Visuomenės sveikatos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Laikykite visuomenę geromis rankomis

Padedame asmenims ir bendruomenėms gyventi saugiai, ilgai, sveiki ir produktyviai gyventi, vykdydami ligų prevenciją, sveikatingumo skatinimą ir pasirengimą ekstremalioms situacijoms.

Būti problemos sprendėju

Colby-Sawyer " visuomenės sveikatos programa atneša jums akis į akį sudėtingus klausimus, kurie turi įtakos gyventojų sveikatai ir paveikia pažeidžiamas gyventojų grupes. Sužinokite apie procesus, požiūrį ir intervencijas, apsaugančias žmonių sveikatą, taip pat socialinius, ekonominius, elgsenos, biologinius ir aplinkos veiksnius, kurie turi įtakos sveikatai ir prisideda prie skirtumo.

Imtis epidemiologijos kursų; senėjimo sociologija; asmeninė sveikata ir sveikata; psichikos sveikatos sistemas; ir tvarumo bei statistikos apie gerai suapvalintą visuomenės sveikatos ugdymą.

Tinklas su kitais valstybe, kurie domina visuomenės sveikata, dalyvaujant Colby-Sawyer narystę NH visuomenės sveikatos asociacijoje .

Tyrimų, rinkti ir analizuoti duomenis vyresnio "Capstone" projekto metu, kad būtų nuodugniai išnagrinėta ir įvertinta jūsų pasirinkta visuomenės sveikatos problema; temos apima smurtą koledžo miesteliuose, paauglių nėštumą, skiepijimą nuo gripo koledžo amžiaus studentams ir choleros epidemiją po žemės drebėjimo Haityje.

Įdėkite savo klasėje žinių ir mokslinių tyrimų įgūdžius į veiklą, reikalaujamą stažuotės klinikinėse sąlygose arba vyriausybės visuomenės sveikatos agentūrai.

Mažosios sveikatos studijos

Ištirti svarbius sveikatos priežiūros klausimus ir kritiškai apsvarstyti sveikatos priežiūros ateitį per sveikatos studijų, biologijos, visuomenės sveikatos ir socialinių mokslų kursus. Smulkios sveikatos studijos papildo daugelį su sveikata nesusijusių didžiųjų bendrovių ir siūlo papildomas karjeros galimybes kartu su programomis mūsų verslo, aplinkosaugos, humanitarinių, gamtos mokslų ir socialinių mokslų bei švietimo departamentuose.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Colby-Sawyer is a dynamic and innovative liberal arts and sciences college located in the scenic Lake Sunapee Region of central New Hampshire. During their college careers, 100 percent of our students ... Skaityti daugiau

Colby-Sawyer is a dynamic and innovative liberal arts and sciences college located in the scenic Lake Sunapee Region of central New Hampshire. During their college careers, 100 percent of our students participate in one or more internships in their fields of study. They also create Learning Portfolios, in which they demonstrate their ongoing progress and achievement. All of our students conclude their senior year with a Capstone project, in which they develop and demonstrate a deeper body of knowledge in their academic major. Skaityti mažiau