Visuomenės sveikatos bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

 • Pasirinkite pasirenkamą studijų sritį, pvz., Bendruomenės mitybą, vietines sveikatos, šeimos ir lyčių problemas, sveikatos valdymą ir bendras psichologijos studijas.
 • Užpildykite 180 valandų profesionalių stažuočių tiek Australijoje, tiek užsienyje, kad įgytumėte realios patirties ir verslo kontaktų.
 • Paruoškite sveikatos priežiūros ir skatinimo, politikos kūrimo, epidemiologijos, rizikos valdymo ir ligų prevencijos karjerą.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Šis kursas suteikia lankstumo sutelkti savo studijas tose srityse, kurios atitinka karjeros galimybes. Jūs pasirinksite penkis pasirenkamus vienetus iš sričių, kuriose yra bendruomenės mityba, vietinės sveikatos, šeimos ir lyčių klausimai, sveikatos vadyba ir bendrosios psichologijos studijos. Galite pasirinkti pritaikyti tolesnės studijos programą ir karjerą kaip registruotas aplinkos sveikatos pareigūnas arba profesinės sveikatos ir saugos pareigūnas.

Šio kurso metu baigsite 180 valandų profesinės praktikos. Tai suteikia jums galimybę dirbti kartu su pramonės specialistais ir prisidėti prie realių projektų. Jie gali būti užbaigti didmiesčių ir regioninių vietovių Kvinslande arba užjūrio regionuose. Neseniai mūsų studentai buvo įtraukti į nevyriausybines organizacijas, tokias kaip Vėžio taryba ir Širdies fondas, prevencinės sveikatos priežiūros tarnybos, bendruomenės ir advokatų grupės, ir tarptautiniu mastu su mūsų partneriais Vietname, Kambodžoje ir Indijoje.

Biologinių, socialinių, kultūrinių, ekonominių ir fizinių veiksnių, kuriais grindžiama bendruomenės sveikata, supratimas gali būti taikomas daugeliui sveikatos sričių. Jus mokys specialistai, turintys medicinos, slaugos, mokslinių tyrimų, politikos kūrimo ir sveikatos priežiūros paslaugų valdymo patirtį. Mūsų absolventai yra strateginiai mąstytojai, kurie gali taikyti savo žinias kurdami naujoviškus sprendimus, kurie sukuria geresnę sveikatą ir gyvenimo kokybę visiems.

Ko tikėtis

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistai supranta, kaip tokie veiksniai kaip lytis, socialinė ir ekonominė padėtis bei galimybė gauti išsilavinimą gali turėti įtakos sveikatai. Jie taiko šias žinias, kad sukurtų ir įgyvendintų sveikatos programas, paslaugas ir politiką, kuri pagerintų visų gyventojų sveikatą ir gerovę. Jie gali specializuotis užkertant kelią ligų plitimui, skatinant sveikatos paslaugas, kuriant politiką ir praktiką, užtikrinančią sąžiningas ir teisingas sveikatos sistemas, kuriant saugesnę darbo aplinką, tiriant tvarią aplinkosaugos praktiką, propaguojant mažumų grupes arba skatinant bendruomenes priimti sveiką gyvenimo būdą.

Dviem laipsniais

Galite dar labiau išplėsti savo karjeros galimybes, suporuodami šį laipsnį su vienu tokioje papildomoje srityje, kaip slauga, žmogaus paslaugos ar profesinis bendravimas.

114252_Image415589843986_eb175bed0b_o.jpg

Karjeros rezultatai

Daugelis absolventų dirba vietiniuose, valstybiniuose ar nacionaliniuose sveikatos skyriuose. Jų vaidmuo gali būti skiriamas sveikatos švietimui ir skatinimui, politikos formavimui, epidemiologijai, rizikos valdymui ir ligų prevencijai. Absolventai taip pat gali dirbti nevyriausybinėse ir bendruomeninėse organizacijose arba kaip projektų vadovai tarptautinėse sveikatos agentūrose.

Užbaigdami tolesnius tyrimus, pavyzdžiui, diplomą ar magistro laipsnį, galite specializuotis ligų kontrolėje; sveikatos skatinimas; sveikata, sauga ir aplinka; arba sveikatos vadyba.

Profesinis pripažinimas

Absolventai gali tapti Australijos visuomenės sveikatos asociacijos ir Australijos sveikatos skatinimo asociacijos nariais.

Galimos karjeros galimybės

 • Administratorius
 • Bendrijos sveikatos specialistas
 • Bendrijos darbuotojas
 • Epidemiologas
 • Vyriausybės pareigūnas
 • Sveikatos pedagogas
 • Sveikatos apsaugos pareigūnas
 • Namų ekonomistas
 • Informacijos pareigūnas
 • Vadybininkas
 • Politikos pareigūnas
 • Projekto vadovas
 • Visuomenės sveikatos pareigūnas
 • Visuomenės sveikatos programos vadovas

114245_Image10GPCampuspicture_3000Wx1373H.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates in ... Skaityti daugiau

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates include eight Rhodes Scholars, five of these awarded in the past six years. Skaityti mažiau
Brisbenas , Kelvinas Grovas + 1 Daugiau Mažiau