Read the Official Description

Laikykite visuomenę geromis rankomis

Padedame asmenims ir bendruomenėms gyventi saugiai, ilgai, sveiki ir produktyviai gyventi, vykdydami ligų prevenciją, sveikatingumo skatinimą ir pasirengimą ekstremalioms situacijoms.

Būti problemos sprendėju

Colby-Sawyer " visuomenės sveikatos programa atneša jums akis į akį sudėtingus klausimus, kurie turi įtakos gyventojų sveikatai ir paveikia pažeidžiamas gyventojų grupes. Sužinokite apie procesus, požiūrį ir intervencijas, apsaugančias žmonių sveikatą, taip pat socialinius, ekonominius, elgsenos, biologinius ir aplinkos veiksnius, kurie turi įtakos sveikatai ir prisideda prie skirtumo.

Epidemiologijos kursus; senstanti sociologija; asmens sveikata ir sveikata; psichikos sveikatos sistemas Jungtinėse Amerikos Valstijose; ir tvarumą bei statistinius duomenis apie išsamų visuomenės sveikatos švietimą.

Tinklas su kitais valstybe, kurie domina visuomenės sveikata, dalyvaujant Colby-Sawyer narystę NH visuomenės sveikatos asociacijoje .

Tyrimų, rinkti ir analizuoti duomenis vyresnio "Capstone" projekto metu, kad būtų nuodugniai išnagrinėta ir įvertinta jūsų pasirinkta visuomenės sveikatos problema; temos apima smurtą koledžo miesteliuose, paauglių nėštumą, skiepijimą nuo gripo koledžo amžiaus studentams ir choleros epidemiją po žemės drebėjimo Haityje.

Įdėkite savo klasėje žinių ir mokslinių tyrimų įgūdžius į veiklą, reikalaujamą stažuotės klinikinėse sąlygose arba vyriausybės visuomenės sveikatos agentūrai.

Mažosios sveikatos studijos

Ištyrinėkite svarbius sveikatos priežiūros klausimus ir kritiškai mąskite apie sveikatos priežiūros ateitį, naudodamiesi sveikatos studijų, biologijos, visuomenės sveikatos ir socialinių mokslų kursais. Sveikatos studijų dalykai papildo įvairias su sveikata nesusijusias didžiųjų įmones ir siūlo papildomas karjeros galimybes kartu su mūsų verslo, aplinkosaugos, humanitarinių mokslų, gamtos mokslų, socialinių mokslų ir švietimo skyrių programomis.

Program taught in:
Anglų

See 1 more programs offered by Colby-Sawyer College »

Last updated July 1, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date