Vertimo medicinos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

MTM programa yra intensyvūs kursų darbai UC Berkeley ir UCSF, taip pat praktiniai projektai. Mokymo programa parengta pagal tris pagrindines turinio temas:

 • Inžinerija
 • Klinikiniai poreikiai ir strategijos
 • Verslas, verslumas ir technologijos

Pagrindinė mokymo programos dalis yra projekto pagrindas. Papildydama 10 mėnesių darbą su išoriniais mentoriais, ši klasė reguliariai susitinka, kad suteiktų palaikymo bendraamžiams, pristatytų vertimo medicinos sąvokas ir lavintų pristatymo įgūdžius.

MTM programai reikalingi 24 semestrų vienetai * aukštesnio lygio ir magistrantūros kursų.

 • Inžinerija (bent 10 semestrų vienetai arba lygiavertis)
  • „BioE 270“ - uždaviniai: diagnostika, prietaisai ir terapija (2 ketvirčiai) [UCSF]
  • „BioE 280“ - etinės ir socialinės transliacinės medicinos problemos (1 semestro skyrius) [Berkeley]
  • BioE 252 - Klinikiniai poreikiais pagrįsti terapijos sprendimai (2 semestro vienetai) [Berkeley]
  • Bioinžinerijos pasirenkamieji dalykai **
 • Klinikiniai poreikiai ir strategijos (ne mažiau kaip 6 semestrai)
 • BioE 283 - klinikinių tyrimų projektavimas (2 ketvirčiai) [UCSF]
 • „BioE 260“ - medicininiai iššūkiai - „Antimedicininė mokykla“ (1 ketvirtis vieneto) [UCSF]
 • BioE 285 - Sveikatos priežiūros finansai ir ekonomika (2 ketvirčiai) [UCSF]
 • Klinikiniai poreikiai ir pasirenkamos strategijos **
 • Verslas, verslumas ir technologijos (ne mažiau kaip 8 semestrai arba lygiavertis vienetas)
 • E270 A / B / + - Inžinerijos lyderystė (4 semestro vienetai) [Berkeley]
 • „BioE 290“ - „Translational Medicine Capstone“ projektų valdymas (2 semestro vienetai) [Berkeley]
 • Verslo / verslumo pasirenkamieji dalykai **

143156_eysz.jpg© University of California, Berkeley

6 „Capstone“ kurso ir 2 „Projektų valdymo“ kurso vienetai gali būti paskirstyti tarp inžinerijos ir verslo temų, kad studentai galėtų pritaikyti savo individualią programą.

Be šių būtinų kursų, programai reikalingi ne mažiau kaip 6 vienetai * absolventų pasirenkamųjų dalykų. Tai apima įvairias temas, pradedant verslu ir visuomenės sveikata, baigiant informatika ir epidemiologija. Platus patvirtintų pasirenkamųjų medžiagų sąrašas pateikia idėją apie galimas mokymo programas. Tuo atveju, jei konkrečiam projektui ar karjeros tikslui būtų naudingas kitas kursas, siūlomas bet kuriame universitete, galima bendradarbiauti su akademiniais patarėjais ir sudaryti tinkamą studijų sąrašą.

Metų pabaigoje visi studentai dalyvauja specialiame, tik kvietimams skirtame simpoziume, kuriame dalijamasi savo pagrindinio pranešimo rezultatais.

* Kadangi UC Berkeley planuoja semestro tvarkaraštį, o UCSF - ketvirtį, padalinių aprašymai skiriasi atsižvelgiant į miestelį. Semestro vienetai prilygsta 1,5 ketvirčio vienetams. Jei nenurodyta miestelis, išvardyti vienetai yra semestro vienetai.

Du miesteliai, patirtinis mokymasis

Studentų patirtis MTM programoje skiriasi nuo kitų absolventų programų. Studentai yra dviejų miestelio bendruomenių nariai, lankantys užsiėmimus, dalyvaujantys veikloje, dirbantys projektuose Berklyje ir San Franciske. Tai leidžia studentams pasinaudoti šių dviejų pasaulinio lygio institucijų ištekliais. Studentai apibūdina programą kaip intensyvią ir greitą. Kaip pažymėta mokymo programoje, MTM yra daugialypis, ir studentai vertina tai, kad jie gali pamatyti savo techninio darbo įtaką verslui, tuo pat metu galėdami lankyti įvairias klases su pagrindinių sričių ekspertais.

MTM patirtis taip pat reikalauja studentų pastangų norint pasinaudoti abiem universitetais. Tarp Berklio ir UCSF yra geras viešojo transporto susisiekimas, todėl studentai turėtų planuoti keliauti tarp miestelių kelis kartus per savaitę. Daugeliui patogu gyventi šalia BART stoties, kad būtų paprasčiau logistiką. UC Berkeley ir UCSF yra skirtinguose akademiniuose kalendoriuose, Berkeley - semestro sistemoje, o UCSF - ketvirčius. MTM vadovaujasi abiem; programa prasideda rugpjūčio viduryje ir baigiasi birželio viduryje.

Absolventai

MTM absolventai pradėjo dirbti įvairiausiose medicinos srityse. Kai kurie iš jų yra steigėjai arba vyresnieji technologijos specialistai, steigiantys mažas naujoves. Daugelis dirba inžinerijos srityje mažose ir didelėse biotechnologijų įmonėse. Vis dėlto kiti dirba sveikatos priežiūros analitikais konsultacinėse firmose. Šis laipsnis taip pat padėjo gilinti susidomėjimą klinikiniu švietimu, nes daugelis absolventų mokėsi medicinos mokykloje.

Paraiška

Paraiškos prisijungti prie 2021–2022 metų kohortos buvo atidarytos rugsėjį ir bus pateiktos 2021 m. Sausio 6 d. 20.59.59 val. Ramiojo vandenyno laiku.

Nors mes neturime slenkančio paraiškų teikimo proceso, visada geriausia kreiptis kuo anksčiau. Tokiu būdu, jei yra klaidų, jūs vis tiek turėsite laiko jas ištaisyti. Paraiškos, pateiktos pasibaigus terminui, nebus priimtos. Patvirtinamieji duomenys, tokie kaip rekomendaciniai laiškai ir TOEFL balai, turėtų būti gauti ne vėliau kaip nurodytą paraiškos pateikimo terminą. Jums nebus pranešta, jei paraiška bus pateikta pavėluotai - ji tiesiog nebus apdorota.

Priėmimo sprendimai skelbiami kovo pradžioje. Priimti kandidatai savo programą pradės rugpjūčio viduryje.

Programos kontrolinis sąrašas

 1. Trys (3) rekomendaciniai laiškai
 2. Papildomos medžiagos (jei reikia)
 3. Neoficialūs nuorašai (pateikiami internete)
 4. GPA konversija (skirta tik tarptautiniams studentams)
 5. Anglų kalbos kaip užsienio kalbos (TOEFL) arba Tarptautinės anglų kalbos testavimo sistemos (IELTS) testas (tik tarptautiniams studentams)
 6. Paraiškos mokestis

Paraiškos, kurios peržiūros metu yra neišsamios, nebus konkurencingos. Už tai, kad paraiška būtų išsami, atsako tik pareiškėjas ir tai turėtų būti padaryta laiku.

Paraiškos teikimo procesas yra visiškai internetinis . Nerašykite pašto kopijas tikslo, TOEFL balai, leidiniai, aprašymai, nuorašai, ar rekomendacinius laiškus pareiškime. Žemiau pateikiamos rekomendacinių laiškų pateikimo internete instrukcijos. Visi papildomi duomenys, pvz., Leidiniai, gyvenimo aprašymai ir pagrindiniai puslapiai, turėtų būti pateikti įtraukiant URL į patvirtinimo el. Laišką, kurį gausite maždaug savaitę po internetinės paraiškos pateikimo. Visos paraiškos turi būti pateiktos per Berkeley miestelio internetinę paraiškų dėl absolventų svetainę. Prašome pasirūpinti, kad visi el. Pašto adresai, įskaitant jūsų, būtų įvesti teisingai.

143157_tablet.jpg© University of California, Berkeley

Priėmimo sąlygos

Minimalius priėmimo reikalavimus nustato UC Berkeley gradacijos skyrius. Pareiškėjai iš šalių, kuriose valstybinė kalba nėra anglų kalba, taip pat turi įrodyti anglų kalbos mokėjimą.

Priėmimo sprendimai yra pagrįsti išsamiu programos skaitymu, įskaitant testų balus, akademikus, esė, rekomendacinius laiškus, išankstinius tyrimus ir darbo patirtį. Paraiškas gali teikti visų švietimo sričių studentai. Visi pareiškėjai turėtų žinoti, kad magistro programai reikalingi bioinžinerijos pagrindų kursiniai darbai; tie, kurie neturi netechninio išsilavinimo, turėtų kalbėti apie savo sugebėjimą tvarkyti griežtesnius techninius kursinio darbo komponentus. Pareiškėjai, kurie jau turi bioinžinerijos magistro laipsnį (ar panašią sritį), turėtų nurodyti priežastis, kodėl siekia šio papildomo magistro; kartoti laipsnių negalima.

Atkreipkite dėmesį: MTM programa yra orientuota būtent į vertimo medicinos mokymą, o ne į pagrindinius tyrimus. Šis magistro laipsnis paprastai yra skirtas galutiniam laipsniui studentams, besidomintiems pramone ar verslo įmonėmis. Tai nėra vartai į bendrosios bioinžinerijos doktorantūros programą. Kandidatai, ketinantys siekti papildomų mokslo laipsnių ne tik MTM programoje, turėtų būti pasirengę paaiškinti savo numatytą švietimo trajektoriją.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

The University of California was founded in 1868, born out of a vision in the State Constitution of a university that would "contribute even more than California's gold to the glory and happiness of a ... Skaityti daugiau

The University of California was founded in 1868, born out of a vision in the State Constitution of a university that would "contribute even more than California's gold to the glory and happiness of advancing generations." Skaityti mažiau