą.

Darbus galite gauti su visuomenės sveikatos laipsniu

Kolegijos laipsnis turėtų būti puiki karjera.

Norint rasti sėkmės šiuolaikinėje darbo rinkoje, reikia įgyti laipsnį, skirtą karjeros, reikalingos norint dirbti. Mūsų karjera orientuoto laipsnio ir sertifikatų programos paruošia jums įgūdžius ir kompetencijas, reikalingus sėkmingai dirbti įvairiose pramonės šakose.

Mūsų karjeros tarnybų komanda ir platus darbdavių tinklas yra čia, kad suteiktų jums karjeros įdarbinimo ir konsultavimo paramą - nemokamai, amžinai.

Darbo ieškantiems asmenims, turintiems teisingą švietimo ir patirties derinį, yra daugybė sveikatos priežiūros paslaugų. Goodwin College visuomenės sveikatos programos absolventai gali rasti karjerą ir profesijas, kurias jiems patinka:

 • Vaiko vystymosi specialistas
 • Bendrijos sveikatos mokymo koordinatorius
 • Bendrijos sveikatos priežiūros darbuotojas
 • Švietimo koordinatorius
 • Sveikatos pedagogas
 • Sveikatos specialistas
 • Visuomenės sveikatos pedagogas

Lankstus visuomenės sveikatos laipsnis

Jūs nusipelno koledžo, kuris siūlo klases pagal savo tvarkaraštį. "Goodwin" rasite klasių laikus, kurie tinka jūsų tvarkaraščiui ir tenkina jūsų poreikius. Skirtingai nuo daugelio kitų visuomenės sveikatos universitetų "Goodwin", mes visi siekiame patogumo.

 • Visuomenės sveikatos klasės siūlomos dienomis, vakarais ir savaitgaliais.
 • Visuomenės sveikatos klasės yra prieinamos universitetuose, internetu ir hibridiniu formatu.
 • Klasės siūlomos standartiniu 15 savaičių formatu.

Atkreipkite dėmesį: kiekvienas kursas ir semestras gali skirtis ir gali būti keičiamas bet kuriuo metu. Susisiekite su mumis, jei norite gauti daugiau informacijos apie šios programos lankstumą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Goodwin College is an innovative learning community that empowers hard-working students to become sought-after employees.

Goodwin College is an innovative learning community that empowers hard-working students to become sought-after employees. Skaityti mažiau