Vieneri metai - psichologijos medicinos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apsilankykite programos svetainėje

Mokslinis pagrindas patyrusiems specialistams be pirmojo universitetinio laipsnio

Holistinė, moksliškai ir įrodymais pagrįsta, pagrįsta magistro programa patyrusiems papildomos medicinos sektoriaus specialistams. Tiems, kurie turi didelę profesinę patirtį ir atsakingą vadovavimą bei nori pateikti savo praktinę veiklą su moksliniu pagrindu.

Pagrindinių kompetencijų ugdymas | Magistro laipsnis per nuotolinį mokymąsi

Sistemingas jau egzistuojančių profesinių kompetencijų ir jų pagrindų plėtimas per teorinio, praktiniam turinio ir metodų supratimui, akcentuojant klasikinius ir šiuolaikinius psichologinės medicinos supratimus ir metodus. Šiuolaikinių komunikacijos priemonių naudojimas nuotolinio mokymosi forma.

Ateities tendencijos ir tyrimų temos Psichologinė medicina ir psichinė sveikata

Įgijus reikiamus medicinos pagrindus, nagrinėjami dabartiniai tyrimai ir išsamios temos. Kritinis mąstymas ir mokslinis pagrindas leidžia sąmoningai naudoti ir toliau plėtoti žinias ir įgūdžius, taip pat įgyti naujų perspektyvų.

128154_09.jpg

Kam skirta ši magistro programa?

Magistrantūros programa skirta esamiems ir būsimiems sveikatos priežiūros / papildomos medicinos srities profesionalams. Tai apima gydytojus, slaugos specialistus, paramedicinos darbuotojus, pakaitinius sveikatos priežiūros paslaugų teikėjus, psichologus, farmakologus, socialinius darbuotojus, priežiūros darbuotojus ir aspirantus, siekiančius asocijuotų disciplinų studentus.

Išmokti nuotolinio mokymosi programos koncepciją

Didelis praktinis tinkamumas Naujoviškas nuotolinis mokymasis | Individuali ir kompetentinga studentų parama | Nėra fizinio buvimo

Psichologinės medicinos ir psichinės sveikatos magistrantūros mokymosi koncepcijai būdingas didelis atitikimas praktikai aktualiam turiniui, taip pat novatoriški mokymo ir mokymosi metodai. Gryno nuotolinio mokymo kurso sudarymas reiškia optimalų orientavimąsi į tikslinės grupės poreikius.

Vadovaujamas savarankiškas mokymasis, individuali pagalba studentams ir e. Mokymosi būdai suteikia studentams galimybę mokytis nepriklausomai nuo laiko ir vietos, orientuojantis į savo profesinius reikalavimus ir poreikius.

Šiuolaikinių el. Mokymosi komponentų naudojimas garantuoja interaktyvų mokymąsi studentams, aiškų abstraktaus turinio pristatymą ir aptarimą. Interaktyvūs internetiniai seminarai ir diskusijos virtualioje erdvėje skatina teorinių principų ir metodų integraciją į profesinę praktiką. Naudojant virtualią mokymo programą internetinės mokymosi platformos pavidalu, galima lanksčiai ir tinklui pritaikyti žinias, kurias galima optimaliai keisti ir pritaikyti atsižvelgiant į individualius mokymosi poreikius ir pažangą.

Visų interaktyvių tiesioginių pasiūlymų, tokių kaip internetiniai seminarai ar internetinės paskaitos, įrašai ir visa elektroninė mokymosi medžiaga palengvina žinių valdymą ir asinchroninį mokymąsi mokinių grupėje, turinčioje skirtingas profesines sąlygas ir laisvę. Be to, tai reiškia paprastesnę, nuo laiko ir vietos nepriklausomą dokumentaciją ir mokymo turinio kartojimą.

128155_01.jpg

Pagrindinis programos dėmesys

Magistrantūros programos turinys ir struktūra palaiko įrodymais pagrįstą psichologinės medicinos supratimą. Pradedant nuo įvado iki pagrindų apie programą, sistemingai dalijamasi psichologinės medicinos turiniu ir kompetencijomis, kai vienas po kito einančių modulių tikslas yra analitiškai susieti su ankstesniame modulyje įgytomis žiniomis, kad jos galėtų būti integruotos sekančiam moduliui suprasti.

Atsižvelgiant į profesinius reikalavimus ir atsakomybės sritis, studentai įgyja patikimą teorinį pagrindą ir susijusius įgūdžius psichologijos medicinos srityje.

Fokusavimo sritys

Vienerių metų magistro programos turinys yra pagrįstas šiais šešiais pagrindiniais punktais:

  • Mokslinio darbo pagrindai
  • Įvadas į psichinę sveikatą
  • Psichologinės psichinės sveikatos intervencijos
  • Neurologija
  • Mityba ir psichinė sveikata
  • Hormoninė ir imuninė sistema

Magistrantūros programos "Psichologinė medicina / psichinė sveikata" mokymai

128153_pitakia.png

Daugiau informacijos galite rasti mūsų svetainėje

www.alp-lehrinstitut.de

ir mūsų ALP portale:

https://portal.akademisches-lehrinstitut-psychologie.de/register

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The ALP Akademisches Lehrinstitut für Psychologie GmbH offers modern, creative and innovative distance learning courses and further education in the field of psychology. And this for more than 14 year ... Skaityti daugiau

The ALP Akademisches Lehrinstitut für Psychologie GmbH offers modern, creative and innovative distance learning courses and further education in the field of psychology. And this for more than 14 years. Online Master's programs with practical relevance and skilful didactics. Exciting, scientific and practice-oriented at the same time. In exceptional cases, professionals have the opportunity to be admitted to the Master's programmes without a first degree (without a Bachelor's degree). Skaityti mažiau