Siūlo: Slaugos ir sveikatos priežiūros profesijų kolegija

Apžvalga

"Lead Healthcare" "Kitas evoliucija"
Verslo administravimo magistras ir magistro slauga: slaugos lyderystė sveikatos priežiūros sistemose yra skirta parengti patyrusių slaugytojų, kurie uždirbo slaugos bakalauro laipsnį, plėtoti tarpfunkcinius verslo valdymo įgūdžius ir vadovavimo kompetencijas slaugos srityje. Studentai, įstojusieji į dvigubą "MSN MBA" dvigubo laipsnio programą, gali kursus kurti pažangius valdymo įgūdžius.

Daugelis temų, kurias nagrinėjo "MSN MBA" dvejopo laipsnio internetinė programa, apima lyderystės ir valdymo, vadovavimo teoriją ir taikymą, apskaitos, ekonomikos, operacijų valdymo teorinius pagrindus slaugos vaidmenims ir praktikai bei etikai sveikatos priežiūros aplinkoje. "Capstone" kursas baigiasi "MBA - MSN" programa, kuri suteikia jums galimybę kurti įrodymais pagrįstą praktikos projektinį pasiūlymą, kuriame nagrinėjama verslo problema, problema ar problema profesinėje praktikoje. Jūs nustatote problemą, kuri gali būti nukreipta į mokslinius tyrimus; paieškos literatūra; pasiūlyti sprendimą; ir parengti planą, kaip įgyvendinti sprendimą, įvertinti jo rezultatus ir skleisti išvadas.

Bakalaureato slaugos laipsnis, magistro laipsnis slaugos ir daktaro Slaugos praktikos GCU yra akredituota pagal Komisijos Collegiate Slaugos Švietimas (CCNE). Pasirinkite narės gali turėti papildomų reikalavimų siekiant patenkinti savo standartus; nurodykite savo įsirašymo sutartį arba susisiekite GCU daugiau informacijos.

laipsnis Rezultatai

Susipažinkite su sveikatos priežiūra kaip MBA - MSN absolventas
Kaip MSN MBA dvejopo laipsnio studentas, mokate vadovavimo teoriją ir taikymą, finansų, apskaitos, ekonomikos, kiekybinių metodų, rinkodaros valdymo, valdymo apskaitos, valdymo finansų, operacijų valdymo ir etikos sveikatos priežiūros sistema. Šios išplėstinės verslo teorijos, įskaitant organizacinį efektyvumą ir pokyčių valdymą, integruojamos į programą, apimančią slaugos praktiką ir elgsenos jėgas bei ryšius, galinčius turėti įtakos verslo procesams.

Ką Jūs išmoksite

Sujungti pažangias verslo strategijas ir sveikatos priežiūrą
Programos temos magistro verslo administravimo ir magistro slaugos apima:

  • Finansiniai principai, ypač analizė, planavimas ir turto vertinimas
  • Rinkodaros valdymas, įskaitant aplinkos analizę, planavimą, strategiją ir valdymo strategijas
  • Slaugos egzaminas kaip profesija, disciplina ir slaugytojų vaidmuo sveikatos priežiūros srityje
  • Sveikatos priežiūros sistemos, įskaitant politiką, pristatymo galimybes JAV, kaina, kokybė ir prieiga
  • Kiekybinės ir kokybinės tyrimo metodikos, akcentuojant kritinę mokslinių tyrimų apžvalgą ir įrodymais pagrįstos praktikos apžvalgą

Karjera Rezultatai

Paruoškite vadovaujančias pareigas sveikatos apsaugos srityje
GCU dvigubo laipsnio programa sujungia pažangias sveikatos priežiūros teorijas su pagrindinėmis verslo koncepcijomis, kurios padeda formuoti vadovus sėkmingai augti visų rūšių sveikatos priežiūros organizacijoms. Baigę slaugos ir sveikatos priežiūros profesijų kolegijos "MSN MBA" dvigubą išsilavinimą internete, galite būti pasirengusi įgyvendinti verslumo tikslą ir pradėti savo sveikatos priežiūros įmonę arba perkelti į lyderio vaidmenį sveikatos priežiūros organizacijoje, pavyzdžiui, vyriausiajame slaugytojui , paciento tarnybos viceprezidentas arba vyriausiasis pareigūnas.

programa vietos

Prisijunges
Vykdykite "Grand Canyon" universiteto naujos kartos švietimą su internetiniu laipsniu. Uždirbti savo laipsnį su patogumo ir lankstumo internetinius kursus, kurie leidžia jums mokytis bet kuriuo metu, bet kur. GCU siūlo labiausiai patyrusių lyderio teikiant Online programos. Dieninio fakulteto nariai ir visiškai apmokyti adjunktas instruktoriai, įrengta stiprių akademinių sluoksnių ir praktinę patirtį savo srityse, remti jums kiekvieną žingsnį kelyje. Sukurta su karjeros orientuota profesionali omenyje, mūsų interneto klasių teikti intymią aplinką, kuri skatintų sudominti ir sudėtingas diskusijas. Pasirinkite iš programų visoje mūsų skirtingų kolegijų, didelės paklausos užimtumo srityse. Klasės pradėti dažnai.

Vakaras
Didžiojo Kaniono universiteto vakarietiškos programos patenkina darbo profesionalų poreikius, kurie nori mokytis asmeniškai. Mūsų naktiniai klases susitikti tik kartą per savaitę ir pasiūlyti bendravimą ir diskusijas tipiškas kolegijoje klasėje. Naktiniai klasės yra skirtos tam tikrą skaičių studentų, teikti šiltą ir puoselėjant aplinką, kuri palaiko įdomūs. Be vakaro kohortos, jūs pažangą per jūsų studijų programą su tais pačiais karjeros bendraminčių klasiokais, suteikiant galimybę tinklo ir sukurti santykius, peržengiančius klasėje. Klasės pradėti dažniau įvairiose vietose, įskaitant mūsų pagrindinis miesteliu.

Informacijos apie internetą ir vakarą atskleidimas

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 25 daugiau kursų Grand Canyon University »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date