Siūloma Autorius: College Humanitarinių ir socialinių mokslų

Apžvalga

Paruoškite vadovauti visuomenės sveikatos priežiūros srityje
Jei norėtumėte dirbti lyderio vaidmenyje viešojo sektoriaus sveikatos priežiūros organizacijoje, Grand Canyon universiteto (GCU) viešojo administravimo magistras, akcentuojantis sveikatos priežiūros vadybos laipsnį, yra būdas įgyti kritinę įžvalgą šioje dinaminėje srityje. Humanitarinių mokslų kolegija ir socialiniai mokslai sukūrė šią programą, kad galėtumėte išnagrinėti principus ir modelius, kaip pripažinti, analizuoti ir išspręsti etikos dilemas sveikatos srityje. Teisinės atsakomybės, darbo vietos saugumo ir sveikatos priežiūros įstaigos pareigos užtikrinti apsaugą nuo sužalojimo pacientams, jų šeimoms ir darbuotojams yra temos, kurios yra nagrinėjamos. Be to, jūs išnagrinėsite praktinius finansinės analizės įgūdžius, kurie yra nedelsiant taikomi sveikatos priežiūros sektoriuje.

Kai įstojatės į viešojo administravimo magistro laipsnį, akcentuosite sveikatos priežiūros vadybos laipsnį, turėsite galimybę išsamiai išnagrinėti visuomenės sveikatos modelius, įskaitant jų teisinę ir bendrą atsakomybę toliau dirbti ir teikti paslaugas visuomenei. Be konkrečių su visuomenės sveikata susijusių temų, taip pat galite ištirti etinių sprendimų priėmimą sveikatos priežiūros srityje ir tarnybos vadovo vaidmenį.

laipsnis Rezultatai

Ištirti viešai finansuojamas institucijas
Kursų kūrimas pagal MPA programą leidžia taikyti administracinius įgūdžius lyderystės, žmogiškojo kapitalo plėtros, politikos ir valdymo srityse viešojo sektoriaus sveikatos priežiūros srityje. Taip pat galite sukurti visapusišką šiuolaikinių sveikatos priežiūros modelių supratimą iš finansinių, ekonominių, kokybės, prieigos ir neatitikimo perspektyvų. Iš šios plačios perspektyvos galite pradėti apibrėžti savo vaidmenį ir perspektyvą kaip sveikatos priežiūros sistemos administratorių. Jūs taip pat turite galimybę ištirti savo galimybes ir apibrėžti savo potencialą, kad galėtumėte būti sistemingo sveikatos priežiūros srities tobulinimo lyderiu, atsižvelgiant į šių varomųjų veiksnių pokyčius.

Ką Jūs išmoksite

Gauti žinių visuomenėje
Kursų tema apima tyrimą:

  • Žmogiškojo kapitalo vystymas ir valdymas, taip pat sveikatos priežiūros įstaigų ir funkcijų administravimas
  • Viešojo sektoriaus pajamos ir išlaidų struktūros
  • Sveikatos priežiūros modeliai, kuriuose nagrinėjamos finansinės, kokybės ir prieinamumo problemos
  • Platus sveikatos priežiūros, vyriausybės ir viešojo finansavimo tyrimas
  • Lyderio potencialo ir nuolatinio sveikatos priežiūros gerinimo galimybių tyrimas
  • Finansų analizė sveikatos priežiūros sektoriuje
  • Vyriausybės ekonominės politikos vaidmuo socialinėje teisingumo ir rinkos nepakankamumo sąlygomis
  • Ekonominiai kintamieji, kurie įtakoja sveikatos priežiūros įstaigų veiklos rezultatus ir rezultatus

Karjera Rezultatai

Nustatykite savo vaidmenį visuomenės sveikatos srityje
GCU MPA padeda jums pasirengti karjerai, dirbančiam viešajame sektoriuje, su sveikatos priežiūros sistemomis. Jūs turite galimybę užginčyti nustatyti ir teikti sprendimus dėl unikalių problemų, su kuriomis susiduria viešojo sektoriaus sveikatos priežiūros organizacijos šiandien.

programa vietos

Prisijunges
Vykdykite "Grand Canyon" universiteto naujos kartos švietimą su internetiniu laipsniu. Uždirbti savo laipsnį su patogumo ir lankstumo internetinius kursus, kurie leidžia jums mokytis bet kuriuo metu, bet kur. GCU siūlo labiausiai patyrusių lyderio teikiant Online programos. Dieninio fakulteto nariai ir visiškai apmokyti adjunktas instruktoriai, įrengta stiprių akademinių sluoksnių ir praktinę patirtį savo srityse, remti jums kiekvieną žingsnį kelyje. Sukurta su karjeros orientuota profesionali omenyje, mūsų interneto klasių teikti intymią aplinką, kuri skatintų sudominti ir sudėtingas diskusijas. Pasirinkite iš programų visoje mūsų skirtingų kolegijų, didelės paklausos užimtumo srityse. Klasės pradėti dažnai.

Vakaras
Didžiojo Kaniono universiteto vakarietiškos programos patenkina darbo profesionalų poreikius, kurie nori mokytis asmeniškai. Mūsų naktiniai klases susitikti tik kartą per savaitę ir pasiūlyti bendravimą ir diskusijas tipiškas kolegijoje klasėje. Naktiniai klasės yra skirtos tam tikrą skaičių studentų, teikti šiltą ir puoselėjant aplinką, kuri palaiko įdomūs. Be vakaro kohortos, jūs pažangą per jūsų studijų programą su tais pačiais karjeros bendraminčių klasiokais, suteikiant galimybę tinklo ir sukurti santykius, peržengiančius klasėje. Klasės pradėti dažniau įvairiose vietose, įskaitant mūsų pagrindinis miesteliu.

Informacijos apie internetą ir vakarą atskleidimas

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 25 daugiau kursų Grand Canyon University »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date