Visuomenės sveikata, MSPH

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apibūdinimas:

Mokslo magistras visuomenės sveikatos srityje yra 42 kreditų valandų absolventų programa, skirta studentams suteikti pagrindinių žinių ir mokslinių tyrimų įgūdžių, reikalingų įrodymais pagrįstos visuomenės sveikatos gerinimui. Viduje MSPH yra du takeliai. Pasaulio sveikatos kelias supažindina studentus su sveikatos problemomis pasaulinės bendruomenės kontekste, suteikiant studentams teorijos, mokslinių tyrimų ir taikomųjų dalykų tiek JAV, tiek tarptautinėse aplinkose. Biostatistikos stebėjimas suteikia studentams mokymus tiek įvadinėje, tiek pažangiose biostatistinėse srityse - taikant įvairius analizės metodus analizuojant visuomenės sveikatos duomenis.

Priėmimas:

Bakalauro laipsnis iš akredituotos kolegijos ar universiteto, kurio baigiantis GPA yra 3,2. Studentai, kurie dalyvaus plataus masto bakalauro studijų ir darbo patirties srityse, bus svarstomi priimant į darbą. Kandidatai bus paprašyti paskelbti paraišką programos takeliui ir bus vertinami pagal tą taką. GRE balai ir asmeninė informacija yra reikalaujama priėmimo. Biostatistikos takui reikalingas minimalus GRE kiekybinis balas 50 procentilių arba geresnis. Norint įstoti į universitetą reikia minimalaus TOEFL balo - 100.

Neakivaizdinė studija

Neprivaloma studija yra priimtina; Tačiau laiko baigimo laipsnis priklauso nuo turimų kursų pasiūlymų ir kursų skaičiaus. Studijų baigimo terminas yra 7 metai.

Finansinė parama

Ribotos tarnybos finansinė parama teikiama kaip antrosios pakopos studijos ir stipendijų kreditai studentams, įstojusiems į magistro ir doktorantūros programas. Finansinė pagalba nustatoma remiantis nuopelnais.

Papildomą informaciją apie absolventų finansinę pagalbą galite rasti adresu https://graduateadmissions.syr.edu/funding/.

Pervesti kreditą

Ne daugiau kaip 30 procentų kreditų, įskaičiuotų į magistro laipsnį Sirakūzų universitete, gali būti pervedami iš kitos institucijos, jei kreditai yra neatskiriama studijų programos dalis.

Laipsnis

MS, 42 kreditų valandos

Studentų mokymosi rezultatai

1. Įvertinkite gyventojų sveikatą, taikydami biologinius, aplinkos, elgesio ir socialinius veiksnius

2. Poveikis teigiamiems sveikatos pokyčiams atliekant mokslinius tyrimus, politikos analizę ir įrodymais pagrįstą sveikatos programavimą

3. Atlikti nepriklausomus, originalius, konkretiems disciplinos moksliniams tyrimams

4. Taikyti analizės metodus visuomenės sveikatos duomenims (biostatistikos stebėjimui)

5. Apibūdinkite sveikatos problemas, susijusias su pasauline bendruomene, suteikiančia studentams teorijos, mokslinių tyrimų ir taikomųjų dalykų tiek JAV, tiek tarptautinėse aplinkose (pasaulinė trasa)

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Falk College brings together Syracuse University’s professional programs in Human Development and Family Science, Food Studies, Marriage & Family Therapy, Public Health, Nutrition Science & Di ... Skaityti daugiau

Falk College brings together Syracuse University’s professional programs in Human Development and Family Science, Food Studies, Marriage & Family Therapy, Public Health, Nutrition Science & Dietetics, Social Work, and Sport Management in an environment of cross-disciplinary teaching, research, practice, and service. Skaityti mažiau